Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor ročníku 2010
Datum:
07.-09.12.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 600)
Místo konání:
Brno
Kódové číslo:
806941
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Juda Michal
Bukovinka 152
67905 Bukovinka
Tel. (1):
603 421 212
E-mail:
m.juda@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR:
prosím všechny hráčky ,aby se prezentovaly v pátek formou SMS (tel.603421212) od 16.00 do 18.00 !!!!!!!!

turnaj se rozšiřuje na 24 hráček a 16 hráčů.
Hrát se bude i v tenisové hale ve Slatině.
Prezentace do turnaje je v pátek do 18:00 hod.
Losování proběhne na ten. kurtech v Líšni po prezentaci.
Program turnaje bude zveřejněn na stránkách ČTS do 20:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:38:12
2.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:38:31
3.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:45:04
4.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:47:08
5.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:52:45
6.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:01:28
7.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 01:30:10
8.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 04:50:38
9.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 05:21:55
10.
Zedníčková Emma 12.10.2010 HTK Třebíč
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 05:45:04
11.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 09:46:52
12.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 10:49:23
13.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
volná karta
05.11.2019 16:51:00
14.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
volná karta
22.11.2019 11:18:01
15.
Němčanská Adriana 12.01.2010 TK TILIA Brno
1227
1
 
volná karta
23.11.2019 16:53:51
16.
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice
1227
1
 
volná karta
26.11.2019 19:39:37

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
přijata do turnaje
02.12.2019 18:14:25
2.
Procházková Nela 22.10.2010 TK Znojmo
1227
1
 
přijata do turnaje
04.12.2019 09:40:45
3.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
přijata do turnaje
06.12.2019 12:42:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořáková Nikola 23.01.2008 TC Bajda Kroměříž
133
15
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 10:19:10
2.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno
542
6
 
odhlášeno hráčem
02.11.2019 15:12:39
3.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
03.11.2019 18:24:28
4.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:32:29
5.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:32:36
6.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:32:42
7.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
186
12
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:32:51
8.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
299
9
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:01
9.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:10
10.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:16
11.
Pospisilova Eliska 31.08.2008 BLTC Brno
519
6
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:22
12.
Kovářová Nikita 30.07.2009 TC Brno.
582
6
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:28
13.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno
599
4
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:34
14.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno.
634
4
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:40
15.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov
677
4
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:46
16.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov
742
4
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:51
17.
Ryvolova Dominika 09.02.2009 Tenisový klub Tesla Brno
759
4
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:33:56
18.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1030
3
 
odhlášeno pořadatelem
04.11.2019 10:34:05
19.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 21:49:20
20.
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Blansko
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 13:20:21
21.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 13:19:19
22.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 21:17:32
23.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:01:10
24.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 12:50:02
25.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 22:15:31
26.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 23:41:20
27.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 07:16:47
28.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 08:28:10
29.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
01.12.2019 12:01:11
30.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 13:40:59
31.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2019 14:23:11
32.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 10:15:41