Datum: |
16.-18.02. |
Pořadatel: |
TK Choceň (C - 350) |
Kódové číslo: |
806114 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
12 |
Prezentace |
v So do 11:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Němeček David |
: |
Retůvka 127 |
: |
56141 Řetová |
Tel. (1): |
777183683 |
E-mail: |
davenemecek@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Poznámka pořadatele:
Prezentace v pátek 15.2. do 18:00 hod. pouze formou SMS na tel 777 183 683. Rozlosování a časy příjezdů jednotlivých hráčů se objeví v informačním systému do 19:00 hod.
V zápasech dvouhry je místo 3. setu super-tiebreak. Ve čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak.
Finalisté obdrží poukázky na odběr sportovního zboží v prodejně A3 SPORT v hodnotě 1000 Kč a 500 Kč.
Dále poháry a drobné věcné ceny.
Těšíme se na Vaši účast.
David Němeček
Turnaj bude rozšířen na 16 hráček
Rozpis zápasů : čas 11 : 30 Blažková Kateřina - Čiperová Eliška , Míšková Nela - Čapounová Michaela
12 : 30 Čápová Klára - Rybickova Gabriela , Rolencová Sofie - Čevorová Nela
13 : 30 Petrásová Nikola - Peková Denisa , Dubovská Anna - Pavlišová Ellen
14 : 30 Hájková Anna - Venclová Magdaléna , Rybickova Karolína - Ševcová Barbora
Program neděle:
8:00: Peková Denisa - Dubovská Anna, Venclová Magdaléna - Ševcová Barbora 9:30: Míšková Nela - Blažková Kateřina
čtyřhra nebude dříve než ve 12 hodin předem volejte 777 186 683 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Míšková Nela |
21.08.2007 |
TJ Žďár nad Sázavou |
189 |
12 |
|
|
29.12.2018 16:02:39 |
2. |
Ševcová Barbora |
02.10.2007 |
TK Kvasiny |
194 |
12 |
|
|
01.11.2018 07:49:25 |
3. |
Pavlišová Ellen |
23.01.2008 |
TK Slavia Orlová |
313 |
9 |
|
volná karta |
08.02.2019 12:28:05 |
4. |
Čápová Klára |
20.03.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
362 |
9 |
|
|
01.02.2019 09:02:49 |
5. |
Dubovská Anna |
03.03.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
365 |
9 |
|
|
01.11.2018 09:26:25 |
6. |
Rybičková Gabriela |
10.07.2007 |
TK Česká Třebová, z.s. |
378 |
9 |
|
|
05.11.2018 18:52:03 |
7. |
Peková Denisa |
09.01.2008 |
BLTC Brno |
506 |
6 |
|
|
03.02.2019 12:38:44 |
8. |
Venclová Magdaléna |
21.04.2008 |
TO SK Žamberk |
608 |
4 |
|
|
06.01.2019 13:50:26 |
9. |
Čapounová Michaela |
28.10.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
652 |
4 |
|
|
08.11.2018 11:12:10 |
10. |
Petrásová Nikola |
11.10.2008 |
TK Bystřice n.Pernštejnem |
789 |
4 |
|
|
05.01.2019 17:37:39 |
11. |
Čiperová Eliška |
07.09.2008 |
TK Choceň |
1070 |
3 |
|
volná karta |
02.11.2018 09:10:16 |
12. |
Rolencová Sofie |
23.06.2008 |
TK Choceň |
1270 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 11:19:18 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hájková Anna |
01.03.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
1270 |
1 |
|
hráč přijat |
01.11.2018 00:28:51 |
2. |
Vinařová Ludmila |
02.11.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1270 |
1 |
|
|
01.11.2018 15:45:28 |
3. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1270 |
1 |
|
hráč přijat |
01.11.2018 18:55:23 |
4. |
Schovancová Alena |
27.03.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1270 |
1 |
|
|
02.11.2018 08:47:04 |
5. |
Halamová Natálie |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1270 |
1 |
|
|
03.11.2018 21:30:34 |
6. |
Rybičková Karolína |
19.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1270 |
1 |
|
hráč přijat |
05.11.2018 19:09:42 |
7. |
Pospíšilová Anna Milada |
21.11.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1270 |
1 |
|
|
06.11.2018 08:03:50 |
8. |
Čevorová Nela |
15.05.2009 |
TO SK Žamberk |
1270 |
1 |
|
hráč přijat |
17.12.2018 18:26:17 |
9. |
Gajdošíková Agáta |
13.05.2008 |
LTC Vysoké Mýto |
1270 |
1 |
|
|
01.02.2019 18:14:17 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Reichlová Alžběta |
03.01.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
452 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2019 20:36:56 |
2. |
Vildová Adéla |
30.06.2009 |
SK Tenis Mýto, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2019 09:42:29 |
3. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2019 23:47:32 |
4. |
Macháčková Sabina |
15.06.2009 |
SK Týniště nad Orlicí |
1270 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
10.02.2019 12:00:05 |
5. |
Zběhlíková Ema |
05.10.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
1270 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
10.02.2019 12:00:05 |
6. |
Hlinčíková Nikola |
07.05.2009 |
LTC Vysoké Mýto |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 20:11:06 |
7. |
Hořavová Zuzana |
07.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2019 08:35:46 |
|