Název: | TJ Kraví Hora Brno open | Pořadatel: | TJ Kraví Hora Brno | Datum: | 01.-03.06. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Tůmová Linda | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuswito Armini | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Králová Adriana | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Otiepková Viola | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šnajdrová Lucie | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Honzíková Natálie | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Haruštiaková Klára | | 6:4, 5:7, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vábnová Monika | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hurnicka Kristyna | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skoupá Barbora | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Marschalová Zuzana | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
PALEČKOVA Ellen | 7:5, 1:6, 1:0 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Kocandová Marie | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skotáková Monika | | 4:6, 7:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miklišová Barbora | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Strejčková Sára | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Košuličová Sofie | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skotáková Veronika | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koudelková Tereza | | | | | | 6:4, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mrázová Vanesa | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janůfková Nikola | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dřevojanová Eliška | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kobzová Tereza | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zimenová Lujza | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pokorná Alexandra | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Horáková Kamila | 1:6, 6:4, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
Rychtecká Aneta | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchanova Tereza | | | | | 6:1, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šteflová Bára | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trangošová Simona | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hnidets Anastasiia | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Barháčová Sofia | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rašovská Viola | | | | | | |
| | | | | | |
Pospisilova Eliska | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Nešporová Sára | 6:3, 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubíková Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dostál Marek (platná licence B do 27.04.2020) |
Poznámka pořadatele: Semifinále dvouhry pondělí v 10 hod
Neregistrovaný hráč č.1. - Barháčová Sofie |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Tůmová Linda | 241 | 12 | Kubíková Nikola | 441 | 6 | Skoupá Barbora | 501 | 6 | Rychtecká Aneta | 544 | 6 | Koudelková Tereza | 627 | 4 | Skotáková Veronika | 627 | 4 | Suchanova Tereza | 669 | 4 | Hurnicka Kristyna | 687 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 46 |
Kódové číslo akce: 812010 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Barháčová Sofia | 20.07.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|