Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
10.-13.01.
Pořadatel:
severomoravský (P - 700)
Místo konání:
TK Vitality Slezsko
Kódové číslo:
806970
Dvorců + povrch:
4 rebound ace
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Samcová Michaela
Vendryně 1017
73994 Vendryně
Tel. (1):
702063406
E-mail:
samcova.michaela@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Neděle 12.1.2020. rozhodčí Matouš Vitásek dotazy na tel. číslo : 723 810 151
Program na pondělí 13.1.- 8:00 SF dvouhry následuje finále dvouhry. SF čtyřhry NB 12:00

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
35
 
 
13.12.2019 10:13:05
2.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
 
 
06.12.2019 10:57:19
3.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
46
30
 
 
28.12.2019 09:09:32
4.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
30
 
 
15.12.2019 17:03:16
5.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
 
 
25.12.2019 10:21:31
6.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
 
02.11.2019 08:59:23
7.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
92
20
 
 
23.12.2019 16:24:15
8.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
105
20
 
 
03.12.2019 10:00:42
9.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
 
14.11.2019 09:32:28
10.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
 
10.11.2019 08:11:27
11.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
132
15
 
 
03.11.2019 21:34:16
12.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
 
01.11.2019 08:42:47
13.
MIČOLOVÁ BEATA 30.01.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
15
 
 
22.12.2019 19:12:39
14.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
 
01.11.2019 11:17:29
15.
Polčáková Valerie 27.09.2008 TK Na Dolině o.s.
181
12
 
 
28.12.2019 14:49:30
16.
Pavlišová Ellen 23.01.2008 TK Slavia Orlová
197
12
 
 
26.12.2019 13:59:53
17.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
204
12
 
 
26.12.2019 10:20:27
18.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
 
01.11.2019 02:43:54
19.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
230
12
 
 
28.12.2019 20:40:34
20.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
 
07.12.2019 08:27:07
21.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
235
12
 
 
07.11.2019 13:38:47
22.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
 
03.11.2019 14:26:41
23.
Kalavská Karin 25.11.2009 SK JC Sport Opava
280
9
 
 
08.01.2020 07:26:19
24.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
 
01.11.2019 15:30:08
25.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
299
9
 
 
05.11.2019 09:22:00
26.
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves
310
9
 
 
11.12.2019 12:57:54
27.
Fichnová Adéla 08.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
410
6
 
 
02.01.2020 22:14:04
28.
Bendova Valentyna 13.05.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
417
6
 
 
07.01.2020 18:19:51
29.
Nováková Natálie 25.02.2008 SK LAMA o.s.
423
6
 
 
09.01.2020 15:29:13
30.
Bystroňová Denisa 25.10.2008 TK Slavia Orlová
435
6
 
 
07.01.2020 14:46:00
31.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
 
07.01.2020 14:45:23
32.
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná
483
6
 
 
17.12.2019 16:09:47
33.
Branná Sára 21.01.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
538
6
 
 
08.01.2020 18:51:02
34.
Kurková Sofie 20.02.2009 Beskydský tenisový klub
724
4
 
 
02.11.2019 17:12:52
35.
Mainušová Tereza 30.04.2008 SK LAMA o.s.
759
4
 
 
27.11.2019 20:01:42
36.
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
776
4
 
 
06.01.2020 14:41:05
37.
Plšková Zuzana 31.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
780
4
 
 
06.01.2020 22:40:42
38.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
31.10.2019 23:47:38
39.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
 
31.10.2019 23:59:48
40.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
 
01.11.2019 00:01:07
41.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:02:58
42.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
 
01.11.2019 00:08:36
43.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 12:43:07
44.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
 
01.11.2019 20:14:28
45.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub
1227
1
 
 
06.11.2019 16:38:23
46.
Hrubá Ema 16.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
 
19.11.2019 09:51:57
47.
Holubčíková Anna 15.10.2009 TC Třinec
1227
1
 
 
05.01.2020 16:00:41
48.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
 
08.01.2020 10:41:44

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Szmeková Amálie 12.11.2008 Slavoj Český Těšín
591
4
 
 
09.01.2020 16:28:27

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Hana 27.07.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 10:58:08
2.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 16:53:49
3.
Zitová Tamara 13.02.2008 SK Zlín-Mladcová
483
6
 
odhlášeno pořadatelem-hráč EU
15.12.2019 17:03:12
4.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem-hráč EU
15.12.2019 17:05:21
5.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno pořadatelem-JIHOMORAVSKÁ OBLAST
15.12.2019 17:06:23
6.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 19:18:33
7.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 13:37:29
8.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 06:59:41
9.
Knapíková Ellen 14.05.2009 SK JC Sport Opava
945
3
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 09:12:51
10.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 16:44:50
11.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 17:20:48
12.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 17:59:36
13.
Odleváková Vendula 16.07.2009 Beskydský tenisový klub
776
4
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:05:27
14.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:49:59
15.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:50:30
16.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 09:04:20
17.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 09:33:35
18.
Šimečková Lucie 19.04.2008 TK Slavia Orlová
599
4
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 15:57:20
19.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 17:27:44
20.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 18:51:31
21.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 22:14:06
22.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: lhůta 8 dní
06.01.2020 16:52:35
23.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 18:41:38
24.
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenis Nový Jičín,z.s.
128
15
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 18:03:17