Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
06.-08.01. |
Pořadatel: |
středočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
806830 |
Dvorců+povrch: |
2 decoturf |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Cafourek Miloš |
: |
Na Studánkách 2590 |
: |
269 01 Rakovník |
Tel. (1): |
608444161 |
Tel. (2): |
313516183 |
Tel. (3): |
313516184 |
E-mail: |
cafex@cafex.cz |
Poznámka pořadatele: Na HMČR 3. - 6. 2. 2018 TK Sparta Praha postupují přímo obě finalistky dvouhry. Další dvě místa budou obsazena volnými kartami, o které je možno požádat mailem na adresu stredocesky@cztenis.cz nejpozději do 24 hodin od dohrání přeborů.
Leoš Fiala, předseda StčTS
___________________________
Vrchní rozhodčí Belinda Bodingerová 723 468 122.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šalková Natálie |
21.06.2006 |
TK Neridé |
24 |
45 |
|
|
13.12.2017 22:09:50 |
2. |
Syrová Natálie |
05.08.2006 |
I.ČLTK Praha |
51 |
30 |
|
|
01.11.2017 22:46:22 |
3. |
Malá Natálie |
13.02.2006 |
TK Sparta Praha |
77 |
25 |
|
|
01.11.2017 23:17:39 |
4. |
Klemšová Simona |
13.02.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
86 |
25 |
|
|
01.11.2017 00:11:47 |
5. |
Belšánová Eva |
18.09.2006 |
TK Neridé |
103 |
20 |
|
|
09.11.2017 22:18:05 |
6. |
Lakomá Klára |
17.04.2006 |
LTC Slovan Kladno |
105 |
20 |
|
|
04.11.2017 17:18:37 |
7. |
Koubová Karolína |
01.01.2006 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
126 |
15 |
|
|
01.11.2017 10:20:15 |
8. |
Šárová Lucie |
23.04.2006 |
TK Neridé |
131 |
15 |
|
|
28.11.2017 21:43:29 |
9. |
Vachková Valentina |
22.03.2007 |
LTK Liberec |
149 |
15 |
|
|
01.11.2017 00:10:37 |
10. |
Zítková Karolína |
23.10.2006 |
LTC Modřany 2005 |
174 |
12 |
|
|
29.11.2017 17:06:10 |
11. |
Michlová Lucie |
08.04.2007 |
Tenis Dobříš |
175 |
12 |
|
|
02.11.2017 14:58:39 |
12. |
Knesplová Adéla |
07.08.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
230 |
12 |
|
|
15.11.2017 11:46:43 |
13. |
Haňkovská Veronika |
06.06.2006 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
246 |
12 |
|
|
18.11.2017 07:35:17 |
14. |
Baničová Adela |
14.02.2006 |
LTC Slovan Kladno |
388 |
6 |
|
poslední dle CŽ |
09.11.2017 17:28:21 |
15. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
1275 |
1 |
|
volná karta StčTS |
01.11.2017 00:08:45 |
16. |
Jarolímková Nikol Marie |
15.03.2008 |
Sokol Říčany |
1275 |
1 |
|
volná karta |
19.12.2017 16:39:59 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hajšmanová Zita |
30.09.2006 |
TK Kročehlavy |
617 |
4 |
|
|
01.11.2017 06:40:41 |
2. |
Mottlová Anna |
21.12.2008 |
CTA Rudná |
1275 |
1 |
|
|
01.11.2017 00:07:40 |
3. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
1275 |
1 |
|
|
01.11.2017 06:30:07 |
4. |
Čumpelíková Pavlína |
07.11.2008 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1275 |
1 |
|
|
03.11.2017 00:10:24 |
5. |
Mládková Emílie |
14.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
1275 |
1 |
|
|
27.11.2017 13:15:35 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Picková Věra |
14.03.2006 |
Jiskra Velké Březno |
284 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.11.2017 20:48:33 |
2. |
Kuchařová Anna |
23.08.2007 |
TO SK Mělník |
638 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
27.11.2017 19:28:23 |
3. |
Hatinová Tereza |
28.07.2007 |
TO SK Mělník |
442 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
03.12.2017 21:03:07 |
4. |
Štruncová Tereza |
14.01.2006 |
TK Evženie Klášterec n/O |
537 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2017 08:47:28 |
5. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1275 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2017 20:20:00 |
6. |
Gabrielová Aneta |
28.09.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
135 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2017 10:27:05 |
7. |
Bláhová Nela |
02.05.2006 |
TJ Spoje Praha |
322 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2017 16:48:59 |
8. |
Bláhová Natalie |
02.05.2006 |
Slavoj Český Brod |
395 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2017 16:49:28 |
9. |
Žabková Kiara |
16.05.2007 |
LTK Liberec |
99 |
20 |
|
jiná oblast |
23.12.2017 14:39:09 |
10. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
1275 |
1 |
|
jiná oblast |
23.12.2017 14:39:33 |
11. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
1275 |
1 |
|
jiná oblast |
23.12.2017 14:39:47 |
12. |
Rosolová Julie |
11.01.2007 |
Lokomotiva Zdice |
238 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2017 21:47:59 |
13. |
Švejcarová Marie |
14.05.2008 |
Tenis Semice a.s. |
1275 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2017 22:07:37 |
14. |
Čechová Natali |
24.05.2008 |
SK HAMR, z.s. |
1275 |
1 |
|
jiná oblast |
29.12.2017 10:52:00 |
15. |
Hanzlíčková Nela |
11.10.2006 |
TC VITALITY Březnice |
156 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
29.12.2017 13:35:16 |
16. |
Pivcová Veronika |
20.04.2008 |
Lokomotiva Beroun |
1275 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.12.2017 11:12:40 |
17. |
Brožková Tereza |
17.03.2007 |
Open Tennis Club |
293 |
9 |
|
IS: kolizní přihláška |
31.12.2017 12:00:32 |
18. |
Linhartová Nela |
12.04.2007 |
I.ČLTK Praha |
56 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
01.01.2018 18:56:56 |
19. |
Bínová Eliška |
13.01.2008 |
Lokomotiva Beroun |
1275 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2018 21:43:59 |
20. |
Kopřivová Nikola |
10.04.2006 |
TO Sokol Nehvizdy |
102 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2018 18:47:43 |
|