Český tenisový svaz
Název:
LAMA Cup 2020
Datum:
24.-28.07.
Pořadatel:
SK LAMA o.s. (B - 400)
Místo konání:
Hradec nad Moravicí
Kódové číslo:
816101
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ostroborodov Alexandr
Gudrichova 762
747 41 Hradec nad Moravicí
Tel. (1):
731834473
Tel. (2):
553654228
E-mail:
sport@lamagroup.cz
Internet:
www.sportlama.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace v pátek 24.7.2020, počet hráčů 32, postupující do hlavní soutěže 8 (den prezentace čtvrtek - 23.7.2020 do 17:00 h)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
0
 
10.04.2020 07:50:21
2.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
30
0
 
08.05.2020 14:41:16
3.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
0
 
14.05.2020 17:09:49
4.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
0
 
17.05.2020 20:59:11
5.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
0
 
13.05.2020 19:11:58
6.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
0
 
05.06.2020 17:24:10
7.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
0
 
01.04.2020 08:21:52
8.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
0
 
15.04.2020 08:01:05
9.
Ševečková Valerie 22.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
84
20
0
 
02.04.2020 18:59:53
10.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
0
 
01.04.2020 08:17:30
11.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
0
 
10.05.2020 16:28:47
12.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
92
20
0
 
26.05.2020 17:19:10
13.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
97
20
0
 
29.05.2020 18:16:15
14.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
0
 
22.05.2020 20:53:06
15.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
0
 
18.05.2020 12:32:45
16.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
0
 
15.04.2020 20:20:46
17.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
0
 
06.06.2020 14:45:41
18.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
0
 
07.04.2020 16:59:28
19.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
0
 
01.04.2020 10:11:31
20.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
0
 
01.04.2020 00:15:17
21.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
0
 
01.04.2020 11:01:37
22.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
0
 
17.05.2020 10:56:34
23.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
0
 
06.06.2020 15:49:52
24.
Nováková Natálie 25.02.2008 SK LAMA o.s.
423
6
0
 
26.04.2020 10:21:28
25.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.05.2020 20:54:59
26.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.05.2020 20:45:05
27.
Mainušová Tereza 30.04.2008 SK LAMA o.s.
759
4
0
 
26.04.2020 10:21:52
28.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:01:42
29.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:02:18
30.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:04:05
31.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:04:58
32.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:04:59
33.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:05:44
34.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:49:27
35.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 08:12:31
36.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.04.2020 09:50:01
37.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 10:15:23
38.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 21:38:57
39.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
02.04.2020 13:22:52
40.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
02.04.2020 18:03:28
41.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
08.04.2020 12:26:24
42.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
19.04.2020 08:11:34
43.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
19.04.2020 10:24:36
44.
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
0
 
26.04.2020 10:23:41
45.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
0
 
26.04.2020 10:24:21
46.
Sonková Kateřina 03.12.2008 SK LAMA o.s.
1227
1
0
 
26.04.2020 10:24:40
47.
Ignácová Lucie 03.05.2009 SK LAMA o.s.
1227
1
0
 
26.04.2020 10:24:58
48.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
0
 
01.05.2020 23:16:57

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
58
30
 
odhlášeno hráčem
04.05.2020 15:15:47