Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTK Liberec
Datum:  30.06-03.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Slaměníková Marie
 
 
 
Žoldáková Denisa
6:2, 6:3
 
Divilová Sára
6:0, 6:1
 
Farajpourová Aileen
6:3, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Zikmundová Aneta
 
Hajná Kateřina
6:0, 6:1
 
 
 
Zikmundová Valérie
6:7 (5), 6:4, 6:3
 
Petrásová Valentýna
6:0, 6:4
 
Koleňová Claudie
6:2, 6:0
 
Bratrsovská Barbora
7:5, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Vachková Valentina
 
Hladká Elen
6:3, 6:2
 
 
 
Těhníková Ester
7:6 (1), 6:1
 
Melicharová Kateřina
6:1, 6:0
 
Kárychová Viktorie
2:6, 6:2, 6:0
 
Chytilová Agatha
6:3, 6:3
 
 
7:5, 6:3
 
Žabková Kiara
 
Krutilová Tereza
6:2, 6:1
 
 
 
Svobodová Jana
6:1, 6:0
 
Kovačková Alena
6:2, 6:2
 
Valdmannová Vendula
6:4, 6:2
 
Jarolímková Nikol Marie
7:6 (4), 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Linhartová Nela
 
Poznámka pořadatele: PONDĚLÍ: možnost rozehry 08.00 - 8.55 // 9.00 finále dvouhry,následuje finále čtyřhry
Počet účastníků23
NasazeníBH
Slaměníková Marie 4630
Linhartová Nela 5630
Hajná Kateřina 8425
Žabková Kiara 9920
Krutilová Tereza 12615
Zikmundová Aneta 14515
Vachková Valentina 14915
Hladká Elen 15315
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 812040

Linhartová Nela - Slaměníková Marie
 
 
 
Petrásová Valentýna - Koleňová Claudie
6:4, 7:5
 
Svobodová Jana - Kopřivová Nikola
6:0, 6:4
 
Krutilová Tereza - Valdmannová Vendula
6:3, 2:6, 1:0 (2)
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Divilová Sára - Vachková Valentina
 
Chytilová Agatha - Kárychová Viktorie
7:6 (3), 6:3
 
Těhníková Ester - Bratrsovská Barbora
6:1, 0:6, 1:0 (3)
 
 
7:6 (4), 6:2
 
Zikmundová Aneta - Hladká Elen
 
Melicharová Kateřina - Jiráková Julie
4:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Žoldáková Denisa - Zikmundová Valérie
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Žabková Kiara - Hajná Kateřina
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Slaměníková Marie 4630
Linhartová Nela 5630
Hajná Kateřina 8425
Žabková Kiara 9920
Kopřivová Nikola 10220
Krutilová Tereza 12615
Zikmundová Aneta 14515
Vachková Valentina 14915
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 814040

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jiráková Julie09.04.2008I.ČLTK Praha
Kopřivová Nikola10.04.2006TO Sokol Nehvizdy