Český tenisový svaz
Datum:
01.-02.02.
Pořadatel:
TK Ústí n. Orlicí (C - 400)
Kódové číslo:
806106
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Herník Tomáš
Sadová 1708
560 02 Česká Třebová
Tel. (1):
777 645 721
E-mail:
tomas.hernik@seznam.cz
Internet:
www.tkuo.cz

Poznámka pořadatele:

Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku. Ve dvouhře i čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak v souladu s rozpisem vydaným VčOTS.
Prezentace v pátek 31.1. mezi 18.00 - 19.00 hod formou sms na tel. číslo 777645721. Bude potvrzeno přijetí sms. Poté bude rozlosováno a nejpozději ve 20.00 hod bude hrací plán i s pořadím zápasů vyvěšen v IS ČTS.
T. Herník - rozhodčí turnaje
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
 
01.11.2019 14:28:56
2.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk
283
9
 
 
30.12.2019 11:47:48
3.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
299
9
 
 
13.11.2019 17:54:23
4.
Nálevková Barbora 07.05.2008 Tenisový klub Eden
363
9
 
 
13.01.2020 19:46:30
5.
Kubátová Lucie 03.01.2008 LTC Pardubice
366
9
 
 
21.01.2020 20:24:52
6.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
 
 
09.11.2019 17:36:08
7.
Lapčáková Tereza 08.04.2008 Tenisový klub Eden
444
6
 
volná karta
30.01.2020 21:22:41
8.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
483
6
 
 
01.11.2019 01:34:51
9.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
 
 
01.11.2019 18:42:31
10.
Rychterová Tereza 25.09.2009 TK Holice
1107
3
 
 
06.12.2019 18:18:38
11.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
volná karta
31.10.2019 23:59:01
12.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy
1227
1
 
 
01.11.2019 00:06:56
13.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
 
10.11.2019 21:44:20
14.
Mudrochová Laura 19.08.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
 
28.11.2019 08:28:18
15.
Havelková Nikola 19.02.2010 TK Ústí n. Orlicí
1227
1
 
volná karta
14.12.2019 15:34:49
16.
Bániková Kristýna 05.11.2010 TK Ústí n. Orlicí
1227
1
 
volná karta
11.01.2020 17:51:52

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 12:24:55
2.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 13:51:44
3.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 09:45:37
4.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 11:31:46
5.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
945
3
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 16:39:18
6.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:11:47
7.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:50
8.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:56:57
9.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:07:07
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:34:34
11.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 08:21:54
12.
Hýblová Zuzana 20.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 17:19:51
13.
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň
329
9
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 12:24:05
14.
Meixnerová Izabela 30.03.2010 TK Choceň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 21:09:30
15.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 15:02:27
16.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 10:51:21