Český tenisový svaz
Název:
Lužnice Open
Datum:
18.-20.07.
Pořadatel:
SKT Planá n.Luž. (C - 300)
Kódové číslo:
816083
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 13:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Andres Vít
Údolní 1347
39002 Tábor
Tel. (1):
773 930 669
E-mail:
v.andres@email.cz
Internet:
www.sktplana.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořáková Nikola 20.04.2008 TK Písek
268
9
0
 
19.05.2020 13:43:23
2.
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice
344
9
0
 
20.04.2020 10:23:13
3.
Makovcová Adéla 01.03.2009 Sokol TK Kaplice
424
6
0
 
04.05.2020 20:20:37
4.
Kotašková Barbora 02.07.2009 LTC Tábor 1903
460
6
0
 
31.05.2020 19:07:38
5.
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov
512
6
0
 
03.04.2020 16:09:26
6.
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TJ TK MANE Hluboká n.V.
693
4
0
 
01.04.2020 06:30:48
7.
Hebnarová Jana 08.05.2008 TK Roja Příbram z.s.
707
4
0
 
31.05.2020 16:05:02
8.
Bratová Gabriela 18.12.2008 TK ZVVZ Milevsko
862
4
0
 
22.05.2020 13:03:15
9.
Blafková Terezie 02.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
945
3
0
 
03.04.2020 18:16:26
10.
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1158
3
0
 
01.04.2020 00:15:02
11.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
1227
1
0
 
01.04.2020 00:11:14
12.
Říhová Karolína 06.12.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
0
 
01.04.2020 00:12:08
13.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:17:08
14.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:42:49
15.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:47:37
16.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:52:35
17.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
0
 
01.04.2020 08:49:46
18.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov
1227
1
0
 
05.04.2020 17:52:07
19.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
0
 
13.05.2020 21:32:03
20.
Levans Millydee 10.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
21.05.2020 11:18:32
21.
Nováková Valérie 05.05.2009 HTK Třebíč
1227
1
0
 
31.05.2020 14:31:55