Český tenisový svaz
Název:
Tenis Cibulka Cup 2020
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 500)
Kódové číslo:
806097
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz
Internet:
www.teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická nebo SMS prezentace v pátek do 18:00, turnaj bude rozlosován a rozpis vyvěšen na IS ČTS. Přihláška last minute od čtvrtka dále = dvojnásobné startovné dle článku 65 soutěžního řádu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
 
01.11.2019 21:50:02
2.
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
260
9
 
volná karta
23.01.2020 10:38:53
3.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
 
 
29.12.2019 18:31:26
4.
Audy Sofie 20.11.2009 Tenis Dobříš
319
9
 
 
11.01.2020 16:14:20
5.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
347
9
 
volná karta
22.01.2020 12:03:23
6.
Čumpelíková Pavlína 07.11.2008 Sokol Říčany
378
9
 
volná karta
21.01.2020 03:11:37
7.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
 
01.11.2019 00:26:11
8.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
431
6
 
 
15.01.2020 11:06:18
9.
Malá Kristýna 07.05.2009 SK HAMR, z.s.
519
6
 
 
15.11.2019 06:08:42
10.
Wágnerova Kristyna 11.06.2008 Slavoj Litoměřice
530
6
 
 
20.01.2020 09:06:51
11.
Stejskalová Petra 14.10.2009 TCD Donovalská
535
6
 
 
17.01.2020 12:46:29
12.
Wollnerová Linda 13.07.2009 Tenis Cibulka
556
6
 
volná karta
20.01.2020 17:01:48
13.
Kabelková Daniela 27.12.2008 TK Louny
575
6
 
volná karta
22.01.2020 18:42:41
14.
Tvrzová Mia 04.08.2008 Tenis Cibulka
594
4
 
 
09.12.2019 17:20:06
15.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625
4
 
 
11.11.2019 06:53:46
16.
Drhovská Sára 08.05.2008 Tenis Banka Praha
659
4
 
 
26.12.2019 15:06:15
17.
Hrušková Anna 24.01.2008 Sokol Králův Dvůr
945
3
 
 
10.11.2019 11:52:39
18.
Hrabáková Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
 
01.11.2019 00:14:37
19.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
 
01.11.2019 14:00:45
20.
Havlová Klára 18.10.2010 Tenis Cibulka
1227
1
 
 
01.11.2019 17:34:50
21.
Solucevova Anna 25.10.2010 Sokol Králův Dvůr
1227
1
 
 
11.11.2019 22:46:18
22.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
 
16.11.2019 13:23:22
23.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
volná karta
21.01.2020 03:12:29
24.
Bártková Veronika 07.11.2010 TK Písnice
1227
1
 
 
21.01.2020 19:12:46

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
PLAČKOVÁ MARKÉTA 30.12.2008 SK HAMR, z.s.
311
9
 
prijata
23.01.2020 12:42:29

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
207
12
 
odhlášeno hráčem
31.12.2019 18:19:20
2.
Baarová Natálie 12.01.2010 TENIS Klánovice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 18:00:51
3.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 21:34:00
4.
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov
512
6
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 19:44:03
5.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 20:53:04
6.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 15:19:48
7.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 12:12:53
8.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 14:49:04
9.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 18:41:06
10.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 21:38:12
11.
Kudělková Karolína 31.07.2009 TJ Kralupy o.s.
1003
3
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 07:22:39
12.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 08:06:32
13.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 08:16:59
14.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 11:29:59
15.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
 
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:38
16.
Jiránková Barbora 25.02.2010 TC ESO Praha z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:38
17.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:39
18.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:43
19.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:44
20.
Vítová Nelly 20.11.2008 SK HAMR, z.s.
1158
3
 
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:46
21.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 21:27:35
22.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 21:28:28
23.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 21:58:26
24.
Vacková Vanessa 13.08.2010 TGC Kunratice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 01:10:15
25.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 07:22:10
26.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 09:44:30
27.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
97
20
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 09:59:22
28.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad
945
3
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 10:48:12
29.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:23:34
30.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 11:23:38
31.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
556
6
 
IS: kolizní přihláška
19.01.2020 12:00:31
32.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno
572
6
 
IS: kolizní přihláška
19.01.2020 12:00:56
33.
Bělohlávková Rozálie 28.08.2009 LTC Beroun, z.s.
599
4
 
IS: kolizní přihláška
19.01.2020 12:00:58
34.
Petlanová Nela 10.08.2009 TO Slavoj Davle
904
4
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 10:05:01