Český tenisový svaz
Název:
Tenis Cibulka Cup 2020
Datum:
14.-16.03.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 500)
Místo konání:
Praha 5
Kódové číslo:
806184
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz
Internet:
www.teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická nebo SMS prezentace v pátek do 18:00, turnaj bude rozlosován a rozpis vyvěšen na IS ČTS. Přihláška last minute od čtvrtka dále = dvojnásobné startovné dle článku 65 soutěžního řádu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
207
12
 
 
02.03.2020 21:49:31
2.
Kopecká Lucie 30.08.2008 TK Ruzyně Praha
211
12
 
 
02.03.2020 19:56:32
3.
Vrbová Natálie 21.05.2008 TENIS Klánovice
371
9
 
volná karta
09.03.2020 09:32:47
4.
Sixtová Adéla 25.07.2008 SK Aritma Praha
474
6
 
 
02.02.2020 10:36:00
5.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
519
6
 
 
15.11.2019 06:27:43
6.
Tvrzová Mia 04.08.2008 Tenis Cibulka
594
4
 
 
09.12.2019 17:22:27
7.
Bělohlávková Rozálie 28.08.2009 LTC Beroun, z.s.
599
4
 
 
14.11.2019 10:28:48
8.
Drhovská Sára 08.05.2008 Tenis Banka Praha
659
4
 
 
03.03.2020 19:27:10
9.
Ficalova Aneta 15.10.2009 TK Pelhřimov
795
4
 
 
10.01.2020 17:54:51
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 00:40:57
11.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
prijata
01.11.2019 06:22:40
12.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 07:08:09
13.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 07:18:58
14.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
prijata
01.11.2019 15:46:25
15.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
prijata
01.11.2019 15:47:09
16.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s.
1227
1
 
prijata
02.11.2019 12:37:20
17.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
prijata
11.11.2019 06:32:43
18.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
prijata
27.12.2019 09:42:48
19.
Moravcová Veronika 30.06.2010 SK Meteor Praha
1227
1
 
prijata
06.02.2020 09:46:44
20.
Jiránková Barbora 25.02.2010 TC ESO Praha z.s.
1227
1
 
prijata
03.03.2020 11:38:06
21.
Keřlíková Magdaléna 27.08.2009 TK Sparta Praha
1227
1
 
prijata
06.03.2020 09:23:44
22.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
 
08.03.2020 12:16:22
23.
Střídová Aneta 28.02.2010 Tenisový klub Progress z.s.
1227
1
 
volná karta
09.03.2020 11:25:08
24.
Šimůnková Klára 03.11.2009 Tenisový klub Progress z.s.
1227
1
 
volná karta
09.03.2020 11:25:22

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Matoušková Tereza 14.01.2010 Tenis Cibulka
1227
1
 
 
09.03.2020 12:19:49
2.
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka
538
6
 
 
09.03.2020 15:08:54
3.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
240
12
 
 
09.03.2020 16:43:49
4.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
260
9
 
 
10.03.2020 15:19:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 18:43:10
2.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 20:44:05
3.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 22:56:36
4.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 16:49:55
5.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 19:40:18
6.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 21:47:03
7.
Kubíková Sofie 11.07.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
677
4
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 17:32:56
8.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 09:10:18
9.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
220
12
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 12:03:24
10.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.03.2020 21:08:51
11.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 11:57:43
12.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 19:16:52
13.
Audy Sofie 20.11.2009 Tenis Dobříš
319
9
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 19:25:11
14.
Burianová Lucie 20.02.2010 Lokomotiva Beroun
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 08:22:38
15.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 08:42:50
16.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 07:40:56
17.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 10:09:49
18.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 16:10:17
19.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 20:29:25
20.
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov
239
12
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 09:32:54
21.
Solucevova Anna 25.10.2010 Sokol Králův Dvůr
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 09:51:54
22.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:13:01
23.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 10:40:21
24.
Bidzilia Sofie 17.06.2009 TK Čelákovice
415
6
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 11:34:05
25.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:01:03
26.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:01:04
27.
Soukupova Adela 23.06.2008 TK Čelákovice
575
6
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 13:09:45
28.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 18:15:03
29.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 07:13:13
30.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad
945
3
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 08:52:11
31.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:47:21
32.
Havlová Klára 18.10.2010 Tenis Cibulka
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:54:15
33.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:06:46
34.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:22:54