Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  10.-13.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Ondrášková Karolína
 
 
 
Szmeková Amálie
6:0, 6:0
 
Janoviaková Renata
6:1, 6:0
 
Bystroňová Denisa
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
MIČOLOVÁ BEATA
 
Pospíšilová Nikola
6:0, 6:2
 
 
 
Holubčíková Anna
6:2, 6:2
 
Myslivcová Lucie
6:0, 6:0
 
Nováková Natálie
6:0, 6:0
 
Fichnová Adéla
6:3, 4:6, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Eliášová Veronika
 
Ludvová Anna
7:5, 7:6 (4)
 
 
 
Krutilová Kateřina
6:3, 6:0
 
Kalavská Karin
6:0, 6:0
 
Skácelová Natálie Jana
6:0, 6:1
 
Dufková Viktorie
6:4, 6:7, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Martináková Adéla
 
Pavlišová Ellen
6:2, 6:1
 
 
 
Sněhotová Karolína
7:6 (5), 6:7 (4), 6:3
 
Vrajíková Rozálie
6:3, 1:6, 6:0
 
Gabzdylová Natálíe
6:1, 6:1
 
Přikrylová Kristýna
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Slaměníková Lucie
 
Cháňová Laura
4:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Plšková Zuzana
6:2, 6:2
 
Pohanková Adina
7:6 (4), 6:3
 
Polochová Eliška
6:3, 7:6 (3)
 
Mainušová Tereza
6:4, 4:6, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Klar Veronika
 
Piteráková Dominika
6:0, scr.
 
 
 
Hrubá Ema
6:2, 6:3
 
Nosková Eliška
6:0, 6:2
 
Plačková Eliška
6:1, 6:1
 
Cieslarová Barbara
6:0, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Taxová Victoria
 
Motyková Adéla
6:1, 6:3
 
 
 
Zemanová Zuzana
6:4, 6:2
 
Bendova Valentyna
6:1, 6:1
 
Roiková Natalie
7:5, 6:1
 
Bečičková Laura
7:5, 7:6 (4)
 
 
6:1, 6:0
 
Minarovičová Nina
 
Polčáková Valerie
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kubalčíková Zuzana
 
Branná Sára
6:0, 6:0
 
Bódiová Lucie
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Havlová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 13.1.- 8:00 SF dvouhry následuje finále dvouhry. SF čtyřhry NB 12:00
Počet účastníků46
NasazeníBH
Ondrášková Karolína 2535
Havlová Nela 3335
Taxová Victoria 4630
Ludvová Anna 5330
Slaměníková Lucie 6125
Eliášová Veronika 8520
Cháňová Laura 9220
Motyková Adéla 10520
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 802970

Ondrášková Karolína - Havlová Nela
 
 
 
Roiková Natalie - Cieslarová Barbara
6:0, 6:0
 
Plšková Zuzana - Krutilová Kateřina
6:1, 6:0
 
Bystroňová Denisa - Polochová Eliška
6:1, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Nováková Natálie - Mainušová Tereza
 
Klar Veronika - Motyková Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
 
7:6 (0), 6:1
 
Kalavská Karin - Bečičková Laura
 
Fichnová Adéla - Martináková Adéla
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Pohanková Adina - Skácelová Natálie Jana
 
Gabzdylová Natálíe - Myslivcová Lucie
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Polčáková Valerie - Pavlišová Ellen
 
Branná Sára - Cháňová Laura
6:0, 6:0
 
 
 
 
scr.
 
Taxová Victoria - Minarovičová Nina
 
Eliášová Veronika - Přikrylová Kristýna
7:6 (3), 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Sněhotová Karolína - Nosková Eliška
 
Piteráková Dominika - MIČOLOVÁ BEATA
6:0, 6:2
 
Vrajíková Rozálie - Bódiová Lucie
6:3, 2:6, 1:0 (9)
 
 
6:2, 6:1
 
Slaměníková Lucie - Ludvová Anna
 
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Ondrášková Karolína 2535
Havlová Nela 3335
Taxová Victoria 4630
Ludvová Anna 5330
Slaměníková Lucie 6125
Eliášová Veronika 8520
Cháňová Laura 9220
Motyková Adéla 10520
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 804970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jahnová Aneta02.04.2010TK PRECHEZA Přerov o.s.
Kurková Sofie20.02.2009Beskydský tenisový klub
Hartingerová Sára02.02.2009TK Milo Olomouc