Datum: |
20.-23.07. |
Pořadatel: |
TK Ústí n. Orlicí (B - 300) |
Kódové číslo: |
816095 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 08:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Herník Tomáš |
: |
Sadová 1708 |
: |
560 02 Česká Třebová |
Tel. (1): |
777 645 721 |
E-mail: |
tomas.hernik@seznam.cz |
Internet: |
www.tkuo.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace do turnaje je v neděli 19.7 mezi 17.00-18.00 hod formou sms na tel. číslo 777645721 (bude potvrzeno přijetí sms). Poté bude rozlosováno a nejpozději v 19.00 hod bude rozpis i s pořadím zápasů zveřejněn v IS cztenis.
Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku.
Dvouhra - místo 3.setu Super-tiebreak do 10 bodů.
Čtyřhra - systém "NO AD" (bez výhod), místo 3.setu Super-tiebreak do 10 bodů .
Ve dvouhře i ve čtyřhře se uplatní "NO SERVICE LET" pravidlo (pokud se po podání míč dotkne sítě a neskončí v autu, tak se hraje dál, podání se neopakuje).
T. Herník - rozhodčí turnaje
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
24 |
45 |
|
volná karta |
04.04.2020 21:21:13 |
2. |
Hettlerová Sofie |
21.03.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
43 |
30 |
|
|
19.07.2020 17:38:04 |
3. |
Slaměníková Lucie |
25.12.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
61 |
25 |
|
|
09.07.2020 16:38:00 |
4. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
|
10.05.2020 16:27:47 |
5. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
103 |
20 |
|
|
01.04.2020 00:07:58 |
6. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
130 |
15 |
|
|
23.06.2020 10:50:09 |
7. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
|
07.04.2020 13:39:32 |
8. |
Snášilová Nikola |
10.06.2008 |
TK Ústí n. Orlicí |
174 |
12 |
|
|
31.05.2020 13:48:21 |
9. |
Exnerová Ella |
17.09.2008 |
TENIS Klánovice |
207 |
12 |
|
|
15.05.2020 08:20:26 |
10. |
Dubovská Anna |
03.03.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
220 |
12 |
|
|
12.04.2020 10:48:51 |
11. |
Šedivá Anna |
20.02.2009 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
220 |
12 |
|
|
22.06.2020 21:18:24 |
12. |
Sokolová Elen |
17.01.2009 |
LTC Panorama Teplice |
233 |
12 |
|
|
01.04.2020 00:16:20 |
13. |
Zimenová Lujza |
07.09.2009 |
SK JC Sport Opava |
242 |
12 |
|
|
11.07.2020 20:11:07 |
14. |
Čevorová Nela |
15.05.2009 |
TO SK Žamberk |
283 |
9 |
|
|
21.06.2020 19:04:43 |
15. |
Mrázová Vanesa |
15.07.2009 |
LTC Hodonín |
297 |
9 |
|
|
17.05.2020 10:55:29 |
16. |
Venclová Magdaléna |
21.04.2008 |
TO SK Žamberk |
299 |
9 |
|
|
17.06.2020 20:52:47 |
17. |
Schovancová Alena |
27.03.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
303 |
9 |
|
|
04.07.2020 10:05:37 |
18. |
Otiepková Viola |
04.07.2009 |
SK Tenis Tišnov |
365 |
9 |
|
|
01.04.2020 12:57:00 |
19. |
Hájková Anna |
01.03.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
435 |
6 |
|
|
17.05.2020 12:49:19 |
20. |
Suchomelová Amálie |
03.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
460 |
6 |
|
|
16.07.2020 11:09:15 |
21. |
Rybičková Karolína |
19.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
483 |
6 |
|
|
26.05.2020 14:29:13 |
22. |
Raková Viola |
07.06.2008 |
LTC Kolín |
546 |
6 |
|
|
22.05.2020 10:14:57 |
23. |
Halamová Natálie |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
716 |
4 |
|
|
02.04.2020 08:31:56 |
24. |
Nermuťová Melisa |
21.04.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:09:26 |
25. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:12:47 |
26. |
Košková Aneta |
19.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 07:23:10 |
27. |
Hrdličková Terezie |
28.02.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 07:25:21 |
28. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 07:56:21 |
29. |
Halamová Lucie |
12.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
02.04.2020 08:29:51 |
30. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
|
05.04.2020 21:31:46 |
31. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
|
15.04.2020 18:19:21 |
32. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
|
14.06.2020 08:26:25 |
33. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
volná karta |
13.07.2020 13:08:48 |
34. |
Wolfgramm Sophia |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
|
14.07.2020 09:42:54 |
35. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
|
16.07.2020 11:36:00 |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
55 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 22:25:43 |
2. |
Polášková Alena |
20.04.2008 |
Lokomotiva Trutnov |
582 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
04.07.2020 16:07:03 |
3. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2020 08:19:08 |
4. |
Landová Kateřina |
05.06.2010 |
TC Brno. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.07.2020 14:45:16 |
5. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
354 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2020 11:22:23 |
6. |
Karšňáková Růžena |
06.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
243 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.07.2020 22:16:17 |
7. |
Ďulíková Kristýna |
22.12.2009 |
LTK Liberec |
97 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
07.07.2020 20:52:10 |
8. |
Marešová Sofie |
25.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
70 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
08.07.2020 09:44:48 |
9. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 06:54:16 |
10. |
Smetanová Lilian |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 13:16:44 |
11. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.07.2020 21:17:59 |
12. |
Švíglerová Pavla |
29.07.2008 |
LTC Modřany 2005 |
109 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 08:14:21 |
13. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
84 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 21:04:46 |
14. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
202 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2020 21:36:27 |
15. |
Vejšická Alžběta |
28.03.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
192 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 08:08:23 |
16. |
Semotánová Nelli |
03.06.2009 |
SK Tenis Tišnov |
742 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 08:39:02 |
17. |
Hrdinová Sofie |
06.03.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
81 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 14:14:13 |
18. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 14:16:00 |
19. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.07.2020 21:59:26 |
20. |
Přikrylová Kateřina |
28.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 09:03:51 |
21. |
Zimová Thelma |
11.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
176 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 09:25:57 |
22. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 10:32:08 |
23. |
Oliveriusová Sára |
18.04.2009 |
LTK Liberec |
74 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 11:46:16 |
24. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 11:55:10 |
25. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
14.07.2020 21:02:31 |
26. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
232 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2020 17:37:37 |
27. |
Čiperová Eliška |
07.09.2008 |
TK Choceň |
329 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 21:03:45 |
28. |
Šnajdrová Lucie |
18.02.2009 |
ŽLTC Brno |
439 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.07.2020 07:27:46 |
29. |
Nováková Viktória |
09.01.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 12:44:58 |
30. |
Musilová Amélie |
17.06.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
19.07.2020 17:38:53 |
|