Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
07.-10.01. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Místo konání: |
Modřany, Komořanská ul. |
Kódové číslo: |
806800 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Adam Konečný |
Gončarenkova 809/3 | |
praha 4 | |
Tel. (1): |
774774195 |
E-mail: |
adam.trener@seznam.cz |
Internet: |
www.ltc2005.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Čornyjová Yvona | 28.04.2005 | TJ Spoje Praha | 29 |
45 |
prezentována | 19.12.2016 10:08:22 |
|
2. |
Charvátová Kateřina | 21.06.2005 | SK HAMR, z.s. | 30 |
45 |
prezentována | 08.12.2016 08:58:58 |
|
3. |
Paterová Natálie | 28.06.2005 | TK Sparta Praha | 39 |
35 |
prezentována | 14.11.2016 08:17:12 |
|
4. |
Látalová Adéla | 20.02.2005 | SK HAMR, z.s. | 44 |
35 |
prezentována | 18.12.2016 16:37:41 |
|
5. |
Starečková Viktorie | 09.03.2006 | TK Olymp Praha | 49 |
30 |
prezentována | 16.11.2016 11:32:55 |
|
6. |
Michálková Barbora | 03.04.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 68 |
30 |
prezentována | 03.12.2016 11:22:05 |
|
7. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | 70 |
25 |
prezentována | 11.11.2016 20:54:03 |
|
8. |
Heřmanová Barbora | 06.02.2005 | SK HAMR, z.s. | 82 |
25 |
prezentována | 13.11.2016 17:20:11 |
|
9. |
Kotrčová Eliška | 28.03.2006 | TJ Sokol Vysočany | 101 |
20 |
prezentována | 29.11.2016 15:16:53 |
|
10. |
Surovčíková Sára | 20.05.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 102 |
20 |
prezentována | 21.11.2016 15:14:55 |
|
11. |
Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 107 |
20 |
prezentována | 21.11.2016 22:03:47 |
|
12. |
Sanders Natalia | 27.08.2005 | Open Tennis Club | 108 |
20 |
prezentována | 10.12.2016 16:07:17 |
|
13. |
Líbalová Jolana | 13.12.2006 | I.ČLTK Praha | 115 |
20 |
prezentována | 01.11.2016 09:09:25 |
|
14. |
Machková Natálie | 12.07.2005 | SK Aritma Praha | 127 |
15 |
prezentována | 21.12.2016 21:31:59 |
|
15. |
Prepslová Agáta | 13.05.2005 | I.ČLTK Praha | 134 |
15 |
prezentována | 01.11.2016 17:11:57 |
|
16. |
Procházková Kristýna | 09.12.2005 | LTC Modřany 2005 | 144 |
15 |
prezentována | 03.12.2016 17:48:42 |
|
17. |
Venclová Nela | 06.02.2006 | TJ Sokol Vysočany | 146 |
15 |
prezentována | 23.11.2016 15:00:24 |
|
18. |
Hajná Kateřina | 17.05.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 183 |
12 |
prezentována | 01.11.2016 16:33:54 |
|
19. |
Soušková Vanda | 14.08.2005 | TK Sparta Praha | 200 |
12 |
prezentována | 01.11.2016 12:22:49 |
|
20. |
Studená Michaela | 05.06.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 221 |
12 |
prezentována | 29.11.2016 11:14:01 |
|
21. |
Seitzová Tereza | 13.08.2005 | LTC Modřany 2005 | 231 |
12 |
prezentována | 07.11.2016 07:37:37 |
|
22. |
Beranová Kateřina | 08.06.2006 | TK Sparta Praha | 232 |
12 |
prezentována | 02.11.2016 20:55:47 |
|
23. |
Dejmková Anna | 04.01.2006 | SK Meteor Praha | 283 |
9 |
prezentována | 13.12.2016 20:24:43 |
|
24. |
Nováková Tiffany | 05.05.2005 | LTC Modřany 2005 | 290 |
9 |
prezentována | 03.01.2017 10:24:02 |
|
25. |
Proctor Natalie | 24.02.2005 | SK OAZA Praha | 292 |
9 |
prezentována | 18.12.2016 10:32:44 |
|
26. |
Nouzová Lucie | 18.05.2005 | SK HAMR, z.s. | 292 |
9 |
prezentována | 22.12.2016 19:20:44 |
|
27. |
Opletalová Emma | 16.03.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 347 |
9 |
prezentována | 01.11.2016 07:27:50 |
|
28. |
Peštová Vanda | 20.04.2006 | TGC Kunratice | 349 |
9 |
prezentována | 03.01.2017 10:31:22 |
|
29. |
Jandová Sára | 25.10.2005 | TC VŠ Praha | 362 |
9 |
prezentována | 01.11.2016 02:05:53 |
|
30. |
Kasková Valentýna | 05.08.2005 | TJ Radlice z.s. | 413 |
6 |
prezentována | 14.12.2016 12:59:53 |
|
31. |
Neštická Anna Marie | 13.03.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 420 |
6 |
prezentována | 11.12.2016 19:41:54 |
|
32. |
Bohatová Laura | 16.08.2006 | TJ Sokol Vysočany | 436 |
6 |
prezentována | 01.11.2016 13:33:36 |
|
33. |
Sittová Adéla | 02.07.2005 | SK Aritma Praha | 436 |
6 |
prezentována | 12.12.2016 14:46:24 |
|
34. |
Rücková Lucie | 21.02.2006 | TK Horní Měcholupy | 714 |
4 |
prezentována | 09.11.2016 07:33:12 |
|
35. |
Jandová Nela | 01.04.2007 | I.ČLTK Praha | 1253 |
1 |
prezentována | 01.11.2016 02:03:55 |
|
36. |
Zikmundová Aneta | 16.06.2007 | SK HAMR, z.s. | 1253 |
1 |
prezentována | 01.11.2016 08:28:52 |
|
37. |
Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | 1253 |
1 |
prezentována | 12.11.2016 14:57:30 |
|
38. |
Bláhová Ema | 04.11.2007 | TC VŠ Praha | 1253 |
1 |
prezentována | 05.12.2016 21:30:58 |
|
39. |
Nechvátalová Natálie | 20.06.2007 | LTC Modřany 2005 | 1253 |
1 |
prezentována | 08.12.2016 19:54:28 |
|
40. |
Valentová Tereza | 20.02.2007 | TK Sparta Praha | 1253 |
1 |
prezentována | 12.12.2016 17:52:39 |
|
41. |
Hostáková Julie | 21.04.2007 | TK Sparta Praha | 1253 |
1 |
prezentována | 18.12.2016 09:30:56 |
|
42. |
Hořejší Kristýna | 05.08.2007 | TJ Břevnov | 1253 |
1 |
prezentována | 27.12.2016 14:04:10 |
|
43. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | 1253 |
1 |
prezentována | 31.12.2016 19:06:33 |
|
44. |
volná karta | volná karta |
||||||
45. |
volná karta | volná karta |
||||||
46. |
volná karta | volná karta |
||||||
47. |
volná karta | volná karta |
||||||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlová Libuše | 28.05.2005 | TJ Spoje Praha | 321 |
9 |
jiná oblast | 04.11.2016 15:02:18 |
|
2. |
Čumpelíková Karolína | 28.08.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 271 |
9 |
jiná oblast | 13.11.2016 11:46:02 |
|
3. |
Šimková Barbara | 04.08.2006 | SK Aritma Praha | 347 |
9 |
odhlášeno hráčem | 13.12.2016 09:08:11 |
|
4. |
Fialová Adéla | 15.06.2005 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1253 |
1 |
jiná oblast | 27.12.2016 11:36:16 |
|
5. |
Kudrnáčová Eliška | 05.05.2007 | SK HAMR, z.s. | 1253 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.12.2016 12:01:17 |
|
6. |
Kralertová Nicol | 25.06.2006 | TK Start Praha-Topolka | 436 |
6 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2016 07:39:32 |
|
7. |
Ercolino Sofie Marie | 18.08.2005 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1253 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2016 12:26:49 |
|
8. |
Nováková Erika | 11.01.2007 | TK Sparta Praha | 1253 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 31.12.2016 12:01:03 |
|
9. |
Urbanova Berenika | 11.03.2007 | SK HAMR, z.s. | 1253 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 31.12.2016 12:01:04 |
|
10. |
Hladká Elen | 15.10.2007 | TENIS Klánovice | 1253 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2017 10:09:16 |
|
11. |
Tikalová Žaneta | 01.10.2007 | TJ Radlice z.s. | 1253 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 01.01.2017 12:00:49 |
|
12. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1253 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 01.01.2017 12:00:51 |
|
13. |
Červenková Lucie | 08.04.2006 | LTC Modřany 2005 | 431 |
6 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2017 14:18:24 |
|
14. |
Novotná Adéla | 02.12.2005 | TK Konstruktiva, z.s. | 252 |
12 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2017 15:11:04 |
|
15. |
Seidlová Kateřina | 15.02.2005 | TJ Sokol Vysočany | 336 |
9 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2017 22:12:10 |
|
16. |
Pěničková Barbora | 28.02.2006 | LTC Modřany 2005 | 1253 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 05.01.2017 13:45:51 |
|
17. |
Fruhvirtová Brenda | 02.04.2007 | TJ Spoje Praha | 1253 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.01.2017 09:26:51 |
|
18. |
Šmejdířová Josefína | 14.06.2005 | Lokomotiva Praha | 289 |
9 |
prezentována-přijata | 06.01.2017 17:46:47 |