Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
Tenis Tábor
Datum:
07.-09.03.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Krejsová Laura
Krejsová
Krejsová
Filipi Dominika
6:1, 6:3
Filipi
Dostálová Adriana
7:5, 7:5
Krejsová
Jelínková Tereza
6:0, 6:1
Dvořáková
Dvořáková Denisa
6:0, 6:3
Fialová
Fialová Barbora
6:3, 6:3
Fialová
Senderakova Veronika
2:2, scr.
Krejsová
Haviárová Vanesa
6:1, 6:1
Haviárová
Trnková
Trnková Anežka
6:2, 6:1
Trnková
Levans Millydee
7:6 (4), 7:6 (4)
Bicencová
Bicencová Anna
6:1, 6:3
Bicencová
Bohdalová Josefína
6:3, 6:1
Bicencová
Pospíchalová Martina
4:6, 6:3, 1:0 (3)
Boháčová
Boháčová Ema
6:0, 6:1
Krejsová
Makovcová Adéla
6:1, 6:2
Makovcová
Guedria Ines
6:0, 6:0
Makovcová
Říhová Karolína
6:4, 6:0
Pařízková
Pařízková Nikola
6:2, 6:1
Makovcová
Molhancová Viktorie
6:1, 6:4
Straková
Straková Valerie
6:2, 6:3
Straková
Chrastilová Diana
6:3, 6:2
Ježková
Ježková Lucie
5:7, 6:2, 1:0 (6)
Makovcová
Vlková Adéla
6:2, 6:2
Vlková
Holubová Eliška
6:4, 6:4
Vlková
Bratová Gabriela
6:0, 6:0
Bratová
Šťastná Viktorie
6:1, 7:5
Vlková
Blafková Terezie
6:0, 6:1
Latislavová
Latislavová Tereza
6:0, 6:0
Vildová
6:3, 3:6, 1:0 (8)
Vildová
Vildová Adéla
Rozhodčí turnaje:
Friedl David (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Pořadí: Pondělí 10:00 Finále
Počet účastníků
29
Nasazení
CŽ
BH
Krejsová Laura
115
20
Ježková Lucie
293
9
Vildová Adéla
293
9
Haviárová Vanesa
315
9
Makovcová Adéla
424
6
Vlková Adéla
458
6
Boháčová Ema
512
6
Senderakova Veronika
564
6
Kategorie : 4
Součet BH: 71
Kódové číslo akce: 802166
Krejsová Laura
-
Ježková Lucie
Krejsová
-
Ježková
Krejsová
-
Ježková
Dvořáková Denisa
-
Holubová Eliška
6:3, 7:5
Filipi
-
Dostálová
Filipi Dominika
-
Dostálová Adriana
6:3, 6:4
Krejsová
-
Ježková
Molhancová Viktorie
-
Makovcová Adéla
6:3, 6:1
Molhancová
-
Makovcová
Molhancová
-
Makovcová
Straková Valerie
-
Vlková Adéla
6:3, 7:5
Bohdalová
-
Boháčová
Bohdalová Josefína
-
Boháčová Ema
2:6, 6:2, 1:0 (8)
Krejsová
-
Ježková
Říhová Karolína
-
Pařízková Nikola
6:4, 6:3
Říhová
-
Pařízková
Bicencová
-
Jelínková
6:4, 6:4
Bicencová
-
Jelínková
Bicencová Anna
-
Jelínková Tereza
Chrastilová
-
Fialová
Latislavová Tereza
-
Trnková Anežka
6:1, 6:3
Chrastilová
-
Fialová
Chrastilová Diana
-
Fialová Barbora
6:1, 4:6, 1:0 (4)
Chrastilová
-
Fialová
6:3, 6:0
Vildová
-
Blafková
Vildová Adéla
-
Blafková Terezie
Rozhodčí turnaje:
Friedl David (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Finále 12:00 Pondělí
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Krejsová Laura
115
20
Ježková Lucie
293
9
Vildová Adéla
293
9
Makovcová Adéla
424
6
Vlková Adéla
458
6
Boháčová Ema
512
6
Bicencová Anna
625
4
Dostálová Adriana
637
4
Kategorie : 4
Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 804166
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Sippel Sofia Dina
17.09.2009
LTK Klatovy