Název: |
Tera Cup |
Datum: |
01.-03.08. |
Pořadatel: |
LTC České Budějovice,z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816127 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Linha Jiří |
: |
Pražská 37 |
: |
370 05 České Budějovice |
Tel. (1): |
601 082 917 |
E-mail: |
sport@teniscb.cz |
Internet: |
www.teniscb.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace pátek 16-18 formou SMS na čísle 601 082 917. Losování proběhne v 18:15 v kanceláři klubu.
Hrajeme dle předpisů ČTS.
Dvouhra
S pravidlem NO LET, 3. set za stavu 6:6 tiebreak
Čtyřhra
S pravidlem NO LET, NO AD, 3. set supertiebreak |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kovar Nicol |
31.07.2009 |
LTK Bílina |
230 |
12 |
|
|
22.07.2020 11:27:41 |
2. |
Ježková Lucie |
21.06.2008 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
293 |
9 |
|
|
22.07.2020 09:22:03 |
3. |
Kotašková Barbora |
02.07.2009 |
LTC Tábor 1903 |
460 |
6 |
|
|
22.07.2020 14:00:05 |
4. |
Králová Jana |
15.04.2008 |
TK SK Dobrá Voda u Č.B. |
483 |
6 |
|
|
19.07.2020 23:08:34 |
5. |
Molhancová Viktorie |
30.11.2009 |
TK Zliv |
693 |
4 |
|
|
01.04.2020 06:32:46 |
6. |
Bratová Gabriela |
18.12.2008 |
TK Písek |
862 |
4 |
|
|
22.05.2020 13:08:11 |
7. |
Pařízková Nikola |
25.10.2008 |
LTC Tábor 1903 |
862 |
4 |
|
|
23.07.2020 18:16:19 |
8. |
Blafková Terezie |
02.06.2009 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
945 |
3 |
|
|
03.04.2020 18:13:06 |
9. |
Zahrajová Daniela |
27.03.2009 |
TCG Karlovy Vary |
1030 |
3 |
|
|
28.06.2020 19:40:25 |
10. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:06:14 |
11. |
Říhová Karolína |
06.12.2009 |
TK Milevsko, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:14:12 |
12. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 07:49:36 |
13. |
Bohdalová Josefína |
28.05.2010 |
Sokol TK Kaplice |
1227 |
1 |
|
|
05.04.2020 17:54:52 |
14. |
Levans Millydee |
10.10.2009 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
|
21.05.2020 11:20:28 |
15. |
Samcova Anna |
07.10.2009 |
TK Písek |
1227 |
1 |
|
|
02.06.2020 19:35:27 |
16. |
Guedria Ines |
22.10.2009 |
TK Milevsko, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
09.06.2020 14:01:51 |
17. |
Vohryzková Laura |
17.04.2010 |
TCG Karlovy Vary |
1227 |
1 |
|
|
10.06.2020 20:12:50 |
18. |
Goláňová Leona |
02.01.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1227 |
1 |
|
|
20.06.2020 08:27:05 |
19. |
Dvořáková Denisa |
09.01.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
11.07.2020 07:29:04 |
20. |
Kalistová Gabriela |
17.04.2010 |
LTC Český Krumlov |
1227 |
1 |
|
|
15.07.2020 09:09:50 |
21. |
Holubová Eliška |
12.09.2010 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
1227 |
1 |
|
|
31.07.2020 10:19:35 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šebístková Karolína |
13.05.2008 |
LTC Humpolec |
225 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
18.05.2020 13:34:54 |
2. |
Kovaříčková Klára |
07.09.2008 |
TK Český Krumlov |
862 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2020 08:08:40 |
3. |
Boháčová Ema |
24.04.2009 |
LTC Český Krumlov |
512 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
25.05.2020 19:24:13 |
4. |
Kožichová Adéla |
15.08.2009 |
LTK Liberec |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.06.2020 10:49:20 |
5. |
Zemková Nela |
02.05.2008 |
LTC Český Krumlov |
267 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 10:00:46 |
6. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 06:45:54 |
7. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 10:12:55 |
8. |
Fialová Barbora |
02.07.2010 |
TK Roja Příbram z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2020 16:23:34 |
9. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 21:26:32 |
10. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 07:09:41 |
11. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 16:49:16 |
12. |
Wey Emma |
24.05.2010 |
TK Start Praha-Topolka |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 21:29:44 |
13. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
252 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 07:53:30 |
14. |
Trnková Anežka |
14.03.2008 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1158 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 09:44:36 |
15. |
Beranová Emma |
06.06.2010 |
Lokomotiva Beroun |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 09:46:22 |
16. |
Chrastilová Diana |
01.04.2010 |
Wilson tenis centrum z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 14:05:51 |
17. |
Pírková Klára |
16.05.2009 |
Tenisový klub Černošice |
344 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2020 08:30:05 |
18. |
Dvořáková Nikola |
20.04.2008 |
TK Písek |
268 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2020 18:53:50 |
|