Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Kunštát
Datum:
18.-20.07.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Majerová Tereza
Majerová
Žáčková Nela
Žáčková Nela
6:2, 6:1
Žáčková Nela
Raisiglová Ema
6:0, 6:0
Žáčková Nela
Gebelová Beata
6:3, 7:6 (3)
Gebelová
Dostálová
6:1, 7:6 (0)
Dostálová
Dostálová Šárka
Jahnová
Havelková Natálie
6:3, 6:2
Havelková
Jurmanová Adéla
6:2, 6:0
Havelková
Žáčková Kamila
6:1, 6:2
Žáčková Kamila
Jahnová
Švandová Nikola
6:4, 6:2
Jahnová
Jahnová Aneta
6:1, 6:0
Jahnová
6:1, 6:0
Vukadinovičová
Vukadinovičová Dita
Rozhodčí turnaje:
Sojka Petr (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:
Start semifinále dvouher v neděli 9:00.
Počet účastníků
11
Nasazení
CŽ
BH
Majerová Tereza
572
6
Vukadinovičová Dita
634
4
Žáčková Kamila
647
4
Gebelová Beata
647
4
Dostálová Šárka
659
4
Žáčková Nela
666
4
Švandová Nikola
1
Jahnová Aneta
1
Kategorie : 4
Součet BH: 28
Kódové číslo akce: 812089
Majerová Tereza
-
Žáčková Nela
Majerová
-
Žáčková Nela
Jahnová
-
Žáčková Kamila
Jahnová Aneta
-
Žáčková Kamila
7:5, 6:0
Jahnová
-
Žáčková Kamila
Jahnová
-
Žáčková Kamila
Jurmanová Adéla
-
Raisiglová Ema
6:4, 6:2
Jurmanová
-
Raisiglová
Gebelová
-
Vukadinovičová
6:0, 6:0
Gebelová
-
Vukadinovičová
Gebelová Beata
-
Vukadinovičová Dita
Rozhodčí turnaje:
Sojka Petr (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Majerová Tereza
572
6
Vukadinovičová Dita
634
4
Gebelová Beata
647
4
Žáčková Kamila
647
4
Žáčková Nela
666
4
Jahnová Aneta
1
Raisiglová Ema
1
Jurmanová Adéla
1
Kategorie : 4
Součet BH: 25
Kódové číslo akce: 814089
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Nantlová Ella
09.03.2010
TK Milo Olomouc