Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
BORS CUP
Pořadatel:
TC BORS CLUB-STK Břeclav
Datum:
09.-12.03.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Valentová Karolina
Valentová
Pancová
Dvořáčková Anna
7:5, 6:1
Pancová
Pancová Julie
6:3, 6:1
Pancová
Dostálová Christina
6:1, 6:2
Dostálová
Dostálová
Říčková Karolina
6:1, 6:0
Říčková
Pancová
Sokolova Vera
6:4, 6:3
Sokolova
Sokolova
Stryková Justyna Anna
6:0, 6:1
Stryková
Zourková
Peterková Adina
6:2, 6:2
Peterková
Zourková
Zourková Lucie
6:0, 6:1
Zourková
Pancová
Katzer Ellen
7:5, 6:2
Katzer
Chytilová
Zimová Thelma
6:4, 6:7 (6), 6:0
Chytilová
Chytilová Agatha
6:0, 6:0
Chytilová
Růžičková Tereza
6:0, 6:0
Růžičková
Růžičková
Haruštiaková Klára
6:0, 6:0
Haruštiaková
Prici
Prici Terezie
6:2, 6:3
Prici
Prici
Kročková Natália
6:0, 6:1
Kročková
Prici
Poláková Veronika
6:3, 6:1
Poláková
Krejčová
Krejčová Tereza
6:1, 6:0
Krejčová
Veselá
Zimanyi Ela
6:4, 6:4
Zimanyi
Zimanyi
Štěpánková Tereza
6:0, 6:1
Štěpánková
Zimanyi
Machačová Zuzana
6:0, 6:0
Machačová
Dřevojanová
Dřevojanová Eliška
6:1, 6:1
Dřevojanová
Dobiášová
Cháňová Laura
6:4, 6:3
Cháňová
Jirousková
Jirousková Karoline
6:4, 6:3
Jirousková
Dobiášová
Boudová Valerie
6:2, 6:0
Boudová
Marešová Nela
4:6, 6:2, 6:1
Dobiášová
Dobiášová Vanessa
6:2, 6:1
Dobiášová
Veselá
Čižmárová Karolína
6:2, 6:1
Čižmárová
Čižmárová
Eliášová Veronika
6:2, 6:1
Eliášová
Čižmárová
Slaměníková Lucie
6:4, 7:6 (4)
Slaměníková
Slaměníková
Farajpourová Aileen
6:2, 6:1
Farajpourová
Veselá
Šturcová Nikola
6:0, 6:1
Šturcová
Šturcová
Hubáčková Karolína
6:0, 6:3
Hubáčková
Veselá
Rainke Klaudie
6:1, 6:2
Blažková Klára
Blažková Klára
1:6, 6:1, 6:3
Veselá
Veselá Barbora
6:1, 6:0
Veselá
Rozhodčí turnaje:
Bartoš Richard (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků
36
Nasazení
CŽ
BH
Valentová Karolina
23
45
Veselá Barbora
42
35
Katzer Ellen
45
35
Dobiášová Vanessa
47
30
Zourková Lucie
53
30
Zimanyi Ela
58
30
Čižmárová Karolína
69
25
Krejčová Tereza
74
25
Kategorie : 10
Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 802149
Valentová Karolina
-
Veselá Barbora
Valentová
-
Veselá
Valentová
-
Veselá
Chytilová Agatha
-
Čižmárová Karolína
6:1, 6:2
Eliášová
-
Cháňová
Eliášová Veronika
-
Cháňová Laura
3:6, 6:4, 1:0 (6)
Valentová
-
Veselá
Krejčová Tereza
-
Pancová Julie
6:0, 6:4
Krejčová
-
Pancová
Jirousková Karoline
-
Blažková Klára
6:1, 6:1
Krejčová
-
Pancová
Marešová Nela
-
Farajpourová Aileen
6:0, 6:4
Marešová
-
Farajpourová
Růžičková Tereza
-
Boudová Valerie
7:5, 6:0
Katzer
-
Dobiášová
Zourková Lucie
-
Dvořáčková Anna
6:4, 6:3
Zourková
-
Dvořáčková
Rainke Klaudie
-
Šturcová Nikola
6:1, 6:0
Zimanyi
-
Prici
Stryková Justyna Anna
-
Hubáčková Karolína
4:6, 6:2, 1:0 (6)
Zimanyi
-
Prici
Zimanyi Ela
-
Prici Terezie
6:2, 6:0
Katzer
-
Dobiášová
Sokolova Vera
-
Kročková Natália
6:4, 7:6 (2)
Sokolova
-
Kročková
Poláková Veronika
-
Štěpánková Tereza
6:2, 6:3
Katzer
-
Dobiášová
Dostálová Christina
-
Peterková Adina
7:5, 4:6, 1:0 (9)
Katzer
-
Dobiášová
Katzer Ellen
-
Dobiášová Vanessa
6:0, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Bartoš Richard (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic
15
Nasazení
CŽ
BH
Valentová Karolina
23
45
Veselá Barbora
42
35
Katzer Ellen
45
35
Dobiášová Vanessa
47
30
Zourková Lucie
53
30
Zimanyi Ela
58
30
Čižmárová Karolína
69
25
Krejčová Tereza
74
25
Kategorie : 10
Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 804149
Tisková PDF verze hracího plánu