Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Evženie Klášterec n/O
Datum:  21.-22.04.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Pancová Julie
 
 
 
Hůlová Veronika
6:0, 6:0
 
Kroftová Eliška
6:2, 6:1
 
Vopalkova Tereza
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 2:6 (6)
 
Náprstková Michaela
 
Gieblová Lucie
6:4, 6:3
 
 
 
Capová Adéla
6:2, 6:1
 
Stotsenko Alisa
6:2, 6:2
 
Krejčová Tereza
6:2, 2:6 (9)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Skamenová Kristýna
 
Bendová Agáta
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Rosenbaumová Karolína
 
Kroftová Viktorie
6:4, 7:5
 
Polatová Natálie
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Procházková Tereza
 
Smetanová Lilian
4:6, 6:4 (7)
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Tikalová Žaneta
 
Opatová Lucie
6:2, 6:2
 
Sejvalová Eliška
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Badová Dominika
 
Poznámka pořadatele: Sobota 9:00 Hůlová x Kroftová Capová x Stotsenko, Kroftová x Polatová 10:00 Opatová x Sejvalová, Vopalková x Náprstková, Krejčová x Skamenová 11:00 Bendová x Rosenbaumová, Smetanová x Tikalová, Pancová x ??? 12:30 Gieblová x???, Procházková x ???, Badová x ??? Kontaktní osoba pro sobotu Daniel Brandtner 722 119 638. Debly přihlášky do 13:00
Počet účastníků20
NasazeníBH
Pancová Julie 12915
Badová Dominika 16915
Procházková Tereza 18712
Gieblová Lucie 19812
Bendová Agáta 2529
Skamenová Kristýna 2819
Náprstková Michaela 2869
Tikalová Žaneta 3846
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 812004

Pancová Julie - Rendlová Sofie
 
 
 
Náprstková Michaela - Tikalová Žaneta
7:5, 6:2
 
Opatová Lucie - Capová Adéla
6:1, 6:1
 
Kroftová Viktorie - Rosenbaumová Karolína
6:2, 6:4
 
Skamenová Kristýna - Bendová Agáta
6:3, 7:6 (6)
 
Kroftová Eliška - Hůlová Veronika
6:1, 6:2
 
Gieblová Lucie - Procházková Tereza
7:5, 6:1
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Pancová Julie 12915
Rendlová Sofie 14715
Procházková Tereza 18712
Gieblová Lucie 19812
Bendová Agáta 2529
Skamenová Kristýna 2819
Náprstková Michaela 2869
Tikalová Žaneta 3846
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 814004

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nevšímalová Denisa03.12.2006Lokomotiva Karlovy Vary

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rendlová Sofie28.11.2006TK Sokolov