Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Písnice
Datum:
10.-11.03.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Fajmonová Sarah Melany
Fajmonová
Fajmonová
Čermáková Aneta
6:2, 6:1
Čermáková
Rothe Julie
6:2, 6:0
Slavíková
Lepková Simona
6:4, 6:4
Slavíková
Slavíková Barbora
6:1, 6:0
Slavíková
Hostáková Julie
6:1, 6:0
Hostáková
Jirousková Karoline
6:1, 4:6, 7:5
Jiroušková
Jiroušková Monika
6:3, 6:0
Jiroušková
Krajová Tereza
6:0, 6:0
Jiroušková
6:2, 6:1
Albrechtová
Albrechtová Natálie
Jiroušková
Čechová Natali
6:1, 6:0
Čechová
Veselá Anika
6:1, 6:0
Čechová
6:2, 6:4
Hrubá
Hrubá Tereza
Poznámka pořadatele:
Semifinále singla v neděli 11.3 v 9:30.
Počet účastníků
13
Nasazení
CŽ
BH
Fajmonová Sarah Melany
228
12
Hrubá Tereza
300
9
Albrechtová Natálie
317
9
Hostáková Julie
319
9
Lepková Simona
319
9
Krajová Tereza
563
6
Veselá Anika
1
Čechová Natali
1
Kategorie : 4
Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 802178
Albrechtová Natálie
-
Hrubá Tereza
Albrechtová
-
Hrubá
Čechová
-
Jirousková
Čechová Natali
-
Jirousková Karoline
6:1, 6:3
Čechová
-
Jirousková
Fajmonová
-
Jiroušková
6:1, 6:0
Hostáková
-
Slavíková
Hostáková Julie
-
Slavíková Barbora
Fajmonová
-
Jiroušková
6:3, 6:4
Fajmonová
-
Jiroušková
Fajmonová Sarah Melany
-
Jiroušková Monika
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Fajmonová Sarah Melany
228
12
Hrubá Tereza
300
9
Albrechtová Natálie
317
9
Hostáková Julie
319
9
Jiroušková Monika
1
Jirousková Karoline
1
Čechová Natali
1
Slavíková Barbora
1
Kategorie : 4
Součet BH: 43
Kódové číslo akce: 804178
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Jiroušková Monika
31.01.2008
TK Neridé
Rothe Julie
14.10.2007
TK Písnice