Název: |
A3 |
Datum: |
13.-17.03. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (A - 800) |
Kódové číslo: |
806178 |
Dvorců+povrch: |
5 decoturf |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vaníček Petr |
: |
Ostrov Štvanice 38 |
: |
170 00 Praha 7 |
Tel. (1): |
739 220 233 |
Tel. (2): |
222 316 317 |
E-mail: |
pevanicek@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: TURNAJ BYL NAŘÍZENÍM ČTS, vydaným na základě Mimořádného opatření MV ČR, ZRUŠEN.
Leoš Fiala, STÚ ČTS, 10. 3.- 2020 17:45 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
2 |
60 |
|
|
10.12.2019 13:56:58 |
2. |
Forejtková Eliška |
12.11.2008 |
TK Slavia Plzeň |
6 |
60 |
|
|
14.11.2019 19:05:49 |
3. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
8 |
60 |
|
|
12.11.2019 23:43:58 |
4. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
11 |
60 |
|
|
04.11.2019 13:09:35 |
5. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
12 |
60 |
|
|
12.01.2020 18:25:52 |
6. |
Oktiabreva Alisa |
26.07.2008 |
TK Sparta Praha |
13 |
45 |
|
|
18.02.2020 14:49:41 |
7. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
17 |
45 |
|
|
18.11.2019 12:42:01 |
8. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
23 |
45 |
|
|
05.11.2019 01:13:31 |
9. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
24 |
45 |
|
|
06.11.2019 19:19:22 |
10. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
25 |
35 |
|
|
04.11.2019 20:27:52 |
11. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
31 |
35 |
|
|
18.12.2019 15:19:04 |
12. |
Paštiková Julie |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
32 |
35 |
|
|
21.12.2019 09:19:56 |
13. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
33 |
35 |
|
|
06.12.2019 10:57:59 |
14. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
34 |
35 |
|
|
21.02.2020 18:50:57 |
15. |
Žoldáková Denisa |
01.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
36 |
35 |
|
|
11.12.2019 10:47:48 |
16. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
37 |
35 |
|
|
11.11.2019 14:13:17 |
17. |
Krejčová Tereza |
30.08.2008 |
TK Slavia Plzeň |
40 |
35 |
|
|
22.11.2019 14:04:49 |
18. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
|
05.11.2019 13:33:47 |
19. |
Hettlerová Sofie |
21.03.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
43 |
30 |
|
|
22.02.2020 22:53:05 |
20. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
44 |
30 |
|
|
17.11.2019 21:05:07 |
21. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
46 |
30 |
|
|
22.01.2020 15:42:41 |
22. |
Dvořáčková Anna |
22.10.2008 |
ŽLTC Brno |
50 |
30 |
|
|
16.01.2020 10:49:40 |
23. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
51 |
30 |
|
|
01.11.2019 11:06:36 |
24. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
53 |
30 |
|
|
09.11.2019 18:24:47 |
25. |
Oliveriusová Sára |
18.04.2009 |
LTK Liberec |
74 |
25 |
|
volná karta |
09.11.2019 21:36:28 |
26. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2019 00:05:51 |
27. |
Kovačková Jana |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta ČTS |
01.11.2019 08:26:46 |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
30. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
31. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
32. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
55 |
30 |
|
|
12.11.2019 22:40:56 |
2. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
58 |
30 |
|
|
02.11.2019 07:33:15 |
3. |
Jirousková Karoline |
27.03.2008 |
Lokomotiva Praha |
60 |
25 |
|
|
06.12.2019 14:23:55 |
4. |
Slaměníková Lucie |
25.12.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
61 |
25 |
|
|
16.02.2020 19:38:58 |
5. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
67 |
25 |
|
|
04.11.2019 12:56:46 |
6. |
Smetanová Lilian |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
25 |
|
|
17.11.2019 09:28:23 |
7. |
Ostravská Adéla |
19.08.2008 |
TK Zlín |
69 |
25 |
|
|
01.03.2020 14:07:26 |
8. |
Marešová Sofie |
25.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
70 |
25 |
|
|
10.12.2019 23:14:06 |
9. |
Nováková Laura |
24.10.2008 |
TK Slavia Plzeň |
79 |
25 |
|
|
21.11.2019 10:34:32 |
10. |
Hrdinová Sofie |
06.03.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
81 |
25 |
|
|
05.11.2019 14:19:38 |
11. |
Blažková Klára |
05.01.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
83 |
25 |
|
|
01.11.2019 09:46:47 |
12. |
Boučková Karolína |
07.05.2008 |
TK Neridé |
88 |
20 |
|
|
03.11.2019 13:56:43 |
13. |
Uhrová Nela |
02.04.2009 |
LTC Houštka |
163 |
15 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:17:50 |
14. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta ČTS |
31.10.2019 23:58:34 |
15. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
volná karta ČTS |
05.02.2020 16:50:28 |
16. |
Vernerová Sabina |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta |
29.02.2020 15:11:15 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
|
06.11.2019 20:46:30 |
2. |
Švejcarová Marie |
14.05.2008 |
Tenis Semice a.s. |
92 |
20 |
|
|
01.11.2019 05:55:57 |
3. |
Ďulíková Kristýna |
22.12.2009 |
LTK Liberec |
97 |
20 |
|
|
15.02.2020 20:57:47 |
4. |
Rainke Klaudie |
06.04.2008 |
TJ Spartak Trhové Sviny |
98 |
20 |
|
|
05.11.2019 10:13:22 |
5. |
Bejčková Adéla |
09.04.2008 |
TK Kadaň |
100 |
20 |
|
|
10.02.2020 22:09:45 |
6. |
Jarolímková Nikol Marie |
15.03.2008 |
Sokol Říčany |
101 |
20 |
|
|
16.02.2020 08:28:25 |
7. |
Sertičová Tereza |
17.03.2008 |
TJ Spoje Praha |
115 |
20 |
|
1. náhradnice WC ČTS |
05.11.2019 11:44:44 |
8. |
Krejsová Laura |
16.01.2008 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
115 |
20 |
|
|
22.01.2020 19:54:50 |
9. |
Heřmanová Tereza |
27.06.2009 |
SK HAMR, z.s. |
118 |
20 |
|
|
28.02.2020 20:46:45 |
10. |
Mojžíšová Vendula |
26.02.2009 |
TK Olymp Praha |
122 |
15 |
|
|
27.12.2019 21:53:24 |
11. |
Matoušková Barbora |
30.10.2008 |
TK Most |
134 |
15 |
|
|
01.11.2019 06:39:29 |
12. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
136 |
15 |
|
|
31.10.2019 23:54:07 |
13. |
Štěpánková Klára |
06.08.2008 |
TK Neridé |
151 |
15 |
|
|
29.11.2019 20:50:12 |
14. |
Benáčková Veronika |
22.06.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
179 |
12 |
|
|
01.11.2019 11:18:15 |
15. |
Tofi Vanessa |
14.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
226 |
12 |
|
|
24.11.2019 15:09:28 |
16. |
Hnidets Anastasiia |
27.02.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
707 |
4 |
|
|
18.02.2020 17:42:37 |
17. |
Hrdličková Terezie |
28.02.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:43:46 |
18. |
Chladová Ema |
11.07.2010 |
ŽLTC Brno |
1227 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:57:57 |
19. |
Wolfgramm Sophia |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:13:23 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2020 21:40:02 |
2. |
Tešková Sára |
02.01.2008 |
Wilson tenis centrum z.s. |
118 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 22:56:31 |
3. |
Prosová Adéla |
07.02.2010 |
TK Bystřice n.Pernštejnem |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.02.2020 11:25:33 |
4. |
Veselá Viktorie |
13.03.2009 |
TK Most |
240 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2020 17:28:16 |
5. |
Švíglerová Pavla |
29.07.2008 |
LTC Modřany 2005 |
109 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 15:44:30 |
6. |
Koutová Veronika |
26.01.2008 |
TJ Spoje Praha |
265 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 09:07:06 |
7. |
Koutová Lucie |
26.01.2008 |
TJ Spoje Praha |
350 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 09:07:40 |
8. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 22:55:00 |
9. |
Petečelová Valentina |
29.01.2008 |
LTC Velen Boskovice |
135 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 10:52:29 |
10. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 15:00:43 |
11. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 10:23:43 |
12. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
273 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2020 15:24:14 |
13. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
202 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2020 11:18:46 |
14. |
Klar Veronika |
24.02.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
132 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 12:13:05 |
15. |
Dřevojanová Anežka |
14.11.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.02.2020 13:09:48 |
16. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
108 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 11:38:49 |
17. |
Paterová Tereza |
25.04.2009 |
TK Slavia Plzeň |
564 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 14:13:29 |
18. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.02.2020 21:42:46 |
19. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
174 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.03.2020 10:31:46 |
20. |
Kovar Nicol |
31.07.2009 |
LTK Bílina |
230 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.03.2020 16:17:42 |
21. |
Polatová Natálie |
20.02.2008 |
TK Most |
114 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.03.2020 19:41:51 |
22. |
Hubáčková Karolína |
25.11.2008 |
TC Brno. |
124 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2020 14:15:47 |
23. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
84 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2020 21:57:23 |
24. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
130 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.03.2020 19:22:42 |
25. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
74 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
04.03.2020 10:48:29 |
26. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
112 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
04.03.2020 16:58:25 |
27. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
04.03.2020 22:13:09 |
28. |
Dřevojanová Eliška |
25.03.2009 |
HTK Třebíč |
141 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2020 08:04:56 |
29. |
Šturcová Nikola |
31.10.2008 |
LTC Modřany 2005 |
63 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
05.03.2020 19:38:42 |
30. |
Salame Lilly Jasmine |
06.02.2008 |
SK Meteor Praha |
166 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 00:37:42 |
31. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
64 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 18:33:34 |
32. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
120 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 18:45:12 |
33. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
252 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2020 21:31:57 |
34. |
Chlubnová Lucie |
22.08.2008 |
TENIS Klánovice |
101 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 08:40:30 |
35. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
103 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 10:12:55 |
36. |
Stryková Justyna Anna |
05.02.2008 |
TC Brno. |
136 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 11:02:49 |
37. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
330 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 11:16:16 |
38. |
Benetková Jessica |
13.03.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
151 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 11:18:30 |
39. |
Říčková Karolina |
08.03.2008 |
TK Sparta Praha |
191 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 11:31:39 |
40. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 11:54:26 |
41. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 12:38:46 |
42. |
Sokolová Elen |
17.01.2009 |
LTC Panorama Teplice |
233 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 15:34:19 |
43. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
155 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 17:14:27 |
44. |
Nováková Viktória |
09.01.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2020 19:56:53 |
45. |
Peroutková Eliška |
20.05.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
435 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
08.03.2020 19:37:35 |
|