Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Písek
Datum:
30.06-03.07.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Suchá Amy
Suchá
Suchá
Poláková Veronika
6:1, 6:3
Poláková
Pancová Valerie
6:0, 6:4
Suchá
Rainke Klaudie
6:2, 6:4
Fajmonová
Fajmonová Sarah Melany
6:2, 6:2
Temenugov
Marešová Nela
6:1, 6:0
Temenugov
Temenugov Isabella
6:3, 6:3
Suchá
Klemšová Simona
6:1, 6:3
Pancová Julie
Pancová Julie
6:7, 6:3, 6:0
Pancová Julie
Nováková Laura
6:0, 6:1
Krejsová
Krejsová Laura
6:4, 6:3
Jiroušková
Piteráková Natálie
6:4, 6:4
Piteráková
Kozáková Tereza
6:0, 6:0
Jiroušková
Jiroušková Monika
6:1, 6:3
Jiroušková
Dolejší Eliška
6:0, 6:4
Suchá
Kultová Ellen
6:2, 6:2
Kultová
Forejtková Eliška
7:5, 6:4
Kultová
Vaněčková Lenka
6:2, 6:2
Junová
Junová Aneta
6:1, 6:1
Kultová
Hanzlíčková Nela
6:2, 6:1
Hanzlíčková
Nechvátalová Natálie
7:5, 6:1
Malá
7:5, 6:2
Malá
Malá Natálie
Kultová
Bláhová Ema
6:2, 6:4
Bláhová
Soukupová Lucie
6:0, 6:2
Bláhová
Veselá Michaela
6:0, 6:0
Veselá
Lepková Simona
6:2, 7:6
Bláhová
Katzer Ellen
7:6 (6), 3:6, 7:6 (5)
Katzer
Chrtová Sarah
3:6, 6:3, 6:2
Drukerova
6:1, 6:0
Drukerova
Drukerova Amelie Essie
Počet účastníků
29
Nasazení
CŽ
BH
Suchá Amy
58
30
Drukerova Amelie Essie
60
30
Malá Natálie
77
25
Klemšová Simona
86
25
Kultová Ellen
89
20
Dolejší Eliška
100
20
Bláhová Ema
109
20
Temenugov Isabella
123
15
Kategorie : 8
Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 812034
Kultová Ellen
-
Suchá Amy
Kultová
-
Suchá
Forejtková
-
Jiroušková
Forejtková Eliška
-
Jiroušková Monika
2:6, 6:4, 1:0 (1)
Forejtková
-
Jiroušková
Krejsová Laura
-
Rainke Klaudie
6:2, 6:0
Forejtková
-
Jiroušková
Piteráková Natálie
-
Temenugov Isabella
6:2, 6:4
Piteráková
-
Temenugov
Piteráková
-
Temenugov
Fajmonová Sarah Melany
-
Veselá Michaela
6:0, 6:2
Fajmonová
-
Veselá
Pancová Julie
-
Poláková Veronika
6:3, 0:6, 1:0 (6)
Forejtková
-
Jiroušková
Chrtová Sarah
-
Marešová Nela
6:0, 4:6, 1:0 (5)
Chrtová
-
Marešová
Kozáková Tereza
-
Pancová Valerie
6:1, 6:2
Bláhová
-
Katzer
6:0, 6:0
Bláhová
-
Katzer
Bláhová Ema
-
Katzer Ellen
Klemšová Simona
-
Malá
Junová Aneta
-
Nechvátalová Natálie
4:6, 6:2, 1:0 (3)
Junová
-
Nechvátalová
Hanzlíčková Nela
-
Soukupová Lucie
7:5, 6:2
Klemšová Simona
-
Malá
6:2, 6:4
Klemšová Simona
-
Malá
Klemšová Simona
-
Malá Natálie
Počet dvojic
12
Nasazení
CŽ
BH
Suchá Amy
58
30
Malá Natálie
77
25
Klemšová Simona
86
25
Kultová Ellen
89
20
Bláhová Ema
109
20
Temenugov Isabella
123
15
Pancová Julie
129
15
Katzer Ellen
149
15
Kategorie : 8
Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 814034
Tisková PDF verze hracího plánu