Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 10.-13.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Ondrášková Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Szmeková Amálie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Janoviaková Renata | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bystroňová Denisa | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
MIČOLOVÁ BEATA | | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšilová Nikola | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holubčíková Anna | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Myslivcová Lucie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Natálie | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Fichnová Adéla | 6:3, 4:6, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Eliášová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Ludvová Anna | | | | | 7:5, 7:6 (4) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krutilová Kateřina | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kalavská Karin | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Skácelová Natálie Jana | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Dufková Viktorie | 6:4, 6:7, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Martináková Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Pavlišová Ellen | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sněhotová Karolína | | 7:6 (5), 6:7 (4), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie | 6:3, 1:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Gabzdylová Natálíe | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Přikrylová Kristýna | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Slaměníková Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Cháňová Laura | | | | | | 4:6, 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Plšková Zuzana | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pohanková Adina | 7:6 (4), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Polochová Eliška | | | 6:3, 7:6 (3) | | | |
| | | | | | |
Mainušová Tereza | 6:4, 4:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Klar Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Piteráková Dominika | | | | 6:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrubá Ema | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Nosková Eliška | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Plačková Eliška | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Cieslarová Barbara | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Taxová Victoria | | | | | | |
| | | | | | |
Motyková Adéla | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zemanová Zuzana | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Benda Valentyna | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Roiková Natalie | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bečičková Laura | 7:5, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Minarovičová Nina | | | | | | |
| | | | | | |
Polčáková Valerie | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kubalčíková Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Branná Sára | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Bódiová Lucie | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havlová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020) |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 13.1.- 8:00 SF dvouhry následuje finále dvouhry. SF čtyřhry NB 12:00 |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Ondrášková Karolína | 25 | 35 | Havlová Nela | 33 | 35 | Taxová Victoria | 46 | 30 | Ludvová Anna | 53 | 30 | Slaměníková Lucie | 61 | 25 | Eliášová Veronika | 85 | 20 | Cháňová Laura | 92 | 20 | Motyková Adéla | 105 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 215 |
Kódové číslo akce: 802970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Kurková Sofie | 20.02.2009 | TK Havířov, z.s. | Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|