Název: |
TC Brno CUP |
Datum: |
20.-22.02. |
Pořadatel: |
TC Brno. (C - 500) |
Místo konání: |
Brno, Herčíkova 19b |
Kódové číslo: |
806126 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Šafránek Štěpán |
Balbínova 30 | |
61500 Brno | |
Tel. (1): |
732 639 691 |
E-mail: |
stepan@tc-brno.cz |
Internet: |
www.tc-brno.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Smejkalová Monika | 11.07.2010 | TC-MJ TENIS Líšeň | 211 |
12 |
01.11.2020 00:01:32 |
||
2. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | 250 |
9 |
02.11.2020 09:37:33 |
||
3. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | 259 |
9 |
31.10.2020 23:14:58 |
||
4. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 296 |
9 |
01.11.2020 08:07:22 |
||
5. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | 319 |
9 |
01.11.2020 21:14:34 |
||
6. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 397 |
6 |
09.11.2020 09:49:07 |
||
7. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
01.11.2020 00:21:42 |
||
8. |
Vukadinovičová Dita | 13.09.2009 | TC Brno. | 421 |
6 |
02.11.2020 23:10:23 |
||
9. |
Molíková Zuzana | 21.10.2009 | TK Znojmo | 423 |
6 |
05.11.2020 09:37:07 |
||
10. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 436 |
6 |
31.10.2020 23:11:36 |
||
11. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | 465 |
6 |
01.11.2020 13:57:36 |
||
12. |
Horáková Kamila | 28.10.2009 | TK Moravský Krumlov z.s. | 468 |
6 |
01.11.2020 06:33:00 |
||
13. |
Urbánková Veronika | 08.02.2010 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 471 |
6 |
03.11.2020 09:06:38 |
||
14. |
Ryvolova Dominika | 09.02.2009 | Tenisový klub Tesla Brno | 504 |
4 |
04.11.2020 20:03:37 |
||
15. |
Kočíková Barbora | 26.12.2010 | ŽLTC Brno | 532 |
4 |
31.10.2020 23:23:54 |
||
16. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | 644 |
4 |
31.10.2020 23:22:08 |
||
17. |
Salačová Emma | 18.07.2010 | TC Austerlitz | 696 |
4 |
01.11.2020 00:07:42 |
||
18. |
Jurmanová Adéla | 17.11.2009 | TJ Brno-Komín | 904 |
3 |
21.11.2020 12:54:03 |
||
19. |
Šafaříkova Eliška | 30.03.2009 | BTK Brno | 999 |
3 |
01.11.2020 20:21:28 |
||
20. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | 1098 |
1 |
31.10.2020 23:08:39 |
||
21. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | 1098 |
1 |
31.10.2020 23:10:42 |
||
22. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | 1098 |
1 |
31.10.2020 23:17:38 |
||
23. |
Lišková Lucie | 19.12.2011 | TC Brno. | 1098 |
1 |
31.10.2020 23:21:09 |
||
24. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | 1098 |
1 |
31.10.2020 23:27:11 |
||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 1098 |
1 |
01.11.2020 00:11:35 |
||
2. |
Hodická Vendula | 07.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 1098 |
1 |
01.11.2020 07:27:31 |
||
3. |
Švandová Nikola | 10.12.2009 | D&M Tennis Academy, z.s. | 1098 |
1 |
01.11.2020 09:01:17 |
||
4. |
Raisiglová Ema | 05.03.2009 | Sokol Čebín | 1098 |
1 |
01.11.2020 16:05:53 |
||
5. |
Rutarová Julie | 22.07.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
01.11.2020 17:08:28 |
||
6. |
Doleželová Natali | 18.05.2011 | ŽLTC Brno | 1098 |
1 |
04.11.2020 20:50:47 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Polláková Michaela | 07.01.2009 | TK Velké Bílovice | 708 |
4 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2021 12:57:20 |
|
2. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2021 19:57:18 |
|
3. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.02.2021 23:47:55 |
|
4. |
Vábnová Monika | 05.01.2009 | Start Brno | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.02.2021 17:31:53 |
|
5. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | 208 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 13.02.2021 12:00:08 |
|
6. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 13.02.2021 12:00:08 |
|
7. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | 432 |
6 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2021 19:26:17 |
|
8. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | 444 |
6 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2021 11:01:42 |
|
9. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | 253 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:10 |
|
10. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | 321 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:12 |
|
11. |
Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno | 460 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:13 |
|
12. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 298 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:14 |
|
13. |
Otiepková Viola | 04.07.2009 | SK Tenis Tišnov | 152 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:15 |
|
14. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:23 |
|
15. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:23 |
|
16. |
Jonášová Barbora | 25.08.2011 | TK Milo Olomouc | 1098 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 14.02.2021 12:00:24 |