Název: |
Vitální turnaj B |
Datum: |
12.-16.02. |
Pořadatel: |
SK Vitality Slezsko o.s. (B - 600) |
Kódové číslo: |
806114 |
Dvorců + povrch: |
4 rebound ace |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Út do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Samcová Michaela |
Vendryně 1017 | |
739 94 Vendryně | |
Tel. (1): |
702 063 406 |
E-mail: |
samcova.michaela@seznam.cz |
Internet: |
vitalityslezsko.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořáková Sophie | 07.08.2009 | TK Most | 44 |
30 |
26.11.2020 19:08:51 |
||
2. |
Vrajíková Rozálie | 07.04.2009 | Tennis Hill Havířov o.s. | 49 |
30 |
01.11.2020 08:34:30 |
||
3. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | 62 |
25 |
15.11.2020 20:06:56 |
||
4. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | 82 |
20 |
30.11.2020 11:07:32 |
||
5. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 90 |
20 |
01.11.2020 07:32:50 |
||
6. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 92 |
20 |
07.11.2020 10:36:08 |
||
7. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 101 |
20 |
01.11.2020 07:35:25 |
||
8. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 115 |
15 |
03.11.2020 14:09:17 |
||
9. |
Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 130 |
15 |
01.11.2020 18:10:42 |
||
10. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | 136 |
15 |
02.11.2020 18:38:58 |
||
11. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 139 |
15 |
19.11.2020 16:34:22 |
||
12. |
Otiepková Viola | 04.07.2009 | SK Tenis Tišnov | 152 |
12 |
08.11.2020 16:31:54 |
||
13. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 161 |
12 |
01.11.2020 14:29:07 |
||
14. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 164 |
12 |
01.11.2020 13:34:54 |
||
15. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | 179 |
12 |
01.11.2020 20:08:59 |
||
16. |
Janůfková Nikola | 25.07.2009 | TK Třebíč | 187 |
12 |
01.11.2020 00:46:11 |
||
17. |
Smejkalová Monika | 11.07.2010 | TC-MJ TENIS Líšeň | 211 |
12 |
01.11.2020 00:00:55 |
||
18. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | 253 |
9 |
01.11.2020 00:19:17 |
||
19. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 283 |
9 |
01.11.2020 15:59:28 |
||
20. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | 292 |
9 |
21.12.2020 15:21:15 |
||
21. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 296 |
9 |
01.11.2020 08:04:38 |
||
22. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 298 |
9 |
01.11.2020 12:21:28 |
||
23. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | 319 |
9 |
01.11.2020 21:14:08 |
||
24. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 351 |
6 |
03.11.2020 11:19:29 |
||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 358 |
6 |
31.10.2020 23:13:06 |
||
2. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | 397 |
6 |
09.11.2020 09:39:01 |
||
3. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 414 |
6 |
20.11.2020 16:16:53 |
||
4. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 479 |
6 |
10.11.2020 09:07:25 |
||
5. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | 1098 |
1 |
31.10.2020 23:11:42 |
||
6. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1098 |
1 |
31.10.2020 23:16:05 |
||
7. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1098 |
1 |
01.11.2020 00:17:18 |
||
8. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1098 |
1 |
01.11.2020 08:53:53 |
||
9. |
Skácelíková Klára | 18.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1098 |
1 |
01.11.2020 10:50:05 |
||
10. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 1098 |
1 |
01.11.2020 13:06:05 |
||
11. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1098 |
1 |
04.11.2020 22:11:19 |
||
12. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
18.11.2020 12:09:44 |
||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Flaksová Helena | 09.05.2011 | TK TENNISPOINT FM | 1098 |
1 |
03.12.2020 09:11:35 |
||
2. |
Hlistová Eliška | 19.10.2011 | TK TENNISPOINT FM | 1098 |
1 |
04.12.2020 19:53:55 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | 208 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.11.2020 12:25:20 |
|
2. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.02.2021 23:47:53 |