Datum: |
01.-03.08. |
Pořadatel: |
Tennis Hill Havířov o.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816121 |
Dvorců+povrch: |
4 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 16:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Konečný Adam |
: |
Prostřední Bludovice 599 |
: |
73937 Horní Bludovice |
Tel. (1): |
732435058 |
E-mail: |
adam.trener@seznam.cz |
Internet: |
www.tennishill.cz/ |
Poznámka pořadatele: Pouze pro 16 kluku a 16 dívek.
SMS prezentace v pátek od 8-16 hodin, poté los, po 17h zveřejněn los na sobotu.
Začátek turnaje v sobotu od 8:00.
Hrací systém: Dvouhra - Na 2.vítězné sety, 3.set královský tiebreak.
Čtyřhra - Na 2.vítězné sety, 3.set královský tiebreak a pravidlo NO-AD. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
168 |
15 |
|
prezentována |
24.06.2020 09:49:23 |
2. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
243 |
12 |
|
Prezentovaná |
01.04.2020 11:02:10 |
3. |
Bystroňová Denisa |
25.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
435 |
6 |
|
Prezentovaná |
14.07.2020 19:42:01 |
4. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
483 |
6 |
|
Prezentovaná |
25.07.2020 08:30:57 |
5. |
Szmeková Amálie |
12.11.2008 |
Slavoj Český Těšín |
591 |
4 |
|
prezentována |
15.06.2020 07:40:06 |
6. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
prezentována |
01.04.2020 00:06:43 |
7. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1227 |
1 |
|
Prezentovaná |
01.04.2020 00:12:31 |
8. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
16.05.2020 14:22:17 |
9. |
Zemanová Zuzana |
02.02.2010 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
24.05.2020 11:35:21 |
10. |
Kolková Kristýna |
03.12.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
prezentována |
08.06.2020 13:29:36 |
11. |
Struminská Julie |
05.05.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
22.07.2020 10:48:17 |
12. |
Tomanová Hana |
27.07.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
22.07.2020 10:48:32 |
13. |
Masná Agáta |
08.09.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
1227 |
1 |
|
volná karta-prezentována |
28.07.2020 17:24:33 |
14. |
Bradnová Eliška |
02.03.2009 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
1227 |
1 |
|
volná karta-prezentována |
29.07.2020 19:13:35 |
15. |
Mikesz Adéla |
10.06.2010 |
Městský tenisový klub Karviná |
1227 |
1 |
|
volná karta prezentována |
30.07.2020 21:54:21 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Plačková Eliška |
17.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 10:46:51 |
2. |
Baarová Natálie |
12.01.2010 |
TENIS Klánovice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 11:44:43 |
3. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.06.2020 16:18:23 |
4. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 06:39:10 |
5. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.07.2020 19:17:08 |
6. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2020 15:33:00 |
7. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 20:21:51 |
8. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 12:58:13 |
9. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 21:26:32 |
10. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2020 07:53:42 |
11. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2020 13:55:57 |
12. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2020 13:39:24 |
13. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2020 20:10:50 |
14. |
Rezdovičová Julie |
04.04.2009 |
Slavoj Český Těšín |
716 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2020 15:22:00 |
15. |
Musilová Amélie |
17.06.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2020 16:26:43 |
16. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 10:42:21 |
17. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
26.07.2020 12:00:06 |
18. |
Furmánková Natalie |
15.03.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
26.07.2020 12:00:07 |
19. |
Indraková Eliška |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 19:43:56 |
20. |
Králová Magda |
02.05.2010 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
31.07.2020 15:47:12 |
|