Pořadatel: | LTC Tábor 1903 | Datum: | 01.-04.07. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Eliášová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrásek Anna Marie | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lens Nausicaä | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Levans Millydee | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Koubová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Jílková Ema | | | | 6:0, 7:6 (4) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrdličková Terezie | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Janůfková Nikola | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Dřevojanová Anežka | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Veronika | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tešková Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Ploskuňáková Lucie | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotašková Barbora | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Boháčová Ema | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Pařízková Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dřevojanová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Vantuchová Aneta | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Wolfgramm Sophia | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fáčková Sára | | | 6:1, 7:6 (5) | | | |
| | | | | | |
Latislavová Tereza | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hubáčková Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíšová Vendula | | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Peroutková Eliška | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Prosová Adéla | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Jančarová Mariana | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Denisa | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mottlová Anna | | | | | | |
| | | | | | |
MIČOLOVÁ BEATA | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vokrojová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Ježková Lucie | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Krejsová Laura | | | | | | |
| | | | | | |
Hartingerová Sára | | | | | 7:5 (5), 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čermáková Jana Klára | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Nováková Viktória | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Vlková Adéla | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Makovcová Adéla | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 4:4, scr. | | | | |
| | | | | | |
Vejšická Alžběta | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
Gill Victoria | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Haviárová Vanesa | | | | | | |
| | | | | | |
Guedria Ines | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Holubová Eliška | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Minarovičová Nina | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Velek Daniel (platná licence B do 31.12.2024) |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Eliášová Veronika | 85 | 20 | Minarovičová Nina | 108 | 20 | Ploskuňáková Lucie | 112 | 20 | Krejsová Laura | 115 | 20 | Hartingerová Sára | 117 | 20 | Tešková Sára | 118 | 20 | Mojžíšová Vendula | 122 | 15 | Hubáčková Karolína | 124 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 812031 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Exnerová Ella | 17.09.2008 | TENIS Klánovice |
|