Název: | TK Milo | Pořadatel: | TK Milo Olomouc | Datum: | 01.-03.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Špitová Monika | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tesaříková Karolína | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bukalová Adriana | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kratochvílová Valerie | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Střídová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:6 (4), 6:0 | | |
| | | | | | |
Miklišová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Hönschová Josefína | | 6:4, 4:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Růžičková Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Sluková Nelly | | 3:6, 6:4, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
Šnajdrová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Štěrbová Dana Saskia | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 5:7, 6:4, 1:0 (5) | | | |
| | | | | | |
Čoupková Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Skácelová Natálie Jana | | 6:1, 7:5 (6) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 4:6, 1:0 (3) | | |
| | | | | | |
Žáčková Kamila | | | | | | |
| | | | | | |
Salačová Emma | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 3:4, scr. | | | |
| | | | | | |
Přerovská Amelie | | | | | | |
| | | | | | |
Suchomelová Amálie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:2, 0:6, 1:0 (7) |
| | | | | | |
Nešporová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Kohoutková Samantha | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | 3:6, 6:2, 1:0 (4) | | | |
| | | | | | |
Hrdličková Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Zaťko Melisa | | 6:3, 3:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
Žáčková Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Aneta | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimůnková Klára | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Nantlová Ella | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Otiepková Viola | | | | | | |
| | | | | | |
Pokorna Kristýna | | | | | 6:3, 3:6, 1:0 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Nováková Valérie | | | | | | |
| | | | | | |
Hwozdecká Karolína | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Moťková Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Ivanová Stella | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Landová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Koukolová Tereza | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Přerovská Ella | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hořavová Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Perůtka Jan (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Špitová Monika | 330 | 9 | Hořavová Zuzana | 333 | 9 | Otiepková Viola | 365 | 9 | Šnajdrová Lucie | 439 | 6 | Suchomelová Amálie | 460 | 6 | Pokorna Kristýna | 523 | 6 | Sluková Nelly | 542 | 6 | Nešporová Sára | 542 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 57 |
Kódové číslo akce: 812032 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno |
|