Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  06.-09.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Líbalová Jolana
 
 
 
Ungerman Lola
6:0, 6:0
 
Bittarová Juliana
7:6, 6:4
 
Kovačková Alena
6:2, 6:2
 
Rabová Anika
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Hladká Elen
 
Zikmundová Aneta
6:0, 6:1
 
 
 
Samsonová Laura
6:2, 6:3
 
Nechvátalová Natálie
6:1, 6:1
 
Kymplová Petra
6:0, 6:2
 
Jiráková Julie
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Venclová Nela
 
Suchá Amy
6:1, 6:1
 
 
 
Kralertová Nicol
6:1, 6:0
 
Hostáková Julie
6:1, 4:6, 6:2
 
Červenková Lucie
6:1, 6:2
 
Bohatová Laura
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Šimková Barbara
 
Jandová Nela
6:3, 6:2
 
 
 
Horčičková Viktorie
6:0, 6:0
 
Hůlková Amálie
6:2, 6:3
 
Kudrnáčová Eliška
6:4, 6:0
 
Melicharová Kateřina
6:2, 6:2
 
 
3:6, 6:4, 7:5
 
Bláhová Ema
 
KULTOVÁ ELLEN
6:1, 6:2
 
 
 
Martincová Ester
6:2, 6:0
 
Chlubnová Lucie
6:1, 6:1
 
Lhotáková Laura
6:0, 6:2
 
Farajpourová Aileen
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Katzerová Ellen
 
Neštická Anna Marie
3:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Nová Aneta
7:5, 7:6
 
Zikmundová Valérie
7:5, 6:0
 
Dobiášová Vanessa
6:3, 6:2
 
Pěničková Barbora
6:1, 6:2
 
 
7:6, 7:6
 
Drukerova Amelie Essie
 
Hajná Kateřina
6:2, 6:0
 
 
 
Švíglerová Pavla
6:3, 6:1
 
Donald Natalie
6:0, 6:0
 
Holbová Aneta
4:3, scr.
 
Dementyeva  Varvara
6:0, 6:1
 
 
2:6, 7:5, 7:6
 
Peštová Vanda
 
Janíčkovičová Nikol
6:1, 6:0
 
 
 
Špačková Julie
6:1, 6:2
 
Naxerová Anna
6:2, 6:1
 
Paštiková Julie
6:1, 6:0
 
Veselá Anika
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Valentová Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý, 603 734 815
Poznámka pořadatele: Do Přeboru se neprezentovaly dvě hráčky a na jejich místa byly přijaty dvě prezentované náhradnice. Hajná skrečovala pro bolest v rameni.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Líbalová Jolana 2735
Valentová Tereza 3135
Suchá Amy 5830
Drukerova Amelie Essie 6030
Hajná Kateřina 8425
Venclová Nela 8820
KULTOVÁ ELLEN 8920
Bláhová Ema 10920
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 802800

Líbalová Jolana - Valentová Tereza
 
 
 
Červenková Lucie - Pěničková Barbora
6:3, 6:1
 
Paštiková Julie - Svobodová Jana
6:1, 6:0
 
Farajpourová Aileen - Martincová Ester
6:0, 6:3
 
 
 
 
scr.
 
Bláhová Ema - Šimková Barbara
 
Katzerová Ellen - KULTOVÁ ELLEN
6:2, 6:1
 
 
 
Hostáková Julie - Bittarová Juliana
6:0, 6:3
 
Dobiášová Vanessa - Donald Natalie
7:5, 6:3
 
Švíglerová Pavla - Veselá Anika
6:2, 6:2
 
Bohatová Laura - Chlubnová Lucie
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol - Zikmundová Aneta
 
Holbová Aneta - Kymplová Petra
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:1, 3:6, 1:0 (2)
 
Horčičková Viktorie - Kudrnáčová Eliška
 
Peštová Vanda - Nechvátalová Natálie
6:2, 6:1
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
6:0, 6:0
 
 
2:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Hajná Kateřina - Jandová Nela
 
Hladká Elen - Zikmundová Valérie
3:6, 6:2, 1:0 (11)
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Jiráková Julie - Melicharová Kateřina
 
Naxerová Anna - Ungerman Lola
6:1, 6:0
 
Hůlková Amálie - Špačková Julie
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Drukerova Amelie Essie - Suchá Amy
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý, 603 734 815
Poznámka pořadatele: Farajpourová skrečovala čtyřhru pro nevolnost.
Počet dvojic21
NasazeníBH
Líbalová Jolana 2735
Valentová Tereza 3135
Suchá Amy 5830
Drukerova Amelie Essie 6030
Hajná Kateřina 8425
KULTOVÁ ELLEN 8920
Bláhová Ema 10920
Janíčkovičová Nikol 11220
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 804800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Junová Aneta11.09.2006Tenis Cibulka