Český tenisový svaz
Název:
JODA CUP
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300)
Místo konání:
Brno-Líšeň,ul. Klicperova
Kódové číslo:
816016
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
20
Prezentace v
So do 12:00 hod.
Kontaktní osoba:
Juda Michal
Bukovinka 152
679 05 Křtiny
Tel. (1):
603 421 212
E-mail:
m.juda@seznam .cz

Poznámka pořadatele:

POZOR:
turnaj se bude hrát na 8 kurtech v Líšni.
4 kurty ´: ul. Klicperova ,Líšeň
4 kurty : "U LOMU" Líšeň (u hotelu VELKÁ KLAJDOVKA" odbočka na pravou stranu směrem od Brna . Asi po 500 m jste na místě.)
Do turnaje budou přijati všichni přihlášení hráči a hráčky.
Prezentace do turnaje bude v pátek 12.6 do 17.00 hod. formou SMS na tel. číslo 603421212
Losování proběhne po prezentaci na kurtech v Líšni.
Program turnaje a hrací plány budou na IS CTS DO 20:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
200
12
 
 
01.04.2020 15:42:23
2.
Králová Adriana 18.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
252
12
 
 
26.05.2020 21:40:58
3.
Hipšrová Magdaléna 19.06.2008 BLTC Brno
283
9
 
 
01.04.2020 10:19:57
4.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
299
9
 
 
02.04.2020 07:56:03
5.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
321
9
 
 
21.05.2020 15:31:45
6.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
 
07.04.2020 23:11:17
7.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
 
 
01.04.2020 12:47:45
8.
Ryšavá Ema 12.02.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
374
9
 
 
01.04.2020 07:26:48
9.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
439
6
 
 
14.04.2020 18:22:33
10.
Svobodová Alice 15.11.2008 SK Tenis Tišnov
512
6
 
 
17.05.2020 17:20:48
11.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
542
6
 
 
01.04.2020 00:05:33
12.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
546
6
 
 
02.06.2020 08:18:17
13.
Lišková Kateřina 21.11.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
564
6
 
 
21.05.2020 11:20:15
14.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno
572
6
 
přijata do turnaje
24.05.2020 08:03:43
15.
Kovářová Nikita 30.07.2009 TC Brno.
582
6
 
přijata do turnaje
18.04.2020 08:13:47
16.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
01.04.2020 00:04:14
17.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
01.04.2020 10:42:00
18.
Fereková Emma 05.08.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
06.05.2020 05:45:05
19.
Růžičková Nela 09.11.2009 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
30.05.2020 13:26:11
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
599
4
 
přijata do turnaje
15.05.2020 21:55:04
2.
Košuličová Sofie 24.07.2008 Tenisový klub Tesla Brno
625
4
 
přijata do turnaje
08.04.2020 13:49:26
3.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov
677
4
 
přijata do turnaje
10.04.2020 13:18:29
4.
Chevray Lena 14.05.2008 TK Líšeň
1003
3
 
přijata do turnaje
31.05.2020 14:12:04
5.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1030
3
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:06:02
6.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:01:59
7.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:03:52
8.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:06:25
9.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:06:54
10.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:07:51
11.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:08:39
12.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:11:07
13.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:23:35
14.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 00:28:24
15.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 07:16:24
16.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
přijata do turnaje
01.04.2020 20:23:51
17.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
přijata do turnaje
02.04.2020 12:49:21
18.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
přijata do turnaje
02.04.2020 17:59:22
19.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
přijata do turnaje
15.04.2020 18:04:22
20.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
přijata do turnaje
02.05.2020 16:53:40
21.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
přijata do turnaje
02.06.2020 08:09:11
22.
Kočíková Barbora 26.12.2010 TK Komárov
1227
1
 
přijata do turnaje
04.06.2020 19:38:02

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.04.2020 18:35:25
2.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.04.2020 17:21:39
3.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.05.2020 17:50:12
4.
Vábnová Monika 05.01.2009 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 13:21:08
5.
Vejrostová Nela 12.09.2009 Sokol Čebín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 16:30:03
6.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.05.2020 12:19:00
7.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
23.05.2020 17:14:09
8.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
23.05.2020 17:14:40
9.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.05.2020 22:17:30
10.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč
357
9
 
odhlášeno hráčem
27.05.2020 17:15:08
11.
Pokorna Kristýna 11.02.2009 TK Znojmo
523
6
 
odhlášeno hráčem
28.05.2020 11:12:31
12.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno.
634
4
 
odhlášeno hráčem
01.06.2020 11:02:52
13.
Horáková Kamila 28.10.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
945
3
 
odhlášeno hráčem
02.06.2020 11:06:16
14.
Jurmanová Adéla 17.11.2009 Sokol Čebín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.06.2020 07:00:47
15.
Raisiglová Ema 05.03.2009 Sokol Čebín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.06.2020 07:01:28
16.
Šteflová Bára 15.09.2008 HTK Třebíč
292
9
 
odhlášeno hráčem
04.06.2020 18:54:29
17.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
 
odhlášeno hráčem
04.06.2020 21:40:27