Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA?OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM
Datum:
18.-21.12.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Heiderová Karolína
Heiderová
Heiderová
Ježková Tereza
6:2, 6:0
Ježková
Reinertová Veronika
6:3, 6:7 (5), 1:0 (3)
Heiderová
Halamíčková Aneta
6:0, 6:0
Halamíčková
Halamíčková
6:1, 7:5
Pacáková
Pacáková Tereza
Heiderová
Gajzurová Emma
6:0, 6:2
Gajzurová
Gajzurová
6:4, 7:6 (3)
Ondrzejek
Ondrzejek Michalina
Zezhulčíková
Křížková Viktorie
6:0, 6:1
Křížková
Zezhulčíková
6:4, 6:0
Zezhulčíková
Zezhulčíková Tereza
Heiderová
Šerá Nela
6:1, 6:2
Šerá
Šerá
Veselá Karolína
6:0, 6:0
Dopplerová
Dopplerová Barbora
6:3, 6:0
Šerá
Piteráková Natálie
6:1, 6:0
Piteráková
Piteráková
6:0, 6:0
Janošková
Janošková Amálie
Šerá
Bielská Veronika
6:0, 6:0
Bielská
Vítková
6:1, 6:1
Vítková
Vítková Valentina
Vítková
Zichlarzová Vanesa
4:6, 6:4, 1:0 (3)
Žingorová
Žingorová Adéla
scr.
Ticháčková
6:4, 6:4
Ticháčková
Ticháčková Eliška
Heiderová
Bártová Natálie
6:2, 6:2
Bártová
Bártová
Lednická Helena
6:1, 6:1
Chromcová
Chromcová Adéla
6:3, 6:1
Bártová
Lapčáková Carmen
6:1, 6:0
Lapčáková
Votápková
6:1, 6:1
Votápková
Votápková Lucie
Damašková
Slaměníková Marie
6:2, 6:1
Slaměníková
Slaměníková
6:0, 6:2
Habermannová
Habermannová Anežka
Damašková
Huťková Valerie
7:6 (5), 3:6, 1:0 (8)
Huťková
Wawrzykova Laura
6:2, 6:4
Damašková
7:5, 6:4
Damašková
Damašková Kristýna
Damašková
Káňová Barbora
3:6, 6:3, 1:0 (4)
Káňová
Káňová
6:1, 6:1
Klimánková
Klimánková Stella
Káňová
Černochová Sofie
6:2, 6:2
Černochová
Harajda
6:0, 6:0
Harajda
Harajda Ema
Motyková
Fryčáková Julie Nela
6:4, 6:4
Fryčáková Julie Nela
Hrbková
6:1, 6:0
Hrbková
Hrbková Daniela
Motyková
Brousková Monika
6:0, 6:1
Pasterny
Pasterny Marta
6:2, 6:0
Motyková
6:1, 6:0
Motyková
Motyková Markéta
Rozhodčí turnaje:
ING. JIŘÍ VYKOUKAL
Počet účastníků
38
Nasazení
CŽ
BH
Heiderová Karolína
52
30
Motyková Markéta
99
20
Šerá Nela
100
20
Damašková Kristýna
124
20
Bártová Natálie
143
15
Zezhulčíková Tereza
190
12
Káňová Barbora
276
9
Ticháčková Eliška
296
9
Kategorie : 6
Součet BH: 135
Kódové číslo akce: 802989
Heiderová Karolína
-
Bártová Natálie
Heiderová
-
Bártová
Heiderová
-
Bártová
Ježková Tereza
-
Halamíčková Aneta
6:1, 6:1
Ježková
-
Halamíčková
Lapčáková Carmen
-
Klimánková Stella
6:1, 6:4
Heiderová
-
Bártová
Káňová Barbora
-
Hrbková Daniela
6:1, 6:1
Káňová
-
Hrbková
Káňová
-
Hrbková
Harajda Ema
-
Ticháčková Eliška
6:3, 2:6, 1:0 (9)
Huťková
-
Slaměníková
Huťková Valerie
-
Slaměníková Marie
5:7, 6:2, 1:0 (5)
Heiderová
-
Bártová
Piteráková Natálie
-
Janošková Amálie
6:4, 4:6, 1:0 (7)
Dopplerová
-
Žingorová
Dopplerová Barbora
-
Žingorová Adéla
0:6, 6:4, 1:0 (6)
Zezhulčíková
-
Motyková
6:1, 6:3
Zezhulčíková
-
Motyková
Zezhulčíková Tereza
-
Motyková Markéta
Damašková
-
Šerá
Reinertová Veronika
-
Chromcová Adéla
6:2, 6:1
Pacáková
-
Votápková
Pacáková Tereza
-
Votápková Lucie
6:4, 5:7, 1:0 (7)
Damašková
-
Šerá
6:0, 6:0
Damašková
-
Šerá
Damašková Kristýna
-
Šerá Nela
Rozhodčí turnaje:
ING. JIŘÍ VYKOUKAL
Počet dvojic
12
Nasazení
CŽ
BH
Heiderová Karolína
52
30
Motyková Markéta
99
20
Šerá Nela
100
20
Damašková Kristýna
124
20
Bártová Natálie
143
15
Zezhulčíková Tereza
190
12
Káňová Barbora
276
9
Ticháčková Eliška
296
9
Kategorie : 6
Součet BH: 135
Kódové číslo akce: 804989
Tisková PDF verze hracího plánu