Český tenisový svaz
Název:
TC Head tour
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500)
Místo konání:
Vestec, Praha-západ
Kódové číslo:
806038
Dvorců + povrch:
5 koberec s granulemi
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com

Poznámka pořadatele:

TURNAJ SE HRAJE S MÍČI HEAD.

Plán hry neděle:
Dvouhra:
10:00 Vaněk-Buchanevyč, Šára-Vrána, Nekovář-Červenka, Kotrba-Mutl
11:00 Dívky

Čtyřhra:
Chlapci ne před 13:00
Dívky ne před 13:30
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
63
25
 
přijata,prezentováno
10.12.2019 21:06:40
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
přijata,prezentováno
19.11.2019 19:14:34
3.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
 
přijata,prezentováno
31.10.2019 23:57:44
4.
Veselá Anika 19.07.2008 LTC Modřany 2005
184
12
 
přijata,prezentováno
20.12.2019 14:26:56
5.
Halamová Kateřina 02.06.2008 TJ Spoje Praha
197
12
 
volná karta,prezentováno
18.12.2019 21:02:28
6.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
220
12
 
přijata,prezentováno
01.11.2019 11:57:25
7.
Fortelková Karolína 22.04.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
246
12
 
přijata,prezentováno
10.12.2019 13:39:17
8.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
přijata,prezentováno
04.11.2019 18:42:07
9.
Pichová Karolína 08.07.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
273
9
 
přijata,prezentováno
01.11.2019 06:44:22
10.
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno
283
9
 
přijata,prezentováno
09.12.2019 20:01:24
11.
Bínová Eliška 13.01.2008 Lokomotiva Beroun
293
9
 
přijat,prezentováno
11.12.2019 11:53:40
12.
Horáková Renata 09.01.2009 TK Horní Měcholupy
360
9
 
přijata,prezentováno
10.11.2019 19:14:07
13.
Stejskalová Petra 14.10.2009 TCD Donovalská
535
6
 
přijat,prezentováno
15.12.2019 10:27:39
14.
kralertova kristina 22.11.2008 TJ Spoje Praha
926
3
 
přijata,prezentováno
10.12.2019 20:07:57
15.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
volná karta,prezentováno
01.11.2019 11:01:12
16.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
volná karta,prezentováno
01.11.2019 11:02:02
17.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
přijat,prezentováno
04.11.2019 16:22:16
18.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
přijata,prezentováno
06.11.2019 10:26:28
19.
Birhanzlová Ela 16.04.2010 SK Aritma Praha
1227
1
 
přijata,prezentováno
20.11.2019 09:49:57
20.
Rosolová Rozálie 15.03.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
volná karta,prezentováno
15.12.2019 19:21:00
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 08:50:52
2.
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 07:50:45
3.
Slobodová Kamila 16.08.2010 LTC Modřany 2005
1227
1
 
odhlášeno hráčem
02.12.2019 10:35:46
4.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 13:12:38
5.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 09:01:22
6.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 22:31:39
7.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 07:26:32
8.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 10:28:20
9.
Wey Emma 24.05.2010 TK Start Praha-Topolka
1227
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 19:44:47
10.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
556
6
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 12:21:51
11.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 17:32:21
12.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 22:45:47
13.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 23:08:25
14.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 06:56:17
15.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 07:35:47
16.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 08:10:52
17.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 09:41:36
18.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 09:55:11
19.
Teiralová Adéla 16.02.2009 SK Meteor Praha
449
6
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:25:02
20.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:25:27
21.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:30:04
22.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad
945
3
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:49:44
23.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:00:58
24.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha
666
4
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:07:08
25.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:58:38
26.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
IS: kolizní přihláška
15.12.2019 12:00:40
27.
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka
538
6
 
odhlášeno hráčem
16.12.2019 18:12:49
28.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 09:08:15
29.
Bělohlávková Rozálie 28.08.2009 LTC Beroun, z.s.
599
4
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 10:43:32
30.
Dirlbeck Isabelle 11.05.2008 LOB S.A. Bohnice, z.s.
204
12
 
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 16:21:47
31.
Zemanová Kateřina 05.03.2009 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1075
3
 
odhlášeno pořadatelem
20.12.2019 16:22:13