Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | Praha | Datum: | 07.-10.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Čornyjová Yvona | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Tiffany | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Nechvátalová Natálie | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Aneta | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Machková Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Kotrčová Eliška | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hořejší Kristýna | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Janíčkovičová Nikol | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Nouzová Lucie | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Peštová Vanda | 2:6, 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Barbora | | | | | | |
| | | | | | |
Starečková Viktorie | | | | | 6:7, 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soušková Vanda | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dejmková Anna | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Proctor Natalie | | | 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Šmejdířová Josefína | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Sanders Natalia | | | | | | |
| | | | | | |
Prepslová Agáta | | | | 3:6, 6:4, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sittová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Kasková Valentýna | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Beranová Kateřina | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Látalová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Paterová Natálie | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hostáková Julie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Neštická Anna Marie | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Suchá Amy | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Líbalová Jolana | | | | | | |
| | | | | | |
Procházková Kristýna | | | | 3:6, 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Ema | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Opletalová Emma | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Jandová Sára | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Studená Michaela | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zámečníková Kristina | | | | | | |
| | | | | | |
Michálková Barbora | | | | | 6:2, 5:7, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Venclová Nela | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jandová Nela | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Seitzová Tereza | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Rücková Lucie | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Surovčíková Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hajná Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Valentová Tereza | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Bohatová Laura | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Charvátová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vrchní rozhodčí - Adam Konečný, Stand By Rozhodčí:Novotný,Adámek,Švárová |
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Čornyjová Yvona | 29 | 45 | Charvátová Kateřina | 30 | 45 | Paterová Natálie | 39 | 35 | Látalová Adéla | 44 | 35 | Starečková Viktorie | 49 | 30 | Michálková Barbora | 68 | 30 | Zámečníková Kristina | 70 | 25 | Heřmanová Barbora | 82 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 270 |
Kódové číslo akce: 802800 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šmejdířová Josefína | 14.06.2005 | Lokomotiva Praha |
|