Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
11.-15.06.
Pořadatel:
I.ČLTK Praha (A - 400)
Kódové číslo:
816020
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Pecha Jan Ph.D.
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
721 663 118
E-mail:
pecha@cltk.cz

Poznámka pořadatele:

Kontaktní osoba turnaje (volné karty, přihlášky, dotazy): Magdaléna Zemanová
Telefon: 777 203 933
E-mail: vanicek@cltk.cz
Prezentace kvalifikace osobně v pondělí do 10. hod.
Prezentace hl.soutěž FORMOU SMS od 16 do 18 hod. na čísle 777 203 933
Prosím o přesnou částku při placení vkladu. Kvalifikace 300,- KČ hl. Soutěž 400;- KČ
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
10
60
 
 
31.05.2018 17:37:06
2.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
16
45
 
 
25.03.2018 21:13:02
3.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
22
45
 
 
02.04.2018 18:49:29
4.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
23
45
 
 
20.03.2018 23:32:52
5.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
24
45
 
 
01.05.2018 20:24:16
6.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
27
35
 
 
16.03.2018 18:03:12
7.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
30
35
 
 
23.04.2018 17:53:29
8.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
31
35
 
 
20.03.2018 12:31:52
9.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
37
35
 
 
15.03.2018 09:55:57
10.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
41
35
 
 
19.03.2018 14:49:54
11.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
45
35
 
 
21.03.2018 18:43:20
12.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
46
30
 
 
29.04.2018 22:11:23
13.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
51
30
 
 
12.04.2018 19:42:15
14.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
56
30
 
 
23.04.2018 16:19:55
15.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
30
 
 
13.04.2018 10:06:23
16.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
61
30
 
 
30.03.2018 15:13:48
17.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
30
 
 
09.05.2018 20:27:54
18.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
71
30
 
 
10.05.2018 16:47:40
19.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
25
 
 
11.05.2018 09:01:10
20.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice
81
25
 
 
24.04.2018 18:41:22
21.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
86
25
 
 
19.03.2018 12:02:47
22.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
89
20
 
 
24.04.2018 09:47:41
23.
Adamcová Jessica 21.08.2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
90
20
 
 
16.03.2018 09:40:23
24.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
93
20
 
 
20.05.2018 23:31:58
25.
Peldová Nikola 04.01.2006 LTK Liberec
94
20
 
 
10.05.2018 22:13:55
26.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
96
20
 
 
28.04.2018 11:50:26
27.
Žabková Kiara 16.05.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
99
20
 
 
17.03.2018 11:14:37
28.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
102
20
 
 
20.03.2018 10:44:32
29.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
103
20
 
 
15.03.2018 11:02:47
30.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
109
20
 
 
03.05.2018 10:38:19
31.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
111
20
 
 
19.03.2018 16:04:05
32.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
112
20
 
 
25.03.2018 08:29:39
33.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
113
20
 
volná karta pořadatele
21.04.2018 15:21:20
34.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
117
20
 
 
15.03.2018 09:55:51
35.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
123
15
 
 
17.03.2018 05:56:39
36.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
1275
1
 
volná karta ČTS
15.03.2018 00:02:01
37.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
1275
1
 
volná karta ČTS
15.03.2018 00:09:17
38.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
1275
1
 
volná karta pořadatele
15.03.2018 10:25:14
39.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
1275
1
 
volná karta pořadatele
18.03.2018 15:30:48
40.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
volná karta ČTS
09.04.2018 09:26:07
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
126
15
 
 
29.05.2018 22:22:20
2.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
129
15
 
 
21.05.2018 21:08:47
3.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
131
15
 
 
16.04.2018 17:51:39
4.
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s.
142
15
 
 
15.03.2018 18:35:59
5.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
145
15
 
 
11.05.2018 18:01:39
6.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TENIS Klánovice
149
15
 
 
16.03.2018 19:53:24
7.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
149
15
 
 
16.03.2018 20:18:21
8.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
153
15
 
 
03.04.2018 10:52:34
9.
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko
159
15
 
 
30.03.2018 19:09:21
10.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TO TJ Nový Jičín
164
15
 
 
18.03.2018 18:52:46
11.
Badová Dominika 26.05.2007 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
169
15
 
 
27.03.2018 22:49:11
12.
Zítková Karolína 23.10.2006 WILSON Tenis Centrum
174
12
 
 
16.05.2018 11:14:49
13.
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s.
179
12
 
 
18.03.2018 17:44:10
14.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 TK Jirkov
193
12
 
 
23.03.2018 20:35:51
15.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
198
12
 
 
15.03.2018 15:47:26
16.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
215
12
 
 
23.03.2018 15:34:30
17.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
217
12
 
 
16.03.2018 09:31:11
18.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
223
12
 
 
26.03.2018 22:05:01
19.
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany
231
12
 
 
10.04.2018 21:39:48
20.
Holubová Tereza 24.02.2007 TK Louny
234
12
 
 
31.05.2018 19:11:43
21.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
253
9
 
 
19.03.2018 11:49:50
22.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
257
9
 
 
14.05.2018 20:40:43
23.
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha
261
9
 
 
01.04.2018 22:23:25
24.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
265
9
 
 
05.04.2018 15:54:14
25.
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
278
9
 
 
20.03.2018 17:45:55
26.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
297
9
 
 
16.03.2018 22:59:46
27.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1275
1
 
volná karta pořadatele
15.03.2018 12:02:35
28.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
1275
1
 
volná karta ČTS
15.03.2018 17:41:13
29.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
volná karta ČTS
17.03.2018 02:41:49
30.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
1275
1
 
volná karta pořadatele
18.03.2018 19:21:57
31.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
volná karta ČTS
24.03.2018 23:21:04
32.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
1275
1
 
volná karta pořadatele
23.04.2018 02:28:59

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
299
9
 
 
10.05.2018 08:54:19
2.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
322
9
 
 
01.05.2018 20:41:43
3.
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina
368
9
 
 
18.03.2018 20:49:45
4.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
395
6
 
 
01.05.2018 20:42:29
5.
Klimánková Stella 06.06.2007 Mladý tenista, z.s.
452
6
 
 
18.04.2018 19:53:21
6.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
504
6
 
 
14.05.2018 17:00:49
7.
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín
1275
1
 
 
15.03.2018 00:04:09
8.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
1275
1
 
 
15.03.2018 00:06:54
9.
Smetanová Lilian 19.08.2008 Severočeská tenisová o.s.
1275
1
 
 
15.03.2018 00:08:27
10.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1275
1
 
 
15.03.2018 15:44:05
11.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
1275
1
 
 
15.03.2018 15:49:50
12.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
 
15.03.2018 21:39:11
13.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Olymp Praha
1275
1
 
 
17.03.2018 11:00:39
14.
Crhová Charlene 06.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1275
1
 
 
18.03.2018 14:42:04
15.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
 
22.03.2018 09:07:41
16.
Kubešová Aneta 03.07.2008 TK Slavia Plzeň
1275
1
 
 
23.03.2018 21:23:06
17.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
1275
1
 
 
26.03.2018 09:26:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Faltysová Nela 10.12.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
odhlášeno hráčem
21.03.2018 15:48:33
2.
Bratrsovská Barbora 14.03.2008 LTK Liberec
1275
1
 
odhlášeno hráčem
01.05.2018 20:57:09
3.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
1275
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 09:23:04
4.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
84
25
 
odhlášeno hráčem
14.05.2018 19:36:52
5.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
1275
1
 
odhlášeno hráčem
20.05.2018 08:22:36
6.
Rysová Amálie 17.05.2007 SK JC Sport Opava
519
6
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 10:47:06
7.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany
463
6
 
odhlášeno hráčem
28.05.2018 09:25:17
8.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
265
9
 
odhlášeno hráčem
28.05.2018 12:08:38
9.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
77
25
 
odhlášeno hráčem
28.05.2018 22:58:00
10.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
281
9
 
odhlášeno hráčem
29.05.2018 11:30:21
11.
Havlová Nela 10.07.2008 SK JC Sport Opava
1275
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 08:15:56
12.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
odhlášeno hráčem
02.06.2018 02:16:58
13.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
105
20
 
odhlášeno hráčem
04.06.2018 06:18:14
14.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
odhlášeno hráčem
04.06.2018 07:27:56
15.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
135
15
 
odhlášeno hráčem
04.06.2018 20:12:14
16.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
100
20
 
odhlášeno hráčem
05.06.2018 09:09:26
17.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
17
45
 
odhlášeno hráčem
05.06.2018 11:49:27
18.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
97
20
 
odhlášeno hráčem
05.06.2018 16:27:52
19.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Sparta Praha
21
45
 
odhlášeno hráčem
05.06.2018 17:54:07
20.
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec
1275
1
 
odhlášeno hráčem
06.06.2018 10:02:48
21.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
257
9
 
odhlášeno hráčem
06.06.2018 17:24:41
22.
Gáliková Terezka 16.04.2008 LTC Hodonín
1275
1
 
odhlášeno hráčem
06.06.2018 19:16:55
23.
Jiříková Klára 05.02.2006 SKT Planá n.Luž.
63
30
 
odhlášeno hráčem
08.06.2018 09:36:59
24.
Karbanová Barbora 05.07.2006 LTC Litvínov
109
20
 
odhlášeno hráčem
09.06.2018 10:33:11
25.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
116
20
 
odhlášeno pořadatelem
09.06.2018 13:26:10
26.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
243
12
 
odhlášeno hráčem
09.06.2018 20:21:45
27.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
193
12
 
odhlášeno hráčem
10.06.2018 15:44:05
28.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
60
30
 
odhlášeno pořadatelem
10.06.2018 16:48:59
29.
Hrůzová Karolína 30.04.2006 HTK Třebíč
278
9
 
odhlášeno hráčem
10.06.2018 17:36:42