Český tenisový svaz
Datum:
15.-17.02.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 500)
Kódové číslo:
806133
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenis-tabor.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: M.Vašková

TURNAJ ROZŠÍŘEN na 32 hráček!!!

Prezentace formou sms na čísle 608 255 222 do 17 hodin v patek 14.2.2020, po 18 hodině zveřejníme los s pořadím zápasů.

Hraje se na 3 kurtech v nafukovací hale, povrch umělá tráva, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
188
12
 
volná karta
09.02.2020 11:57:54
2.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
 
31.01.2020 19:39:48
3.
Makovcová Adéla 01.03.2009 Sokol TK Kaplice
424
6
 
 
04.02.2020 23:43:58
4.
Králová Jana 15.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
483
6
 
 
28.12.2019 15:48:31
5.
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov
512
6
 
 
01.11.2019 00:31:35
6.
Senderakova Veronika 31.03.2008 Jiskra Bechyně
564
6
 
 
03.02.2020 09:57:52
7.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625
4
 
 
17.12.2019 05:54:03
8.
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TJ TK MANE Hluboká n.V.
693
4
 
 
01.11.2019 12:40:34
9.
Pařízková Nikola 25.10.2008 LTC Tábor 1903
862
4
 
 
22.12.2019 00:45:17
10.
Bratová Gabriela 18.12.2008 TK ZVVZ Milevsko
862
4
 
 
08.01.2020 20:19:58
11.
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1158
3
 
 
01.11.2019 00:21:30
12.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
 
01.11.2019 00:04:00
13.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:17:56
14.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 06:48:52
15.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 07:31:06
16.
Říhová Karolína 06.12.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 19:00:37
17.
Šrámková Sofie 29.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
volná karta
15.12.2019 00:07:03
18.
Guedria Ines 22.10.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
22.12.2019 11:08:05
19.
Levans Millydee 10.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
01.01.2020 15:01:17
20.
Pospíchalová Martina 05.11.2010 LTC Tábor 1903
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
05.01.2020 09:47:20
21.
Samcova Anna 07.10.2009 TK Písek
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
07.01.2020 19:41:08
22.
Lecková Klaudie 19.11.2009 LTC Houštka
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
10.01.2020 21:31:23
23.
Sippel Sofia Dina 17.09.2009 LTK Klatovy
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
22.01.2020 11:32:03
24.
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
02.02.2020 10:05:34

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovaříčková Klára 07.09.2008 TK Český Krumlov
862
4
 
Přijata do hl.soutěže
09.02.2020 19:54:05
2.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
Přijata do hl.soutěže
10.02.2020 20:20:28
3.
Kofroňová Karolína 07.11.2008 LTC Tábor 1903
693
4
 
Přijata do hl. soutěže
11.02.2020 09:44:58
4.
Kofroňová Kateřina 07.11.2008 LTC Tábor 1903
588
4
 
Přijata do hl. soutěže
11.02.2020 09:45:20
5.
Zaťko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
Přijata do hl. soutěže
11.02.2020 13:35:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 08:30:40
2.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 14:13:10
3.
Straková Valerie 08.08.2010 TK Pelhřimov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 18:35:35
4.
Jelínková Tereza 25.09.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
945
3
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 19:46:16
5.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 09:22:34
6.
Šťastná Viktorie 15.09.2010 TK Bohutín, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 13:23:25
7.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 21:40:37
8.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:54
9.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:59
10.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 08:01:55
11.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 09:27:23
12.
Bednářová Leona 10.12.2008 LTC Tábor 1903
609
4
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 09:20:44
13.
Blafková Terezie 02.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
945
3
 
odhlášeno pořadatelem
13.02.2020 14:17:20
14.
Vlková Adéla 10.02.2009 TK Pelhřimov
458
6
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 06:55:01
15.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TK SB Světlá n.Sáz.
315
9
 
odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 10:38:17
16.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 15:28:48