Název: |
O POHÁR MĚSTA OPAVY |
Datum: |
27.-29.06. |
Pořadatel: |
TK Opava (C - 300) |
Kódové číslo: |
816024 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 12:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šulák Jiří |
: |
Palackého 14 |
: |
74601 Opava |
Tel. (1): |
608733500 |
Tel. (2): |
777743750 |
E-mail: |
tkopava@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: POZOR ZMĚNA!!!
Termín turnaje se posouvá kvůli 3.kolu soutěže družstev
na PONDĚLÍ 29.6. až 30.6.2020
PREZENTACE v NEDĚLI 28.6.2020 do 17.00
výhradně formou SMS pouze na číslo 608 733 500.
ADRESA TK OPAVA: Jaselská2454/20,Opava, 747 07.
Areál disponuje zázemím - klubovna,WC,šatny,sprchy.
Občerstvení vč. teplých jídel a nápojů zajištěno.
NA turnaj je přihlášena VLÁDKOVÁ Veronika.
NA 9.00 SE DOSTAVÍ:
Vládková, Žídková, Plachá, Kurková,
Knapíková, Gebauerová, Tesaříková, Koukolová.
NA 10.00 SE DOSTAVÍ:
Řezáčová, Šuláková, Přikrylová, Havelková,
Šmídová, Pravdová, Hanáková, Dihlová,. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Řezáčová Leontýna |
20.02.2008 |
TK Hlučín |
315 |
9 |
|
|
07.06.2020 16:08:41 |
2. |
Hanáková Amálie |
26.03.2008 |
TK Zlín |
417 |
6 |
|
|
23.06.2020 14:14:22 |
3. |
Žídková Nella |
22.06.2009 |
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. |
659 |
4 |
|
|
17.05.2020 15:15:12 |
4. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
724 |
4 |
|
|
24.06.2020 13:22:58 |
5. |
Plachá Alžběta |
18.03.2008 |
TK Opava |
862 |
4 |
|
|
15.05.2020 17:27:11 |
6. |
Knapíková Ellen |
14.05.2009 |
SK JC Sport Opava |
945 |
3 |
|
|
21.06.2020 19:02:56 |
7. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 09:28:57 |
8. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 20:59:30 |
9. |
Šuláková Bára |
18.04.2010 |
TK Opava |
1227 |
1 |
|
|
15.05.2020 17:26:43 |
10. |
Koukolová Tereza |
27.04.2010 |
TK Opava |
1227 |
1 |
|
|
12.06.2020 10:19:32 |
11. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
|
22.06.2020 20:58:31 |
12. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
|
23.06.2020 12:10:37 |
13. |
Pravdová Kateřina |
20.01.2008 |
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
25.06.2020 10:28:30 |
14. |
Tesaříková Julie |
20.06.2010 |
TK Opava |
1227 |
1 |
|
|
26.06.2020 12:44:59 |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Plačková Eliška |
17.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2020 08:12:05 |
2. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2020 19:17:31 |
3. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.06.2020 23:20:14 |
4. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.06.2020 22:37:46 |
5. |
Salačová Emma |
18.07.2010 |
TC Austerlitz |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.06.2020 11:43:12 |
6. |
Žáčková Kamila |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
647 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
12.06.2020 14:24:11 |
7. |
Žáčková Nela |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
666 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
12.06.2020 14:24:59 |
8. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.06.2020 15:26:59 |
9. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2020 23:38:49 |
10. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2020 09:02:51 |
11. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2020 05:50:55 |
12. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.06.2020 08:12:32 |
13. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2020 13:18:30 |
14. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.06.2020 09:14:59 |
15. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
21.06.2020 12:00:20 |
16. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
21.06.2020 12:00:20 |
17. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 10:57:40 |
18. |
Musilová Amélie |
17.06.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 13:44:51 |
19. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
371 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.06.2020 19:47:34 |
|