Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
14.-18.08.
Pořadatel:
TK Neridé (A - 500)
Místo konání:
TK Neridé, U Branek, P-10
Kódové číslo:
816161
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10 - Hostivař
Tel. (1):
603 203 842
E-mail:
tkneride@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
2
60
0
 
10.05.2020 23:07:21
2.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
6
60
0
 
10.05.2020 20:21:38
3.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
8
60
0
 
06.05.2020 22:18:07
4.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
11
60
0
 
07.04.2020 23:10:07
5.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
12
60
0
 
17.05.2020 10:38:22
6.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
23
45
0
 
30.04.2020 11:34:31
7.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
24
45
0
 
04.04.2020 21:27:03
8.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
32
35
0
 
10.05.2020 14:50:14
9.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
0
 
10.04.2020 07:51:36
10.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
34
35
0
 
09.05.2020 21:12:16
11.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
0
 
11.05.2020 16:17:30
12.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
51
30
0
 
14.05.2020 13:08:33
13.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
0
 
14.05.2020 17:11:56
14.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
0
 
08.05.2020 17:41:36
15.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
67
25
0
 
02.04.2020 10:55:10
16.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
0
 
13.05.2020 19:14:28
17.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
0
 
12.05.2020 21:59:47
18.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
0
 
01.04.2020 08:24:18
19.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
0
 
15.04.2020 07:58:14
20.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
88
20
0
 
02.04.2020 09:43:05
21.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
0
 
10.05.2020 16:49:34
22.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
0
 
01.04.2020 00:07:32
23.
Polatová Natálie 20.02.2008 Severočeská tenisová o.s.
114
20
0
 
11.04.2020 23:51:54
24.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s.
118
20
0
 
23.05.2020 19:08:50
25.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
0
 
15.04.2020 20:22:15
26.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
151
15
0
 
01.04.2020 13:38:52
27.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
151
15
0
 
19.05.2020 21:18:45
28.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
0
 
21.04.2020 07:59:16
29.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
0
 
07.04.2020 18:21:38
30.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
0
 
08.04.2020 12:12:55
31.
Exnerová Ella 17.09.2008 TENIS Klánovice
207
12
0
 
15.05.2020 08:22:24
32.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
226
12
0
 
03.05.2020 23:27:58
33.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
0
 
01.04.2020 00:11:56
34.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
240
12
0
 
06.04.2020 22:10:07
35.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
265
9
0
 
01.04.2020 07:33:21
36.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
0
 
01.04.2020 08:39:44
37.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
350
9
0
 
01.04.2020 08:03:58
38.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
0
 
01.04.2020 13:07:42
39.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
460
6
0
 
01.04.2020 09:21:04
40.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:47
41.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:04:05
42.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:07:26
43.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:18:21
44.
Čižinská Emma 18.02.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1227
1
0
 
01.04.2020 00:31:18
45.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:48:28
46.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 07:26:44
47.
Střídová Aneta 28.02.2010 Tenisový klub Progress z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 17:55:13
48.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
05.04.2020 21:29:01
49.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
19.04.2020 10:39:47
50.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
0
 
01.05.2020 23:19:52
51.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha
1227
1
0
 
02.05.2020 21:54:46