Datum: |
25.-27.07. |
Pořadatel: |
TK Tuřany (C - 300) |
Kódové číslo: |
816106 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Krchová Michaela |
Tel. (1): |
777031136 |
E-mail: |
Mi.krchova@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Králová Adriana | 18.07.2008 | ŽLTC Brno | 252 |
12 |
26.05.2020 21:54:43 |
||
2. |
Pospisilova Eliska | 31.08.2008 | Mosilana Brno | 519 |
6 |
12.07.2020 21:46:39 |
||
3. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | 542 |
6 |
01.04.2020 00:13:08 |
||
4. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | 546 |
6 |
20.05.2020 18:50:49 |
||
5. |
Šimková Klára | 23.04.2008 | Tenisový klub Šlapanice | 582 |
6 |
27.05.2020 23:18:00 |
||
6. |
Miklišová Barbora | 16.02.2009 | Start Brno | 599 |
4 |
15.05.2020 22:12:03 |
||
7. |
Vukadinovičová Dita | 13.09.2009 | TC Brno. | 634 |
4 |
01.04.2020 00:20:56 |
||
8. |
Ryvolova Dominika | 09.02.2009 | Tenisový klub Tesla Brno | 759 |
4 |
07.06.2020 13:31:31 |
||
9. |
Pokorná Alexandra | 09.07.2009 | TJ Kraví Hora Brno | 824 |
4 |
27.05.2020 21:12:03 |
||
10. |
Horáková Kamila | 28.10.2009 | TK Moravský Krumlov z.s. | 945 |
3 |
02.04.2020 12:46:42 |
||
11. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:07:17 |
||
12. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | 1227 |
1 |
01.04.2020 00:13:48 |
||
13. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | 1227 |
1 |
01.04.2020 18:22:31 |
||
14. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | 1227 |
1 |
01.04.2020 18:39:52 |
||
15. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | 1227 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 01.04.2020 21:30:31 |
|
16. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1227 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 03.04.2020 22:19:38 |
|
17. |
Salačová Emma | 18.07.2010 | TC Austerlitz | 1227 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 18.04.2020 09:45:26 |
|
18. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | 1227 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 30.06.2020 22:48:29 |
|
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Urbánková Veronika | 08.02.2010 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 1227 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 23.07.2020 22:43:48 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vejrostová Nela | 12.09.2009 | Sokol Čebín | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.05.2020 16:30:24 |
|
2. |
Skoupá Barbora | 05.07.2008 | TC-MJ TENIS Líšeň | 299 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.06.2020 15:40:54 |
|
3. |
Vábnová Monika | 05.01.2009 | Start Brno | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.06.2020 19:24:17 |
|
4. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2020 16:18:22 |
|
5. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2020 22:51:58 |
|
6. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | 439 |
6 |
odhlášeno hráčem | 05.07.2020 10:04:38 |
|
7. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2020 11:57:42 |
|
8. |
Peková Denisa | 09.01.2008 | BLTC Brno | 200 |
12 |
odhlášeno hráčem | 09.07.2020 13:30:39 |
|
9. |
Ryšavá Ema | 12.02.2008 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 374 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.07.2020 06:49:26 |
|
10. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1227 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.07.2020 12:00:11 |
|
11. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 15:51:25 |
|
12. |
Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno | 1030 |
3 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 21:26:05 |
|
13. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 11:49:44 |
|
14. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 11:54:23 |
|
15. |
Otiepková Viola | 04.07.2009 | SK Tenis Tišnov | 365 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2020 21:01:18 |
|
16. |
Jurmanová Adéla | 17.11.2009 | TJ Brno-Komín | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 10:59:38 |
|
17. |
Kovářová Nikita | 30.07.2009 | BLTC Brno | 582 |
6 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2020 18:16:48 |
|
18. |
Raisiglová Ema | 05.03.2009 | Sokol Čebín | 1227 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 19:18:13 |