Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
28.02-02.03.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
806157
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R P R E Z E N T A C E

Prezentace lze formou sms na tel. 775 733 784 v sobotu v čase 9:00-10:00. Následně bude turnaj rozlosován a rozpis zápasů bude spolu s pavoukem vyvěšen na webu do 10:45. Hrát se nezačne dříve než ve 13:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dirlbeck Isabelle 11.05.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
204
12
 
volná karta
21.02.2020 21:56:32
2.
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov
239
12
 
Přijata
21.02.2020 22:02:11
3.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
240
12
 
 
03.02.2020 07:13:18
4.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
 
01.11.2019 09:05:48
5.
Novotná Naira 29.05.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
431
6
 
volná karta
26.02.2020 23:33:34
6.
Stejskalová Petra 14.10.2009 TCD Donovalská
535
6
 
volná karta
25.02.2020 22:06:43
7.
Ficalova Aneta 15.10.2009 TK Pelhřimov
795
4
 
 
24.02.2020 19:03:30
8.
Vávrová Veronika 25.04.2008 SK OAZA Praha
945
3
 
 
01.11.2019 09:07:47
9.
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1158
3
 
 
16.11.2019 21:39:21
10.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 06:15:58
11.
Vávrová Lucie 07.01.2010 TK Scentrum Benešov, z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 09:06:59
12.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
 
volná karta
15.11.2019 18:23:12
13.
Kuznetsova Daria 19.04.2010 Tenisová škola SMEČ
1227
1
 
Přijata
09.02.2020 11:37:37
14.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
Přijata
10.02.2020 20:52:00

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 Sokol Čimice
495
6
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 22:41:10
2.
Skurzoková Patricie 08.07.2008 Sportcentrum Uhříněves
364
9
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 20:12:39
3.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 15:03:35
4.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 18:24:17
5.
Martincová Denisa 04.09.2009 TJ Sokol Vysočany
507
6
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 15:02:35
6.
Šilhanová Natálie 02.02.2008 TK Žatec
338
9
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 12:02:05
7.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov
519
6
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 20:43:31
8.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 10:26:42
9.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
220
12
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 15:01:10
10.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 15:32:18
11.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 19:02:44
12.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 12:28:16
13.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
519
6
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 16:41:34
14.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 17:08:45
15.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 15:28:54
16.
Tešková Sára 02.01.2008 TC VITALITY Březnice
118
20
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 08:25:47
17.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 17:25:35
18.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 12:01:28
19.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 19:43:08
20.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 23:04:16
21.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:10:51
22.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:15:05
23.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:39:01
24.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 10:46:41
25.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
22.02.2020 12:00:33
26.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
230
12
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 17:57:03
27.
Thomasová Sára 26.10.2008 LTC Litvínov
383
9
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 10:12:43
28.
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov
455
6
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 17:49:12