Český tenisový svaz
Název:
Akuna cup
Datum:
04.-06.01.
Pořadatel:
TK Slavia Orlová (C - 500)
Kódové číslo:
806052
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hoková Martina
Kosmonautů 37
736 01 Havířov
Tel. (1):
731 939 710
E-mail:
tkslavia.orlova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 3.1.2020 mezi 17:00 - 18:00 hod. telefonicky (výhradně SMS) na čísle 731 939 710 (Sl. Hoková). Program na sobotu spolu s pavoukem bude zveřejněn do 19:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pavlišová Ellen 23.01.2008 TK Slavia Orlová
197
12
 
 
21.12.2019 19:48:08
2.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
 
01.11.2019 02:43:17
3.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
230
12
 
volná karta
27.12.2019 14:20:48
4.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
 
01.11.2019 15:29:45
5.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
371
9
 
 
15.12.2019 12:47:34
6.
Borowik Julia 31.01.2009 TK Havířov
391
6
 
 
17.12.2019 20:26:41
7.
Bystroňová Denisa 25.10.2008 TK Slavia Orlová
435
6
 
 
25.11.2019 09:16:10
8.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
460
6
 
 
03.11.2019 19:25:39
9.
Szmeková Amálie 12.11.2008 Slavoj Český Těšín
591
4
 
 
28.12.2019 09:59:40
10.
Šimečková Lucie 19.04.2008 TK Slavia Orlová
599
4
 
 
10.12.2019 11:55:44
11.
Vládková Veronika 29.10.2009 TC Ostrava Nová Ves
862
4
 
 
23.12.2019 22:07:46
12.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:06:46
13.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
 
01.11.2019 00:24:19
14.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
 
01.11.2019 08:37:33
15.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
 
volná karta
01.11.2019 10:46:05
16.
Michalcová Liliana 19.11.2010 TJ Sokol Rychvald
1227
1
 
 
12.11.2019 12:37:10
17.
Nowaková Nela 06.12.2009 TK Slavia Orlová
1227
1
 
volná karta
28.12.2019 12:06:49
18.
Ptáčková Beáta 13.12.2009 TK Slavia Orlová
1227
1
 
volná karta
28.12.2019 12:07:01
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 08:20:37
2.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 22:50:09
3.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 19:07:37
4.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:10:46
5.
Koukolová Tereza 27.04.2010 SK LAMA o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:48:33
6.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 19:18:32
7.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 18:04:20
8.
Struminská Julie 05.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 18:19:57
9.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.12.2019 04:11:44
10.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 12:34:26
11.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 15:16:34
12.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 22:15:12
13.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 17:15:09
14.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 19:18:32
15.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 07:44:19
16.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 21:21:05
17.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 09:26:13
18.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 10:24:00
19.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:17:46
20.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:49:30
21.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:43
22.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:43