Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Jokra CUP
Pořadatel:
TK Radegast
Datum:
29.-31.12.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Ludvová Anna
Ludvová
Ludvová
Zitová Tamara
6:0, 6:2
Zitová
Majerová Tereza
6:0, 6:0
Ludvová
Špitová Monika
6:3, 6:3
Špitová Monika
Myslivcová Lucie
2:3, scr.
Horutová
6:4, 6:0
Horutová
Horutová Agáta
Slaměníková
Ostravská Adéla
6:0, 6:2
Ostravská
Slaměníková
Slaměníková Lucie
6:1, 6:0
Slaměníková
Knápková Tereza
6:0, 6:0
Slaměníková
Piteráková Dominika
6:1, 6:0
Piteráková
Cieslarová Barbara
6:0, 6:3
Piteráková
1:2, scr.
Jeřábková
Jeřábková Sabina
Slaměníková
Ondroušková Erika
6:2, 6:3
Ondroušková
Skořepová
Hartingerová Sára
6:1, 6:1
Skořepová
Skořepová Isabela
6:2, 6:3
Skořepová
Šnajdrová Lucie
6:3, 4:6, 1:0 (1)
Sněhotová
Sněhotová Karolína
6:0, 6:0
Špitová Michaela
6:1, 6:0
Špitová Michaela
Špitová Michaela
Dostálová
Polčáková Valerie
6:4, 7:6 (5)
Polčáková
Bečičková
Peroutková Eliška
6:7 (8), 7:5, 1:0 (4)
Bečičková
Bečičková Laura
6:0, 6:1
Dostálová
Marušáková Agáta
6:1, 6:1
Marušáková
Mrázová Vanesa
6:0, 7:5
Dostálová
6:0, 6:1
Dostálová
Dostálová Lucie
Rozhodčí turnaje:
Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:
Hráčka Myslivcová vzdala pro bolest v koleni.
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Ludvová Anna
98
20
Dostálová Lucie
136
15
Ostravská Adéla
222
12
Špitová Michaela
257
12
Polčáková Valerie
319
9
Horutová Agáta
362
9
Jeřábková Sabina
479
6
Ondroušková Erika
499
6
Kategorie : 5
Součet BH: 89
Kódové číslo akce: 802043
Slaměníková Lucie
-
Slaměníková Marie
Slaměníková Lucie
-
Slaměníková Marie
Slaměníková Lucie
-
Slaměníková Marie
Hartingerová Sára
-
Skořepová Isabela
6:1, 6:0
Hartingerová
-
Skořepová
Šnajdrová Lucie
-
Sněhotová Karolína
6:0, 6:1
Slaměníková Lucie
-
Slaměníková Marie
6:1, 6:1
Piteráková
-
Bečičková
Piteráková Dominika
-
Bečičková Laura
Horutová
-
Polčáková
6:4, 6:1
Horutová
-
Polčáková
Horutová Agáta
-
Polčáková Valerie
Slaměníková Lucie
-
Slaměníková Marie
Špitová Michaela
-
Špitová Monika
6:3, 6:1
Špitová Michaela
-
Špitová Monika
Špitová Michaela
-
Špitová Monika
6:3, 6:2
Cieslarová
-
Peroutková
Cieslarová Barbara
-
Peroutková Eliška
Dostálová
-
Ostravská
7:5, 6:2
Marušáková
-
Ventrčová
Marušáková Agáta
-
Ventrčová Julie
Dostálová
-
Ostravská
6:1, 6:1
Dostálová
-
Ostravská
Dostálová Lucie
-
Ostravská Adéla
Rozhodčí turnaje:
Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Slaměníková Marie
15
60
Dostálová Lucie
136
15
Ostravská Adéla
222
12
Špitová Michaela
257
12
Polčáková Valerie
319
9
Horutová Agáta
362
9
Marušáková Agáta
588
6
Ventrčová Julie
742
4
Kategorie : 6
Součet BH: 127
Kódové číslo akce: 804043
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Slaměníková Marie
13.08.2007
TK AGROFERT Prostějov