Název: |
PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR |
Datum: |
30.07-01.08. |
Pořadatel: |
TJ Spoje Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
816118 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Čt do 13:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Kocandová Radka |
: |
Na Balkáně 812 |
: |
1300 Praha 3 |
Tel. (1): |
603553439 |
E-mail: |
radkapelikan@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj je součástí okruhu se závěrečným turnajem MASTERS(B). Pořadatelé v rámci okruhu jsou TJ Spoje, Lokomotiva Praha, TK Konstruktiva, LTC Modřany 2005. Pravidla, rozpis turnajů a termínů, průběžné pořadí v tour najdete na http://www.envibal.cz. Na závěrečný turnaj MASTERS postupuje osm hráčů/hráček. Rozhodujícím kritériem je počet získaných bodů v rámci okruhu ve dvouhře. V případě rovnosti získaných bodů rozhoduje žebříčkové umístění. O přijetí do turnaje MASTERS(B) s konečnou platností rozhoduje pořadatel.
POZOR Prezentace na místě do 10.00h poté se hned hraje!!!!! Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva,tel.608308043. Ze 2 kurtů bude pořízen stream přenos s livescore výsledky. Nebude-li do středy 28.7. do 18,00 min.8 účastnic, tak bude turnaj zrušen! |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
|
06.07.2020 23:02:15 |
2. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
130 |
15 |
|
|
16.07.2020 08:23:38 |
3. |
Dirlbeck Isabelle |
11.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
204 |
12 |
|
|
28.07.2020 12:38:53 |
4. |
Kopecká Lucie |
30.08.2008 |
TK Ruzyně Praha |
211 |
12 |
|
|
04.07.2020 18:17:55 |
5. |
Jusková Ema |
13.06.2009 |
SK Aritma Praha |
271 |
9 |
|
|
28.07.2020 13:22:24 |
6. |
Čermáková Aneta |
23.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
273 |
9 |
|
|
06.04.2020 00:04:21 |
7. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
06.04.2020 20:54:26 |
8. |
Voláčková Candace |
08.06.2009 |
SK OAZA Praha |
1227 |
1 |
|
|
28.06.2020 19:32:36 |
9. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
14.07.2020 12:36:09 |
10. |
Rabová Agneta |
30.11.2010 |
TK Konstruktiva, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
16.07.2020 08:14:04 |
11. |
Wey Emma |
24.05.2010 |
TK Start Praha-Topolka |
1227 |
1 |
|
|
29.07.2020 00:49:27 |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2020 16:13:56 |
2. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2020 17:59:55 |
3. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 14:59:01 |
4. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 12:16:01 |
5. |
Malá Kristýna |
07.05.2009 |
TK Olymp Praha |
519 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2020 00:18:34 |
6. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
666 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 22:07:48 |
7. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 21:26:31 |
8. |
Holečková Klára |
02.01.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
444 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 23:09:24 |
9. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2020 06:50:04 |
10. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
330 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2020 21:42:54 |
11. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2020 08:31:52 |
12. |
Vinšová Tereza |
14.06.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
23.07.2020 12:00:14 |
13. |
Neverilova Lea |
17.04.2009 |
TK Milo Olomouc |
862 |
4 |
|
IS: kolizní přihláška |
23.07.2020 12:00:14 |
14. |
Archmannová Emma |
01.12.2010 |
TK Most |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2020 17:33:40 |
15. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
408 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 21:45:38 |
16. |
Vejšická Alžběta |
28.03.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
192 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2020 10:12:08 |
|