Český tenisový svaz
Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
21.-22.03.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500)
Místo konání:
Praha - Jahodnice
Kódové číslo:
806200
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Douděrová Petra
U trati 468/21
100 00 Praha
Tel. (1):
603 332 519
E-mail:
skola@tshradecka.cz
Internet:
www.tshradecka.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční v přetlakové hale na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace zasláním sms v pátek 20.3. 2020 mezi 10-12 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci na kurtech v 12:15. Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 13 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v sobotu podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
 
25.02.2020 19:02:26
2.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
174
12
 
 
01.11.2019 09:44:35
3.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
 
03.02.2020 11:53:56
4.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
240
12
 
 
09.03.2020 18:38:40
5.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
 
02.11.2019 17:35:28
6.
Douděrová Věra 23.04.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
309
9
 
 
01.03.2020 11:40:50
7.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
 
01.11.2019 09:09:30
8.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
 
05.03.2020 18:45:39
9.
Skurzoková Patricie 08.07.2008 Sportcentrum Uhříněves
364
9
 
 
04.11.2019 12:16:46
10.
Vrbová Natálie 21.05.2008 TENIS Klánovice
371
9
 
 
07.03.2020 10:48:30
11.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
 
01.11.2019 00:38:31
12.
Kühnová Karolína 06.06.2008 TJ Sokol Vysočany
417
6
 
 
02.11.2019 08:26:33
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sixtová Adéla 25.07.2008 SK Aritma Praha
474
6
 
 
02.02.2020 10:36:17
2.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
519
6
 
 
15.11.2019 06:28:48
3.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
 
01.11.2019 00:53:51
4.
Soukupova Adela 23.06.2008 TK Čelákovice
575
6
 
 
10.02.2020 19:41:19
5.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
 
04.03.2020 10:19:48
6.
Raczynska Nina 04.07.2008 Pála Vízner Tennis z.s.
839
4
 
 
05.03.2020 10:01:39
7.
Zemanová Kateřina 05.03.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1075
3
 
 
01.11.2019 01:19:41
8.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
 
31.10.2019 23:57:57
9.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
 
01.11.2019 00:00:51
10.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
 
01.11.2019 00:20:58
11.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:29:43
12.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
 
01.11.2019 00:54:11
13.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 06:07:34
14.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 06:25:32
15.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
 
01.11.2019 08:27:53
16.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
 
02.11.2019 18:30:56
17.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
 
22.11.2019 11:02:48
18.
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1227
1
 
 
12.01.2020 19:20:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
431
6
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 10:32:06
2.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 07:10:25
3.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 18:38:28
4.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:54:06
5.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 21:42:53
6.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 06:15:50