Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
VITÁLNÍ TURNAJ C
Pořadatel:
SK Vitality Slezsko o.s.
Datum:
19.-21.01.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Macurová Hana
Macurová
Macurová
Myslivcová Lucie
6:2, 6:0
Myslivcová
Molinová Natálie
6:0, 6:1
Macurová
Klimentová Kristína
scr.
Klimentová
Pavlišová
scr.
Pavlišová
Pavlišová Ellen
Macurová
6:0, 6:4
Cháňová
Cháňová Laura
Cháňová
GAJDZICOVÁ Bára
6:2, 6:3
GAJDZICOVÁ
Branná Sára
6:3, 6:0
Klar
Cieslarová Barbara
6:3, 6:4
Cieslarová
Holubčíková Anna
6:2, 6:1
Klar
6:3, 6:0
Klar
Klar Veronika
Taxová
Zichlarzová Vanesa
6:3, 6:2
Zichlarzová
Zichlarzová
Wilková Sára
6:1, 6:2
Wilková
Polášková Adriana
6:3, 6:1
Motyková
Polochová Eliška
6:2, 6:3
Wlodyková
Wlodyková Natálie
6:2, 6:4
Motyková
6:0, 6:0
Motyková
Motyková Adéla
Taxová
Ondrzejek Michalina
7:5, 6:1
Ondrzejek
Ondrzejek
Šperková Anna
6:1, 6:0
Šperková
Peroutková Eliška
7:6 (2), 6:4
Taxová
Knápková Tereza
6:0, 6:1
Nosková
Nosková Eliška
7:5, 6:3
Taxová
6:4, 6:1
Taxová
Taxová Victoria
Rozhodčí turnaje:
Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Poznámka pořadatele:
Plán hry na neděli 20.1.2019- NB 9:30 hod. čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry. Tel. na rozhodčího:736 626 834.
Počet účastníků
23
Nasazení
CŽ
BH
Macurová Hana
104
20
Taxová Victoria
116
15
Cháňová Laura
192
12
Motyková Adéla
285
9
Zichlarzová Vanesa
289
9
Ondrzejek Michalina
300
9
Pavlišová Ellen
313
9
Klar Veronika
324
9
Kategorie : 5
Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 802060
Taxová Victoria
-
Cháňová Laura
Taxová
-
Cháňová
Taxová
-
Cháňová
Nosková Eliška
-
Pavlišová Ellen
6:0, 6:0
Nosková
-
Pavlišová
Šperková Anna
-
Molinová Natálie
6:1, 6:0
Taxová
-
Cháňová
6:4, 6:0
Zichlarzová
-
Ondrzejek
Zichlarzová Vanesa
-
Ondrzejek Michalina
Zichlarzová
-
Ondrzejek
6:1, 6:2
Knápková
-
Polochová
Knápková Tereza
-
Polochová Eliška
Taxová
-
Cháňová
Wlodyková Natálie
-
Polášková Adriana
6:4, 7:6 (3)
Branná
-
Cieslarová
Branná Sára
-
Cieslarová Barbara
4:6, 6:1, 1:0 (6)
Klar
-
Motyková
6:2, 6:1
Klar
-
Motyková
Klar Veronika
-
Motyková Adéla
Klar
-
Motyková
Myslivcová Lucie
-
Peroutková Eliška
6:3, 6:2
Wilková
-
GAJDZICOVÁ
Wilková Sára
-
GAJDZICOVÁ Bára
6:0, 6:4
Macurová
-
Roiková
6:1, 6:2
Macurová
-
Roiková
Macurová Hana
-
Roiková Natalie
Rozhodčí turnaje:
Sikora Roman (platná licence B do 28.04.2020)
Poznámka pořadatele:
Plán hry na neděli 20.1.2019- NB 12:30 hod. semifinále čtyřhry,následuje finále čtyřhry. Tel. na rozhodčího:736 626 834.
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Macurová Hana
104
20
Taxová Victoria
116
15
Cháňová Laura
192
12
Motyková Adéla
285
9
Zichlarzová Vanesa
289
9
Ondrzejek Michalina
300
9
Pavlišová Ellen
313
9
Klar Veronika
324
9
Kategorie : 5
Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 804060
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Cháňová Laura
02.06.2008
SK Vitality Slezsko o.s.