Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
27.-29.12. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 400) |
Kódové číslo: |
806036 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace |
v St do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Program na čtvrtek 27.12.2018 v 8.30 hod. - Bendová, Cieslarová, Kostková, Otáhalová, Polášková, Řeřuchová,
v 9.30 hod. - Hartingerová, Myslivcová, Miketová, Nosková, Sněhotová, Taxová,
v 11.00 hod. - Bystroňová, Eliášová, Feherová, Kohutová, Martináková, Ventrčová,
v 12.00 hod. - Boudová, Cháňová, Minarovičová, Pavlišová, Sloviková, Vaněčková,
v 13.30 hod. - Marušáková, Ploskuňáková, Roiková, Vrajíková,
v 14.00 hod. - Ondrášková,
v 17.00 hod. - Macurová,
Prezentace pro čtyřhru ve čtvrtek 27.12.2018 do 14.00 hod. i telefonicky.
Do turnaje přijata Štůsková Julia, 2008 - BH 1, neprezentovala se!!! Není v turnaji.
Hráčky se můžou v období 17.12. - 26.12.2018 přihlásit sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Prezentace ve středu 26.12.2018 v čase 15.00 - 17.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na čtvrtek 27.12.2018 bude zveřejněn zde nejpozději v 19 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
87 |
20 |
|
prezentována |
26.12.2018 11:41:44 |
2. |
Macurová Hana |
30.06.2007 |
Slavoj Český Těšín |
104 |
20 |
|
prezentována |
26.12.2018 11:09:39 |
3. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
116 |
15 |
|
prezentována |
16.12.2018 11:14:12 |
4. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
157 |
15 |
|
prezentována |
14.12.2018 12:37:41 |
5. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
162 |
15 |
|
prezentována |
12.11.2018 15:49:03 |
6. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
192 |
12 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:09:12 |
7. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
296 |
9 |
|
prezentována |
02.11.2018 09:42:28 |
8. |
Řeřuchová Ines |
03.08.2008 |
TK Havířov, z.s. |
312 |
9 |
|
prezentována |
20.12.2018 13:48:03 |
9. |
Pavlišová Ellen |
23.01.2008 |
TK Slavia Orlová |
313 |
9 |
|
prezentována |
08.12.2018 22:06:44 |
10. |
Nosková Eliška |
12.02.2008 |
TK Slavia Orlová |
346 |
9 |
|
prezentována |
10.11.2018 13:46:15 |
11. |
Benda Valentyna |
13.05.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
375 |
9 |
|
prezentována |
01.11.2018 13:33:31 |
12. |
Vaněčková Lenka |
16.11.2007 |
LTC Český Krumlov |
488 |
6 |
|
prezentována |
02.11.2018 17:49:48 |
13. |
Otáhalová Viktorie |
23.07.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
557 |
6 |
|
prezentována |
01.11.2018 16:35:27 |
14. |
Marušáková Agáta |
04.09.2007 |
TK Zlín |
588 |
6 |
|
prezentována |
06.12.2018 09:27:10 |
15. |
Polášková Adriana |
19.02.2007 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
652 |
4 |
|
prezentována |
01.11.2018 18:53:58 |
16. |
Miketová Amálie |
06.09.2007 |
SK JC Sport Opava |
715 |
4 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:06:01 |
17. |
Kostková Tereza |
28.09.2007 |
TK Havířov, z.s. |
723 |
4 |
|
prezentována |
29.11.2018 15:11:21 |
18. |
Ventrčová Julie |
10.07.2007 |
TK Zlín |
742 |
4 |
|
prezentována |
09.12.2018 19:27:30 |
19. |
Feherová Adriana |
03.05.2008 |
TK Havířov, z.s. |
976 |
3 |
|
prezentována |
01.11.2018 06:34:36 |
20. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:02:14 |
21. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:03:15 |
22. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
1270 |
1 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:03:19 |
23. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
1270 |
1 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:04:18 |
24. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1270 |
1 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:04:50 |
25. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1270 |
1 |
|
prezentována |
01.11.2018 00:05:35 |
26. |
Kohutová Nikola |
23.12.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta-prezentována |
06.11.2018 19:47:25 |
27. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta-prezentována |
18.11.2018 17:52:27 |
28. |
Roiková Natalie |
06.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1270 |
1 |
|
volná karta-prezentována |
29.11.2018 12:30:22 |
29. |
Bystroňová Denisa |
25.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
1270 |
1 |
|
prezentována |
19.12.2018 19:37:45 |
30. |
Sloviková Sofie |
30.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
1270 |
1 |
|
prezentována |
20.12.2018 13:48:41 |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.12.2018 12:16:23 |
2. |
Peroutková Eliška |
20.05.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2018 19:52:41 |
3. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.12.2018 16:40:22 |
4. |
Hrabalová Adéla |
19.08.2007 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
429 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.12.2018 17:48:24 |
5. |
Galnorová Adéla |
23.09.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
170 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2018 11:14:08 |
6. |
Šimečková Lucie |
19.04.2008 |
TK Slavia Orlová |
462 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2018 20:17:38 |
7. |
Zuzaníková Kateřina |
21.05.2007 |
TK Krnov |
878 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2018 23:14:55 |
8. |
Žáčková Nela |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2018 11:03:37 |
9. |
Žáčková Kamila |
18.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2018 11:04:14 |
10. |
Žáčková Nikol |
02.04.2007 |
TK Milo Olomouc |
409 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2018 11:05:59 |
11. |
Slaměníková Lucie |
25.12.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2018 18:41:44 |
12. |
Galetová Gioia Sarah |
08.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2018 20:20:52 |
13. |
Zichlarzová Vanesa |
06.06.2007 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
289 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2018 14:26:51 |
14. |
Borowik Julia |
31.01.2009 |
- |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.12.2018 16:56:55 |
15. |
Šimková Sofie |
29.08.2007 |
SK Zlín-Mladcová |
564 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2018 10:48:31 |
16. |
Zitová Tamara |
13.02.2008 |
SK Zlín-Mladcová |
537 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2018 11:22:46 |
17. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.12.2018 10:25:41 |
18. |
Pfeifferová Leona |
31.07.2009 |
TK EZE Olomouc z.s.-klub zrušen |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.12.2018 12:43:56 |
19. |
Šupová Kali |
31.07.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1270 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.12.2018 23:30:29 |
20. |
Výtisková Alice |
04.03.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
936 |
3 |
|
odhlášeno hráčem sms |
26.12.2018 14:47:46 |
|