Datum: |
28.-30.12. |
Pořadatel: |
TK Horní Měcholupy (C - 400) |
Kódové číslo: |
806042 |
Dvorců+povrch: |
6 umělá antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 14:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Duda Václav |
: |
Hornoměcholupská 564 |
: |
109 00 Praha 15 |
Tel. (1): |
606 916 916 |
E-mail: |
vaclav.duda@tenisduda.cz |
Poznámka pořadatele: Pozor, prezentace je formou sms ve čtvrtek 27.12. mezi 17:00 - 18:00 na čísle 606 916 916. Rozlosování a nasazení zápasů zde bude okolo 20:00. Při vyšším počtu hráček je pravděpodobné, že se začne hrát dříve než ve 14:00. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
128 |
15 |
|
|
10.12.2018 06:13:07 |
2. |
Kozáková Tereza |
12.04.2008 |
TK Písek |
277 |
9 |
|
|
11.12.2018 19:49:02 |
3. |
Gill Victoria |
22.02.2008 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
328 |
9 |
|
|
29.11.2018 09:20:51 |
4. |
Mašková Zuzana |
29.04.2008 |
TK Roudnice n.L. |
388 |
9 |
|
|
21.12.2018 09:47:39 |
5. |
Balíková Justýna |
05.03.2007 |
TK Roja Příbram z.s. |
459 |
6 |
|
|
25.11.2018 08:54:55 |
6. |
Šilhanová Natálie |
02.02.2008 |
TK Žatec |
596 |
4 |
|
|
02.11.2018 20:21:10 |
7. |
Bryndova Anna Marie |
06.02.2007 |
SK Tenis Kladno |
645 |
4 |
|
|
21.12.2018 17:05:33 |
8. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
1270 |
1 |
|
|
01.11.2018 00:03:29 |
9. |
Petrásek Anna Marie |
03.12.2009 |
SK Meteor Praha |
1270 |
1 |
|
|
01.11.2018 05:11:50 |
10. |
Frühaufová Nela |
27.08.2009 |
LTC Modřany 2005 |
1270 |
1 |
|
|
02.11.2018 18:17:47 |
11. |
Balatková Nikola |
14.02.2009 |
TK Žatec |
1270 |
1 |
|
|
03.11.2018 07:05:52 |
12. |
Rakušan Elisa Sophia |
16.08.2009 |
TK Horní Měcholupy |
1270 |
1 |
|
|
23.11.2018 17:18:53 |
13. |
Veselá Viktorie |
13.03.2009 |
TK Most |
1270 |
1 |
|
|
23.12.2018 12:05:20 |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Matoušková Barbora |
30.10.2008 |
TK Most |
446 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2018 06:48:28 |
2. |
Horáková Renata |
09.01.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2018 22:11:27 |
3. |
Opletalová Anna |
08.04.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1031 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
09.12.2018 10:48:06 |
4. |
Hronová Kateřina |
23.10.2007 |
Tempo Praha |
550 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2018 20:01:19 |
5. |
Štěpánková Klára |
06.08.2008 |
TK Neridé |
388 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2018 17:31:38 |
6. |
Teiralová Adéla |
16.02.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2018 10:17:37 |
7. |
Klůfová Iva |
27.02.2007 |
TJ Solidarita Praha 10 |
230 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2018 18:33:47 |
8. |
Vítová Nelly |
20.11.2008 |
SK HAMR, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2018 14:54:40 |
9. |
Benetková Jessica |
13.03.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2018 18:35:42 |
10. |
Dvořáková Eliška |
14.01.2009 |
SK Satalice |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.12.2018 19:13:50 |
11. |
Holubová Tereza |
24.02.2007 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
116 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2018 07:48:19 |
12. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2018 11:55:56 |
13. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2018 11:57:18 |
14. |
Beková Barbora |
23.06.2008 |
Start Liberec |
315 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2018 12:25:40 |
15. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
1270 |
1 |
|
IS: lhůta 5 dní |
20.12.2018 20:29:40 |
16. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2018 22:20:31 |
17. |
Michálková Adriena |
25.01.2007 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
151 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2018 07:13:17 |
18. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2018 11:34:26 |
19. |
Sokolová Elen |
17.01.2009 |
LTC Panorama Teplice |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2018 11:47:10 |
20. |
Kovar Nicol |
31.07.2009 |
LTK Bílina |
1270 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
21.12.2018 12:00:04 |
21. |
Tikalová Žaneta |
01.10.2007 |
TJ Radlice z.s. |
200 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
21.12.2018 12:00:27 |
22. |
Oliveriusová Sára |
18.04.2009 |
LTK Liberec |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2018 14:44:39 |
23. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2018 20:24:48 |
24. |
Hořejší Kristýna |
05.08.2007 |
TJ Břevnov |
466 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.12.2018 10:06:06 |
25. |
Piroutková Eliška |
05.02.2008 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
494 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
22.12.2018 12:00:04 |
26. |
Buzková Alžběta |
06.12.2008 |
TK Frýdlant v Čechách |
818 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
24.12.2018 11:36:42 |
27. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.12.2018 12:44:28 |
28. |
Blumertová Aneta |
14.06.2007 |
TK Žatec |
693 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
27.12.2018 06:54:58 |
29. |
Kubešová Aneta |
03.07.2008 |
TK Vodní stavby Plzeň |
277 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
27.12.2018 09:58:09 |
|