Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL
Pořadatel:  TK TENNISPOINT FM
Datum:  15.-17.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Ondrášková Karolína
 
 
 
Ploskuňáková Lucie
6:0, 6:1
 
Jeřábková Sabina
6:1, 6:3
 
Dihlová Nela
6:1, 6:2
 
Roiková Natalie
6:1, 6:1
 
Cieslarová Barbara
6:1, 6:2
 
Martináková Adéla
6:2, 6:1
 
Dopplerová Barbora
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
Miketová Amálie
6:1, 6:0
 
Klimentová Kristína
7:6 (4), 6:3
 
Stejskalová Julie
6:0, 6:0
 
Bendova Valentyna
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Machačová Zuzana
 
Ondrzejek Michalina
6:1, 6:2
 
 
 
Vrajíková Rozálie
6:1, 6:0
 
Kostková Tereza
6:3, 6:2
 
Hartingerová Sára
3:6, 6:1, 1:0 (2)
 
Myslivcová Lucie
6:0, 6:3
 
 
7:6 (4), 7:5
 
Eliášová Veronika
 
Klar Veronika
6:4, 6:0
 
Otáhalová  Viktorie
6:2, 6:1
 
GAJDZICOVÁ Bára
6:2, 6:1
 
Polášková Adriana
6:2, 6:1
 
Zuzaníková Kateřina
6:0, 6:2
 
Pfeifferová Leona
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Macurová Hana
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence A do 29.07.2019)
Počet účastníků26
NasazeníBH
Ondrášková Karolína 8720
Macurová Hana 10420
Dopplerová Barbora 11020
Eliášová Veronika 16215
Machačová Zuzana 2899
Martináková Adéla 2969
Ondrzejek Michalina 3009
Klar Veronika 3249
Kategorie : 6Součet BH: 111
Kódové číslo akce: 802991

Ondrášková Karolína - Macurová Hana
 
 
 
Machačová Zuzana - Ondrzejek Michalina
6:1, 6:1
 
Myslivcová Lucie - Sněhotová Karolína
7:5, 6:1
 
Ploskuňáková Lucie - Hartingerová Sára
6:0, 7:6 (4)
 
Bendova Valentyna - Klar Veronika
7:5, 6:2
 
Kostková Tereza - Roiková Natalie
6:2, 7:6 (3)
 
Martináková Adéla - Eliášová Veronika
6:1, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence A do 29.07.2019)
Počet dvojic7
NasazeníBH
Ondrášková Karolína 8720
Macurová Hana 10420
Eliášová Veronika 16215
Machačová Zuzana 2899
Martináková Adéla 2969
Ondrzejek Michalina 3009
Klar Veronika 3249
Bendova Valentyna 3759
Kategorie : 5Součet BH: 100
Kódové číslo akce: 804991

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dopplerová Barbora08.02.2007TC Ostrava Nová Ves
Sněhotová Karolína13.11.2009SK JC Sport Opava