Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  04.-07.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Slaměníková Marie
 
 
 
Jeřábková Sabina
scr.
 
Slaměníková Lucie
6:0, 6:0
 
Piteráková Dominika
6:0, 6:1
 
 
 
Žáčková Kamila
6:0, 6:0
 
 
 
MIČOLOVÁ BEATA
6:0, 6:1
 
 
 
Miketová Amálie
6:0, 6:2
 
 
 
Horutová Agáta
6:1, 6:1
 
 
 
Fichnová Adéla
6:1, 3:6, 6:3
 
 
 
Havlová Nela
6:0, 6:1
 
 
 
Felux Charlotte
6:2, 6:2
 
Motyková Adéla
5:7, 6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Plšková Zuzana
 
Eliášová Veronika
6:1, 6:0
 
 
 
Pospíšilová Nikola
2:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Hartingerová Sára
6:1, 6:1
 
 
 
Sněhotová Karolína
6:2, 6:4
 
Polášková Nikol
6:0, 6:0
 
Ludvová Anna
7:5, 6:2
 
 
 
Ondrášková Karolína
6:1, 6:2
 
 
 
Žáčková Nikol
6:0, 6:1
 
 
 
Klar Veronika
6:0, 6:4
 
 
 
Špitová Monika
6:3, 6:1
 
 
 
Žáčková Nela
4:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Polčáková Valerie
6:0, 6:1
 
 
 
Bečičková Laura
6:0, 6:0
 
Peroutková Eliška
6:3, 6:1
 
Piteráková  Natálie
6:1, 6:0
 
 
 
Taxová Victoria
7:5, 6:1
 
 
 
Cháňová Laura
6:3, 2:6, 6:4
 
 
 
Cieslarová Barbara
6:0, 6:0
 
 
 
Myslivcová Lucie
7:5, 6:3
 
 
 
Kuncová Markéta
6:1, 6:2
 
 
 
Machačová Zuzana
6:0, 6:0
 
 
 
Lapčáková Carmen
6:1, 6:1
 
Minarovičová Nina
6:3, 6:1
 
Žingorová Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Huťka Pavel (platná licence B do 31.12.2021)
Počet účastníků37
NasazeníBH
Slaměníková Marie 1560
Žingorová Adéla 5430
Piteráková Natálie 6925
Havlová Nela 8620
Ondrášková Karolína 8720
Ludvová Anna 9820
Taxová Victoria 11615
Fichnová Adéla 14915
Kategorie : 9Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 802970

Ludvová Anna - Huťková Valerie
 
 
 
Pospíšilová Nikola - Plšková Zuzana
6:1, 6:1
 
Hartingerová Sára - Minarovičová Nina
6:0, 6:1
 
Jeřábková Sabina - Špitová Monika
6:1, 7:5
 
 
 
Fichnová Adéla - Havlová Nela
6:3, 6:4
 
 
 
Piteráková  Natálie - Žingorová Adéla
3:6, 6:4 (8)
 
 
 
Eliášová Veronika - Cháňová Laura
6:0, 6:0
 
 
 
Sněhotová Karolína - Myslivcová Lucie
6:0, 6:0
 
 
 
Felux Charlotte - Polášková Nikol
scr.
 
 
 
Piteráková Dominika - Bečičková Laura
7:6 (6), 7:6 (3)
 
 
 
Žáčková Nela - Žáčková Kamila
6:0, 6:0
 
 
 
Ondrášková Karolína - Taxová Victoria
6:0, 6:1
 
 
 
MIČOLOVÁ BEATA - Cieslarová Barbara
6:4, 6:2
 
 
 
Machačová Zuzana - Žáčková Nikol
6:2, 6:3
 
 
 
Klar Veronika - Motyková Adéla
6:2, 7:6 (8)
 
 
 
Horutová Agáta - Polčáková Valerie
6:2, 6:0
 
 
 
Slaměníková Lucie - Slaměníková Marie
6:1, 6:2
 
 
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Slaměníková Marie 1560
Huťková Valerie 2445
Žingorová Adéla 5430
Piteráková Natálie 6925
Havlová Nela 8620
Ondrášková Karolína 8720
Ludvová Anna 9820
Taxová Victoria 11615
Kategorie : 10Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 804970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hanáková Amálie26.03.2008TK Zlín
Zichlarzová Vanesa06.06.2007Tennis Hill Havířov o.s.
Kotoučková Vendula03.07.2009TK Na Dolině o.s.
Řeřuchová Ines03.08.2008TK Havířov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Plšková Zuzana31.10.2008SLOVAN HRANICE, z.s.
Huťková Valerie31.01.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.