Český tenisový svaz
Název:
Uničovský tenisák
Datum:
14.-16.07.
Pořadatel:
TK Gymnázium Uničov (C - 200)
Kódové číslo:
816075
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
St do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Skřebský Miloslav
Na Nivách
783 91 Uničov
Tel. (1):
602585536
Tel. (2):
585072600
E-mail:
miloslav.skrebsky@unex.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
0
 
07.04.2020 23:16:29
2.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
0
 
17.05.2020 12:05:18
3.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.05.2020 20:53:17
4.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.05.2020 20:44:01
5.
Neverilova Lea 17.04.2009 TK Milo Olomouc
862
4
0
 
14.04.2020 16:00:17
6.
Hwozdecká Karolína 19.02.2008 TK Gymnázium Uničov
1003
3
0
 
07.05.2020 19:55:11
7.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:10:10
8.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:11:07
9.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
01.04.2020 00:16:46
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:20:00
11.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:21:24
12.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:38:22
13.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:38:32
14.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:39:32
15.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:46:32
16.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.04.2020 00:49:46
17.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
01.04.2020 07:38:54
18.
Hönschová Josefína 25.03.2010 TK Gymnázium Uničov
1227
1
0
 
13.04.2020 07:57:32
19.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
15.04.2020 18:16:49
20.
Horehleďová Barbora 22.11.2010 TJ Sokol Uherský Brod
1227
1
0
 
04.05.2020 22:27:54