Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
06.-08.01.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 500)
Místo konání:
Zlín-Mladcová
Kódové číslo:
806940
Dvorců + povrch:
4 duroflex
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Galečka Petr
Vinohrádek 493
76001 Zlín
Tel. (1):
602715441
E-mail:
skzlin.mladcova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 5.1.2018 na kontaktních telefonech, možno i sms. Telefony 602 715 441 nebo 602 50 60 82. Po ukončení prezentace proběhne veřejné losování v klubovně klubu SK Zlín - Mladcová. Po ukončení losování na netu v poznámce pořadatele bude zveřejněno pořadí příjezdu hráček na sobotu 6.1.2018. Pro hráčky i doprovod platí nutnost naprosto čisté obuvi.

Stravování v místě konání zajištěno. Hraje se dle platných pravidel ČTS.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
17
45
 
volná karta
01.11.2017 19:34:36
2.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
61
30
 
volná karta
03.11.2017 12:55:13
3.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
71
30
 
volná karta
14.11.2017 20:24:29
4.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
74
25
 
volná karta
11.11.2017 07:59:20
5.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice
81
25
 
volná karta
01.11.2017 07:11:13
6.
Dvorackova Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
85
25
 
volná karta
13.11.2017 15:35:04
7.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav
93
20
 
volná karta
01.11.2017 17:29:24
8.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
97
20
 
volná karta
01.11.2017 03:48:09
9.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
116
20
 
volná karta
19.11.2017 01:48:58
10.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
123
15
 
volná karta
01.11.2017 06:08:17
11.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
130
15
 
volná karta
05.11.2017 19:51:33
12.
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK TILIA Brno
134
15
 
volná karta
01.11.2017 00:09:29
13.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
198
12
 
volná karta
01.11.2017 08:22:44
14.
Dvořáková Natálie 29.09.2006 ŽLTC Brno
210
12
 
volná karta
12.11.2017 18:02:37
15.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
217
12
 
volná karta
01.11.2017 00:05:50
16.
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice
227
12
 
volná karta
01.11.2017 19:11:39
17.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
243
12
 
volná karta
03.11.2017 09:27:23
18.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
253
9
 
volná karta
01.11.2017 07:10:52
19.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
253
9
 
volná karta
01.11.2017 07:18:59
20.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
257
9
 
volná karta
13.11.2017 20:24:43
21.
Kačurová Anna 18.01.2006 TC Brno.
272
9
 
volná karta
06.11.2017 17:10:40
22.
Hrůzová Karolína 30.04.2006 HTK Třebíč
278
9
 
volná karta
19.11.2017 19:32:59
23.
Kulíšková Nikola 12.04.2006 Jiskra Otrokovice
304
9
 
volná karta
10.12.2017 20:09:31
24.
Ramachová Michaela 26.09.2006 HTK Třebíč
312
9
 
volná karta
01.11.2017 19:00:50
25.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
329
9
 
volná karta
02.11.2017 19:07:09
26.
Škutková Adéla 04.03.2006 SK Zlín-Mladcová
353
9
 
volná karta
01.11.2017 19:47:13
27.
Tůmová Linda 22.03.2007 HTK Třebíč
357
9
 
volná karta
21.12.2017 12:58:48
28.
Bělušová Petra 26.09.2006 ŽLTC Brno
395
6
 
volná karta
02.01.2018 21:56:56
29.
Tichá Šárka 04.06.2006 Jiskra Otrokovice
419
6
 
volná karta
10.12.2017 09:30:30
30.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany
463
6
 
volná karta
12.12.2017 09:26:47
31.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
504
6
 
volná karta
21.11.2017 19:58:38
32.
Mastná Alice 02.08.2006 HTK Třebíč
569
6
 
volná karta
24.12.2017 13:08:34
33.
Turková Ema 05.06.2007 TK Fatra Napajedla
727
4
 
volná karta
23.11.2017 20:44:00
34.
Křížová Izabela 17.07.2007 Tenisový klub Vnorovy, o.s.
951
3
 
poslední dle cž
01.11.2017 07:55:31
35.
Chytilová Sofie 14.08.2008 TK Zlín
1275
1
 
volná karta
01.11.2017 00:05:34
36.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
1275
1
 
volná karta
01.11.2017 00:05:44
37.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
1275
1
 
obl.př.roč. 2008
01.11.2017 00:06:48
38.
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko
1275
1
 
volná karta
01.11.2017 05:14:04
39.
Macháčková Adéla 07.05.2007 Tenisový klub Vnorovy, o.s.
1275
1
 
volná karta
08.11.2017 19:27:14
40.
Dvorackova Anna 22.10.2008 ŽLTC Brno
1275
1
 
obl.př.roč. 2008
13.11.2017 09:25:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
1275
1
 
přijata do hlavní sotěže
02.01.2018 09:13:13
2.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Natali
1275
1
 
přijata do hlavní soutěže
02.01.2018 13:53:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mojdlová Nela 19.03.2008 HTK Třebíč
1275
1
 
odhlášeno hráčem
02.11.2017 18:32:36
2.
Richterová Alexandra 06.01.2007 TK TILIA Brno
357
9
 
odhlášeno hráčem
06.11.2017 20:30:43
3.
Šrotová Linda 24.09.2007 ITS Tennis Club, z.s.
463
6
 
odhlášeno hráčem
28.11.2017 23:20:32
4.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 D&M Tennis Academy, z.s.
1275
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2017 11:39:51
5.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
405
6
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 17:15:48
6.
Zitová Tamara 13.02.2008 SK Zlín-Mladcová
1275
1
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 09:46:39
7.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1275
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2017 15:36:18
8.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
1275
1
 
odhlášeno hráčem
17.12.2017 09:31:44
9.
Cháňová Laura 02.06.2008 TK Kubáň Ostrava
1275
1
 
odhlášeno hráčem
17.12.2017 20:20:00
10.
Michalčíková Bernadette 07.01.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav
98
20
 
odhlášeno hráčem
20.12.2017 14:32:40
11.
Kubešová Ivana 06.11.2008 BLTC Brno
1275
1
 
odhlášeno hráčem
26.12.2017 09:43:37
12.
Barusel Anežka 09.08.2006 TK Spartak Jihlava
554
6
 
odhlášeno hráčem
26.12.2017 14:48:23
13.
Pospisilova Eliska 31.08.2008 BLTC Brno
1275
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2017 17:45:51
14.
Pávková Veronika 13.04.2006 TK Spartak Jihlava
337
9
 
odhlášeno hráčem
28.12.2017 20:38:35
15.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2017 21:31:54
16.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
347
9
 
odhlášeno hráčem
29.12.2017 15:26:22
17.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
odhlášeno hráčem
30.12.2017 19:17:04
18.
Mihlová Monika 16.01.2006 Orel jednota Uherský Brod
1275
1
 
odhlášeno hráčem
31.12.2017 10:00:19
19.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TO TJ Nový Jičín
164
15
 
odhlášeno hráčem
31.12.2017 17:02:51
20.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
452
6
 
odhlášeno pořadatelem
01.01.2018 15:30:17
21.
Galnorová Adéla 23.09.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
368
9
 
odhlášeno pořadatelem
01.01.2018 15:39:18
22.
Gajzurová Emma 03.04.2006 TJ Sokol Vizovice
556
6
 
odhlášeno hráčem
02.01.2018 13:18:53
23.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
105
20
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 12:08:10
24.
Ventrčová Julie 10.07.2007 TK Zlín
1275
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 17:32:27
25.
Mikulášková Anna 01.03.2007 ŽLTC Brno
483
6
 
odhlášeno hráčem
04.01.2018 17:12:39
26.
Svobodová Ema 16.11.2007 Slovan Hodonín
1032
3
 
odhlášeno hráčem
05.01.2018 11:03:32