Český tenisový svaz
Datum:
04.-06.01.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 500)
Kódové číslo:
806053
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenis-tabor.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: M.Vašková

Prezentace formou sms na čísle 608 255 222 do 17 hodin v patek 3.1.2020, po 18 hodině zveřejníme los s pořadím zápasů.

Hraje se na 3 kurtech v nafukovací hale, povrch umělá tráva JUTA, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TK SB Světlá n.Sáz.
315
9
 
 
22.12.2019 23:01:16
2.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
 
20.12.2019 12:31:26
3.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
431
6
 
 
16.12.2019 08:03:08
4.
Vlková Adéla 10.02.2009 TK Pelhřimov
458
6
 
 
23.12.2019 18:19:47
5.
Králová Jana 15.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
483
6
 
Přijata do hlavní soutěže
28.12.2019 15:42:12
6.
Senderakova Veronika 31.03.2008 Jiskra Bechyně
564
6
 
 
15.12.2019 19:53:24
7.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625
4
 
volná karta
02.01.2020 10:04:54
8.
Nápravníková Eliška 10.03.2009 TK Pelhřimov
637
4
 
 
06.11.2019 21:54:54
9.
Neuwirtová Linda 07.10.2009 TK Spartak Jihlava
684
4
 
 
12.11.2019 21:23:41
10.
Pařízková Nikola 25.10.2008 LTC Tábor 1903
862
4
 
 
22.12.2019 00:37:57
11.
Bratová Gabriela 18.12.2008 TK ZVVZ Milevsko
862
4
 
 
23.12.2019 15:56:24
12.
Blafková Terezie 02.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
945
3
 
 
04.11.2019 21:28:07
13.
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1158
3
 
 
24.12.2019 10:44:59
14.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 08:16:53
15.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 19:57:29
16.
Apolínová Stella 04.06.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
volná karta
24.11.2019 10:55:18
17.
Sippel Sofia Dina 17.09.2009 LTK Klatovy
1227
1
 
volná karta
24.11.2019 13:14:17
18.
Šťastná Viktorie 15.09.2010 TK Bohutín, z.s.
1227
1
 
Přijata do hlavní soutěže
25.11.2019 19:57:02
19.
Říhová Karolína 06.12.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
 
volná karta
29.11.2019 14:04:39
20.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
Přijata do hlavní soutěže
09.12.2019 08:51:31
21.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
Přijata do hlavní soutěže
09.12.2019 08:53:10
22.
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1227
1
 
Přijata do hlavní soutěže
13.12.2019 20:02:36
23.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
Přijata do hlavní soutěže
28.12.2019 16:22:05
24.
Pospíchalová Martina 05.11.2010 LTC Tábor 1903
1227
1
 
 
31.12.2019 12:23:06

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 10:35:46
2.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 19:15:22
3.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 08:20:37
4.
Jelínková Tereza 25.09.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
945
3
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 11:05:13
5.
Bednářová Leona 10.12.2008 LTC Tábor 1903
609
4
 
odhlášeno hráčem
16.12.2019 08:16:24
6.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno
542
6
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 08:03:45
7.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 19:23:44
8.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:10:46
9.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:46:50
10.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
460
6
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 08:37:41
11.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 12:20:58
12.
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov
512
6
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 14:45:32
13.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 06:24:02
14.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 11:20:41
15.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 11:36:13
16.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 09:10:48
17.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 20:06:41
18.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 09:04:47
19.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:43:56
20.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:46:29
21.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 21:43:09
22.
Straková Valerie 08.08.2010 TK Pelhřimov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 08:24:11
23.
Vöröšová Anna 21.10.2009 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 10:58:38